АРС таксі Великий Березний

АРС таксі Великий Березний

АРС таксі в смт Великий Березний – номера телефонів

  • (03135) 2-98-92
  • (050) 992-98-92
  • (063) 992-98-92
  • (067) 352-98-92

Потрібно швидко викликати таксі? Оперативно доїхати до потрібного місця?

Звертайтесь в АРС таксі Великий Березний - ми допоможемо вам швидко і комфортно прибути в потрібне місце в потрібний час.

АРС таксі Великий Березний - контакти, номер телефону, відгуки

Всьо добре, найліпші на районі!!!

Оцінка 5,0
Вересень 21, 2021

Одним словом – КРУТО!!!

Максим

Відповідь Олегу

Оцінка 5,0
Грудень 10, 2020

Дякуємо за відгук, як бачите стараємось ставати найкращими 🙂

АРС-ТАКСІ

Рекомендую всім!!! Хороший сервіс за низьку ціну!

Оцінка 5,0
Грудень 8, 2020

Мобільний додаток бомба!
Сервіс чудовий!
Авто чисті!
Водії вічливі!
Молодці видно шо старавуться.

Олег

Відповідь Анатолію

Оцінка 5,0
Листопад 28, 2020

Якщо дійсно був такий випадок, який Ви описали у відгуку, ми вибачаємось та просимо Вас зв’язатисья з нами через Viber або Telegram (+380509929892) для уточнення деталей, наприклад хто саме їхав з Вами і коли і як це було…
Завжди пам’ятайте тільки одне, ми завжди на Вашій стороні і ми зацікавлені у вирішені будь яких спірних питаннях які стаються між Вами та водіями.
В подальшому якщо будуть подібні ситуації то пишіть нам на Viber, Telegram, Facebook, Instagram.

АРС-ТАКСІ

Рекомендую всім!!!

Оцінка 5,0
Листопад 22, 2020

Я повністю згідна із моєю подругою, що ця служба найкраща. Я користуюсь таксі дуже рідко, але памятаю в мене був випадок пару років назад, що моя машина з ранку не завелась бо розрядився акамультор, кому я тільки не звонила всі пропонували мені тільки на буксир, але як пізніше зясувалось що автомат на буксир не можна, а в гололід зовсім заборонено, і якийсь водій їхав і зупинився допомогти мені зрозумівши в чому справа він сказав через 10 хв. ваша машина поїде в мене теж таке було минулого тижня, він сам перезвонив в таксі і через 5хв. приїхав молодий хлопчина на жигулі витянув якісь дроти підключив їх до акамулятора і через 5 хв. я спробувала завести, і вуа-ля моя машина запрацювала. Звичайно я взяла його візитку і зберегла номер в телефоні після чого користуюсь тільки цим таксі.
А на рахунок оплати я була приємно здивована бо він сказав 18грн. я звичайно дала 50 без здачі, але хлопчина оказався дуже порядочний він подякував і все рівно дав мені здачу.
Дякую вам ще раз за вашу допомогу і всім рекомендую цю службу.

Подруга Анонім )

Рекомендую всім найнижчий тариф, хороші авто та водії.

Оцінка 5,0
Листопад 22, 2020

Хотіла написати короткий відгук, що все Ок, але прочитавши відгук Анатолія не могла втриматись.
Я живу теж в с. Забрідь та довольна цією службою і всім своїм знайомим рекомендую саме її, бо те що написав Анатолій на мою думку це неправда, або він звернувся в іншу службу, або телефонував прямо на телефон водієві, або не звертався особисто до його начальства для вирішення своєї проблеми.(рекомендую звернутись)
Запитаєте чому я так думаю? Бо в мене була подібна ситуація, яку описав Анатолій, з мене взяли на 10 грн. більше, як обично. Вечером я написала його начальству у фейсбук описала ситуацію і вони вибачились за цього водія та пообіцяли прийняти певні міри до нього та поповнили через 10хв. мій мобільний рахунок на 60грн. тобто моя поїздка вийшла безкоштовна (не буду скривати мені було приємно), а саме головне те що вони розказали мені про переваги їхнього мобільного додатка який буде працювати вже через 2-3 дні. Вже через тиждень я їхала із Забрудя до Березного, але замовляла вже через мобільний додаток і була приємно здивована тим що ціну я бачила на перед , відразу побачила де знаходиться авто, яке авто і через скільки воно буде . Цей водій приїхав швидко десь за 5хв. по дорозі я розказала водію про попередню свою поїздку і те що я почула мене здивувало, він сказав що цей водій вже більше не працює і я зрозуміла що це (СОВПАДЕНІЄ??? НЕ ДУМАВУ… :)). Після чого я зробила висновки що в них із цим серйозно і проблема не в службі, а в не добросовісних водіях, а мобільний додаток це гарантія ціни та якості, бо в кінці поїздки ви залишаєте відгук та ставите оцінку цьому водію, а ця оцінка впливає на його рейтинг і за цей рейтинг водії поводяться дуже ввічливо, приїжають вчасно, завжди чисте авто, а грошей беруть стільки скільки було вказано в мобільному додатку ні на грн. більше, доречі про ціну, ця поїздка із Забрудя до Березного коштувала всього 31 грн., а в інших службах це коштує 50 грн. Різницю відчуваєте? Бо я особисто відчула різницю і в якості обслуговування та в ціні.
На рахунок того що я сумніваюсь про правдивість відгука Анатолія, це факт бо ціна не є така яку вказав Анатолій бо я сама особисто перевірила ціну в мобільному додатку я просто вказала ті адреси які вказав Анатолій і ціна не співпала бо дуже відрізняється від реальної:
Забрідь- Верховина Бистра = Економ 338, Стандарт 428, Комфорт 470, а не 550 як вказав Анатолій
Забрідь-Ужгород Ж/Д = Економ 442, Стандарт 497, Комфорт 548, а не 580 як вказав Анатолій.
Якщо я помиляюсь на рахунок не правдивості Анатолія, то рекомендую написати і вам так як і я написала їх начальству повідомлення у фейсбук та розказати про вашу ситуацію.

Анонім

Відгук стосовно "АРС-таксі" Великий Березний

Оцінка 2,0
Серпень 24, 2020

Автомобілі в цій службі нормальні, доволі комфортні. Але є один жирнючий мінус: спочатку диспетчер називає одну ціну поїздки, а по приїзду за місцем призначення доводиться платити іншу – підвищену. Їхав у п’ятницю з с. Забрідь до с. Верховина Бистра: спочатку 500, а по факту 550 грн. Сьогодні їхав з с. Забрідь до Ужгорода, спочатку 550 грн., а приїзду – 580 грн. На запитання “чому?” водій (він же і диспетчер) метко збрехав, що йому здалося, коли приймав заказ, що їхати до автобусної станції на Корятовича, а насправді довелось їхати на залізничну станцію, що на 2 км далі. Хоча я перед поїздкою двічі телефонував і наголошував, що їхати саме до залізничного вокзалу. Підсумок: склалось таке враження, що ця служба таксі – брехуни та дрібні, перепрошую, провінціальні жлоби. Мені за них соромно.

Анатолій