Альянс такси Кропивницкий

1,3 rating
1.3 из 5 звёзд (основано на 74 отзывах)

Альянс такси 404 в городе Кропивницкий — номера телефонов


Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.

Оставить отзыв

Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Альянс такси Кропивницкий" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.

Кончена служба таксі

1,0 rating
1 июня, 2026

Служба таксі кончена.Адміністраторша,педофілка. Адміністраторша дурить власника служби таксі,підвищує тариф своїм водіям-жополизам і ті несуть їй откат

П.здасекті

Хамське ставлення оператора

1,0 rating
7 апреля, 2026

Операторка нахамила, накричала і кинула слухавку

Настя

Таксі - відстій

1,0 rating
27 февраля, 2026

В мене захворів собака. Після прийому у клініці, дружина марно чекала авто 20 хвилин на морозі з ним на руках. Слава Богу, врятувала інша служба таксі. Сподіваюся, що більш не прийдеться звертатися за такою «послугою» до Таксі 404) Хай їм грець.

Олександр

Водій не дав решту

1,0 rating
31 октября, 2025

Військовий з тяжкою травмою інвалід 3 групи повертався з ЦНАПУ
поїздка коштувала 84 грн .дав водієві 200грн решта 100грн сказав вам хвате,що за відношення де повага як так?

ІГОР

Обожнюю таксі 404

5,0 rating
15 августа, 2025

Дякую вашій службі, а особливо водію , вибачте, навіть не спитала як його звуть,за чуйність і відданість соїй справі. Він і допоміг і навчив як правильно допомогти людині після інсульту. Сам посадив бабусю, сам витягнув, ще й розказав і показав як правильно її довести до квартири. Це було сьогодні вечором десь о 18:20. Ми їхали від обласної лікарні на Геоїв України. Я в захваті, що в нас живуть такі неймовірно чуйні люди. Щиро дякую і низький уклін цьому водієві❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Василик Людмила Валеріївна

Наймиіть нормальних диспедчерів

1,0 rating
23 июня, 2025

Сьогодні замовляли таксі ,сказали адресу повністю диспетчер запитала де це така вулиця ,людині сказалі що вулиця Нова почали пояснювати де це знаходится на що вона кинула трубку ,як повашому це там нормальный деспетчер сидить?

Марія

КОНЧАНЕ ТАКСІ

1,0 rating
12 июня, 2025

Жахливе таксі, адміністраторша має таксистів яким вона дає більше замовлень,підвищений тариф,а ті потім несуть їй частину заробітку. Требують на профсоюз, на дні народження гроші. Власник типу таксі негативна особа з завищеною самооцінкою

Ігор

Дерьмо

1,0 rating
7 мая, 2025

Вызвал таки сказали цену 92 гривны а водитель уже когда на точку приехал сказал 200 типо простоит и блокпост он обьезжал, в итоге мне не хватило денег и пришлось дать телефон в залог, теперь ни водителя ни телефона

Инкогнито

Огидне відеошення

1,0 rating
5 мая, 2025

Телефонував за 40-30хв до коменданської, оператор тягнув час, мов нема, нема, а потім взагалі не телефонував.
Отже перетелефонував, подякував, що вони вічливо почекали до комендатської, погожився на їх 160грн: Обірвали дзвінок, вау, як прекрасно, мов малі ображені діти по іншу сторону, сюр.

Strave

Постійно немає машин

1,0 rating
5 мая, 2025

Скільки визивала постійно немає машин. Не зручно! Одразу обіцяють , а через деякий час відміняють. Це безвідповідально!!!!

Дарина

Фігня

1,0 rating
29 апреля, 2025

Данну службу таксі убила адміністратор,виховує жополизів,дає замовлення за місто по підвищеному тарифі ,потім бере відкати з водіїв.Також підсилає тайних пасажирів ,щоб ті били дверцями,розмовляли грубо,якщо водій нагнеться то буде добре заробляти.Також адміністраторша тісно співпрацює з групою в фейсбуці там де ображені планують знищувати життя активним людям,роблять вони це бо завилують

Ігоп

Ужасное такси!

1,0 rating
5 апреля, 2025

Вызвала такси, прошло пол часа. Водитель только приехал, операторы ставят автоответчик! Как их на работу взяли? Люди что должны ждать такси по 3 часа пока вы машину найдёте. Закройте свой сервис если нормально не можете работать!

Вика

Таксі не рекомендую!

1,0 rating
1 марта, 2025

Викликавши машину економ 01.03.2025 по номеру 404 оператор назвав суму 78 гривень,що мене влаштувало.
Затримавшись на 10 хвилин ,водій не попередив,що я сплачую за простій автівки більше визначеної суми .
По приїзду за адресою назвав 120 гривень,на моє запитання чому така різниця у 42 гривні,відповів що це за очікування.
Розраховуючись карткою призвище та ім’я водія у мене залишилось,тому з легкістю його надаю Колотилов Олег .
Цікава математика вийшла у водія
Таксі не рекомендую і послугами цієї служби більше користуватись не буду.

Ксенія

найгірший сервіс

1,0 rating
25 января, 2025

Таксисти просто хами

Вікторія

Жахливий сервіс

1,0 rating
28 ноября, 2024

Не перший раз викликаю таксі, кожного разу машин не має, очікування по 10 хв, оператори ще й мають нахабність хамити.

Аліна

Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.