Альянс такси Кропивницкий
1.3 из 5 звёзд (основано на 74 отзывах)
Альянс такси 404 в городе Кропивницкий — номера телефонов
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Альянс такси Кропивницкий" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Кончена служба таксі
Служба таксі кончена.Адміністраторша,педофілка. Адміністраторша дурить власника служби таксі,підвищує тариф своїм водіям-жополизам і ті несуть їй откат
Хамське ставлення оператора
Операторка нахамила, накричала і кинула слухавку
Таксі - відстій
В мене захворів собака. Після прийому у клініці, дружина марно чекала авто 20 хвилин на морозі з ним на руках. Слава Богу, врятувала інша служба таксі. Сподіваюся, що більш не прийдеться звертатися за такою «послугою» до Таксі 404) Хай їм грець.
Водій не дав решту
Військовий з тяжкою травмою інвалід 3 групи повертався з ЦНАПУ
поїздка коштувала 84 грн .дав водієві 200грн решта 100грн сказав вам хвате,що за відношення де повага як так?
Обожнюю таксі 404
Дякую вашій службі, а особливо водію , вибачте, навіть не спитала як його звуть,за чуйність і відданість соїй справі. Він і допоміг і навчив як правильно допомогти людині після інсульту. Сам посадив бабусю, сам витягнув, ще й розказав і показав як правильно її довести до квартири. Це було сьогодні вечором десь о 18:20. Ми їхали від обласної лікарні на Геоїв України. Я в захваті, що в нас живуть такі неймовірно чуйні люди. Щиро дякую і низький уклін цьому водієві❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Наймиіть нормальних диспедчерів
Сьогодні замовляли таксі ,сказали адресу повністю диспетчер запитала де це така вулиця ,людині сказалі що вулиця Нова почали пояснювати де це знаходится на що вона кинула трубку ,як повашому це там нормальный деспетчер сидить?
КОНЧАНЕ ТАКСІ
Жахливе таксі, адміністраторша має таксистів яким вона дає більше замовлень,підвищений тариф,а ті потім несуть їй частину заробітку. Требують на профсоюз, на дні народження гроші. Власник типу таксі негативна особа з завищеною самооцінкою
Дерьмо
Вызвал таки сказали цену 92 гривны а водитель уже когда на точку приехал сказал 200 типо простоит и блокпост он обьезжал, в итоге мне не хватило денег и пришлось дать телефон в залог, теперь ни водителя ни телефона
Огидне відеошення
Телефонував за 40-30хв до коменданської, оператор тягнув час, мов нема, нема, а потім взагалі не телефонував.
Отже перетелефонував, подякував, що вони вічливо почекали до комендатської, погожився на їх 160грн: Обірвали дзвінок, вау, як прекрасно, мов малі ображені діти по іншу сторону, сюр.
Постійно немає машин
Скільки визивала постійно немає машин. Не зручно! Одразу обіцяють , а через деякий час відміняють. Це безвідповідально!!!!
Фігня
Данну службу таксі убила адміністратор,виховує жополизів,дає замовлення за місто по підвищеному тарифі ,потім бере відкати з водіїв.Також підсилає тайних пасажирів ,щоб ті били дверцями,розмовляли грубо,якщо водій нагнеться то буде добре заробляти.Також адміністраторша тісно співпрацює з групою в фейсбуці там де ображені планують знищувати життя активним людям,роблять вони це бо завилують
Ужасное такси!
Вызвала такси, прошло пол часа. Водитель только приехал, операторы ставят автоответчик! Как их на работу взяли? Люди что должны ждать такси по 3 часа пока вы машину найдёте. Закройте свой сервис если нормально не можете работать!
Таксі не рекомендую!
Викликавши машину економ 01.03.2025 по номеру 404 оператор назвав суму 78 гривень,що мене влаштувало.
Затримавшись на 10 хвилин ,водій не попередив,що я сплачую за простій автівки більше визначеної суми .
По приїзду за адресою назвав 120 гривень,на моє запитання чому така різниця у 42 гривні,відповів що це за очікування.
Розраховуючись карткою призвище та ім’я водія у мене залишилось,тому з легкістю його надаю Колотилов Олег .
Цікава математика вийшла у водія
Таксі не рекомендую і послугами цієї служби більше користуватись не буду.
найгірший сервіс
Таксисти просто хами
Жахливий сервіс
Не перший раз викликаю таксі, кожного разу машин не має, очікування по 10 хв, оператори ще й мають нахабність хамити.
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.