Частное такси Сергей Воловец
4 из 5 звёзд (основано на 4 отзывах)
Частное такси в пгт Воловец — номер телефона
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Частное такси Сергей Воловец" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Низька ціна
Швидка подача авто
Низька ціна
Замовила з Воловця до синевірської поляни,авто прибуло за 5 хвилин,ціна на 200 грн нижча як просять таксисти на вокзалі,за три дні домовились на зворотню дорогу,водій чекав хвилин 40,за це нічого не взяв.Рекомендую!!!
Обманює людей
Ніколи! не звертайтесь до послуг цього водія! по-перше, дуже не привітна людина. по-друге, він обманює людей! Домовлялись спочатку про поїздку з Воловця до Озеро Віта. Наче все добре. Дзвонила з Києва, назвала звідки і куди. Потім домовлялась на зворотню дорогу , а саме з Озеро Віта до Сваляви, при чому в Сваляву не потрібно заїжджати. Назвала два пункти, він назвав ціну 1000грн. ок. Коли приїхали в Воловець, зустрів, але поїхали на на Озеро Віта, а ми ще повезли якогось чоловіка на перевал на роботу(( по дорозі розказали на яку нам годину треба бути в Сваляві. бо хто зна скільки та дорога займає часу.Хоча по Гуглу побачила, що їхати всього 70км, а по часу 1 годину. Ну, думаю, він краще знає.Він порахував і сказав, що їхати 2 години. ок. В день від’їзду, приїхав, повіз з Озера Віта до Сваляви. Їхали 1 годину! Тобто ми приїхали не як ми просили, за пів години до відправлення автобуса(який нам надо), а за 1.5!! години. але жахливе було попереду, бо коли я дала обговорену 1000грн, він сказав, що я винна ще 700!!! грн. Капець! Він почав розказувати, що то 1000грн від Воловця до Сваляви, а 700грн, то від Озера до Воловця! Хто так домовляється???!!! тим паче, що були свідки в мене.Коли домовлялась казала пункт виїзду і пункт прибуття! Ніхто не розбиває щлях на 2 половини спочатку до одгого пункту, а потім до іншого!! Цей Сергій почав розказувати, що там майже 160км..і в обидва боки і нести всяку херню…і почав вимагати гроші! Ми навіть в той Воловець і не заїжджали! Короче, НІКОЛИ і НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН НЕ КОРИСТУЙТЕСЯ ЙОГО ПОСЛУГАМИ! Спочатку одна ціна, а на ділі виходить інша, багатобільша!він дуже не порядна людина. аби тільки нажитися на людях. побачив, що самі жінки, то й почав щось видумувати, та вимагати гроші..а ще ми забули в його машині кепку і він її не повернув. НЕ РЕКОМЕНДУЮ! ДЕРЖІТЬСЯ ВІД НЬОГО ПОДАЛІ!
Швидка подача автомобілів
Низька ціна
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.