IDS-TAXI Лубны

2,7 rating
2.7 из 5 звёзд (основано на 7 отзывах)

Служба такси Ids-taxi в городе Лубны — номер телефона


Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.

Оставить отзыв

Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "IDS-TAXI Лубны" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.

Працівники таксі IDS здають людей

5,0 rating
17 марта, 2026
Отзыв из IDS-TAXI Лубны

Кілька днів тому я з чоловіком в районі базара взяли ваше таксі, водійка на червоній машині марки Opel. Ми почали їхати через якийсь час вона сказала що ми зупинимося на кілька хвилин коли ми зупинилися вона вийшла з машини до неї підійшов чоловік у формі,вони поцілувалися,а в цей момент підбігло ТЦК і забрало мого чоловіка. Це що за служба таксі така що водії навмисно зупиняються там де ТЦК. Дуже прошу власника відреагувати на цю ситуацію,такі люди не мають права працювати з людьми. Не раджу користуватися,бо як виявилося де які особи навмисно здають людей. І не факт що ми перші і що вона одна така.

Віталіна

Рекомендую, приємно здивована. Гарний сервіс від операторів до водіїв.

5,0 rating
13 января, 2026
Отзыв из IDS-TAXI Лубны

Сервіс на вищому рівні.
Приємний тариф.
Особливо порадувала водій(жінка🤗),дуже ввічлива і привітна.
Дякую, гарних вам пасажирів.

Світлана

Відгук на попереднє замовлення.

1,0 rating
7 октября, 2024
Отзыв из IDS-TAXI Лубны

Було зроблене попереднє замовлення,водій спізнився на 20 хвилин, відповідно ми не встигли на вокзал. Коли водію було сказано, що треба приїздить вчасно, він викинув речі з багажника, висловився не цензурно і поїхав. Вважаю, що такі не адекватні люди не мають право працювати у сфері обслуговування.

Олена

такси клас

5,0 rating
17 февраля, 2024
Отзыв из IDS-TAXI Лубны

прям супер

Сергей

Скарга

1,0 rating
12 декабря, 2023
Отзыв из IDS-TAXI Лубны

Сьогодні потрібно було зранку їхати в лікарню. О 7:30 викликала машинку до готеля «Лубни». Замовлення у мене прийняли, скинули ось таке повідомлення:»МиНайдешевшеЯкіснеТаксі! _07:46чорний»IDS’ Opel AI539*MO т.80грн
Я чекала. Потім, о 7:48 набрала оператора, так як машину не подали. Оператор з номера 0997479607 відповіла, щоб я «зачекала
буквально пів хвилини» Але машина не приїхала навіть через 10 хвилин. Я намагалася дозвонитися ще тричі, але операторка тупо перестала брати слухавку. Впала на мороз. Я добиралася пішки (зайняло 17хвилин). А на очікування грьобаного таксі витратила пів години, чекаючи його на холоді. Не раджу цю службу! Ні машини, ні вибачень! На зв’язок операторка так і не вийшла.

Альона

Не компетентна служба таксі

1,0 rating
12 апреля, 2022
Отзыв из IDS-TAXI Лубны

Телефонували, щоб визвати машину, оператор відповів і скинув слухавку. Набрали 2 раз не відповідає. При дзвінку оператор не представився. Жахливий сервіс. Також говорять про борг в розмірі 35 грн. з 2021 року про який дізналися сьогодні в 2022 році. Ні смс ні дзвінків від компанії про «борг» не було. Відмовляються подавати машину без доказів що на рахунку висить «борг». Навіть компанія відмовляється подавати машину з іншого номера.

Каріна

Не можу поставити вищої оцінки, ніж 1

1,0 rating
17 января, 2021
Отзыв из IDS-TAXI Лубны

Звертаюся зі скаргою до диспетчерів таксі IDS.
При замовленні було вказано звідки і куди їхати, мене диспетчер попередила, що таксі зможе приїхати через 15-20 хвилин, на що я погодилась. Уточнення: на вулиці -17°С.
У повідомленні від IDS було вказано, що прибуде о 18:02, коли замовлення було зроблене о 17:39 (вже більше 20хв, про які повідомляла пані диспетчер). Я зателефонувала о 17:58 запитати, де знаходиться таксі, бо руки та ноги вже дійсно відмерзали, на що мені відповіли, що воно біля базару, у той час як я та друзі знаходилися в с.Засулля.
Вже минули обіцяні 15-20хв, а саме було 18:06. Я зателефонувала і запитала, де знаходиться таксі, на що мені відповіли, що вже майже під‘їжджає, я поскаржилася і попросила хоча б якусь знижку, як моральну компенсацію за спричинені незручності, на що у відповідь почула, що авто ледве їде, бо слизько, та звук, що виклик було завершено. Мій друг зателефонував зі свого мобільного та запитав номер телефону керівництва цього ж таксі IDS, на що теж почув звук завершеного виклику. У результаті, авто приїхало о 18:09, тобто минуло 30хв від початку виклику.
До водія скарг ніяких немає, адже людина намагалася вчасно виконувати всі замовлення, які надавалися диспетчерами. Навіть швидкість водія була немалою, хоча як запевнила нас диспетчер «авто ледве їде, бо слизько». А питання лише до кваліфікації таких диспетчерів, які спочатку обіцяють авто подати через 15-20 хв, а в результаті воно приїжджає через 30 хв. Нагадаю, що температура на вулиці була -17°С.
Виклик було зроблено о 17:39 17.01.2021. Сподіваюсь, що керівництво зможе вжити певних заходів, що зможе поліпшити якість обслуговування цього таксі.

Єлизавета

Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.