Люкс такси Васильков
2.1 из 5 звёзд (основано на 8 отзывах)
Люкс такси в Василькове — номера телефонов
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Люкс такси Васильков" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Дуже гарна компанія
Таксі саме дуже швидке та чемне, завжди очікування не більше 15 хвилин, ціни дуже чесні, водії чемні, поїздка завжди комфортна та також швидка
Водій веде себе негарно та обманює по тарифу
Водій сірого шевроле в місті Васильків під час першої поїздки назвав завищений прайс. Він так робить з усіма «новенькими», які не знають реальний прайс. Також він звертається до пасажирів на «ти » і взагалі його коментарі в машині я сприймаю як двозначні. Людина не вміє себе поводити. Коли я попросила рахувати поїздку по лічильнику, він ВСЮ ДОРОГУ на мене сварився: «Навіщо ти просиш включити лічильник? Навіщо Чого ти рахуєш ті копійки? Я дівчат за 150 возив! Я за цю поїздку заробляю 30 гривень!»-і інші дорікання на підвищених тонах. Я хочу розрахуватися по прайсу, а не за ціною з голови водія, не менше і не більше. Я ніколи більше не скористаюсь послугами цього «сервісу».
Благодарна Люкс Такси Васильков, очень выручили
Единственная служба такси в Василькове, которая не отказала и оперативно сработала на курьерскую доставку медикаментов с аптеки.
Диспетчер — вежливая, приятная девушка. Доставили маме лекарства за 15 мин, я им очень благодарна!
Одно из худших
Одно из худших такси в городе, по крайней мере, таким оно стало. Такси не приезжает. Ждал около часа автомобиль. Звонил оператору, даже трубку не смогли взять. На клиентов им по фиг. Не рекомендую. Лучше ездить на десятке!!!!
Дуже жахливе таксі Люкс Васильків
Сьогодні викликали таксі. Чекали машину 40 хвилин. На всі наші питання «коли буде машина?» Була одна відповідь «скоро буде, вже поряд». Коли ми через 40 хвилин викликали інше таксі, диспетчер передзвонив і нецензурно обізвала. Невикликайте це таксі. Саме жахливе.
Люкс таксі
Жахливе таксі! Мало того що потрібно довго чекати . На рицепшині хамка . В Кожного таксиста своя ціна — бардак в службі . Порядку ніякого і контролю теж. Не рекомендую . Сама від не давна в Місті,але такого не зустрічала ніде .
Ужасно
Сегодня вызвала такси к своему подъезду, а мне деспечер сказала что нет 9 подьезда. Я ужу 15 лет живу по ул. Декабристов 87, 9 подьезд, а она доказывает что нет такого подьезда, и послала на х…й. Мне смешно стало. Я так просто ето не оставлю. Я добьюсь что бы ету курицу уволили.
Таксі Люкс Васильків
Довго чекала, дуже дорого, бо по карті 25 км, а по даним водія 30 км. Не рекомендую
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.