СМС такси Ахтырка

2,3 rating
2.3 из 5 звёзд (основано на 7 отзывах)

SMS такси в городе Ахтырка — номера телефонов


Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.

Оставить отзыв

Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "СМС такси Ахтырка" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.

Заголовок

2,0 rating
15 июня, 2026

Довго беруть слухавку машини запізнюються не завжди перетелефоновують диспетчери

Олександра

Найгірше таксі м. Охтирка

1,0 rating
21 июля, 2024

Найгірше таксі у місті. Диспетчер мало того що не дочуває, тому що постійно кричить дитина, а як слід не якісно приймає замовлення. Таксисти грубіяни, таке враження, що мене підвозять за безкоштовно, качаючи свої права і розказують як мені і моїй дитині поводитись в машині. Користувалась багато років, та вже накипіло. Видаляю номер цього таксі взагалі

Тетяна

Чекали більше години

1,0 rating
10 июля, 2024

Хамське відношення до клієнтів. Чекали більше години коли говорили 10-15 хв. Потім не беруть трубку. З іншого номера обіцяють 2-3 хв. Адміністратор каже що ви замовляли таксі місяць назад і просили пізніше. Замовляли таксі о 10 годині вечора їхати 5 км приїхали в 23:30 тобто в комендантську годину.
Ще й сказали що ми винні бо хамсько відносились. Як по іншому відноситись до таких служб

Неважливо

Супер таксі

5,0 rating
30 апреля, 2024

Замовляла таксі і дуже поспішала.Машина приїхала дуже швидко і я не запізнилася.Дуже дякую за оперативність диспетчера і водія.Рекомендую!!! Все просто супер!!!

Оксана

Найгірша якість обслуговування!!!

1,0 rating
20 февраля, 2024

Оформлюівали виклик через службу таксі. Приїхав водій з своєю жінкою. Подзвонили на службу і нас навіть не стали слухати! Не прийняли скаргу та не надали жодної відповіді! Не поважають військових та їх сім’ї .В смс була вказана сума 80 грн. Взяли 100 грн. Це взагалі що за сервіс? Визивали службу на час за 15 хвилин до комендантської години. Заздалегідь! Жінка таксиста хамила та грубила. Це не допустима поведінка!

Ніка

СМС

5,0 rating
23 января, 2024

Найкраща служба з найкращими водіями

Ігор

Жахливе таксі.

1,0 rating
23 декабря, 2022

Якщо вам потрібно добратися вчасно, то це не про «смс Таксі» у м.Охтирка. Не передзвонюють та ще й трубку не беруть

Тетяна

Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.