Такси 2233 Лубны
1.7 из 5 звёзд (основано на 6 отзывах)
Такси 2233 в городе Лубны — номер телефона
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси 2233 Лубны" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Скарга
Я нікому не раджу користатися послугами фірми 2233.
Із власного досвіду. Власник фірми Миколенко В. М. людина без совісті, «кидає» водіїв на гроші, машини практично не ремонтуються. Місцевий директор 2233 Кошицький О. І. також не реагує на прохання ремонту авто, тому машини як груда металобрухту. Ніхто не працює з оформленням. На вимогу відремонтувати машину, бо це машина фірми, у відповідь «Постав машину і віддай ключі!!!»
Диспетчера також не оформлені і зі сльозами випрошують зарплату. Нікому не раджу користуватись цією конторою тому, що машину викликати практично не можливо, хоча вільні машини завжди є.
Диспетчер хамло
Викликала таксі на час на 23:20, таксі приїхало вчасно та водій подзвонив мені та сказав що приїхав я его попередила що почекайте будь ласка 5 хвилинок бо затримаюсь на роботі, на що він відповів що все добре ( до водія ніяких нарікань не маю. Дзвонить мені буквально через 1 хвилину диспетчер і тупо кричить на мене чуть ли не матом щоб я виходила бо водій приїхав, на що намагаюсь сказати те що й водію про затримку, але вона не дає мені навіть слово сказати. На моє запитання чому вона на мене кричить, вона відповіла щоб я шукала іншу службу таксі бо вона відмовляє замовлення і відкупилася. Якісь не адекватні диспетчери, дивіться будь ласка хоть кого берете на роботу!!!
Незадоволення
На прохання зупинити біля магазину водій відмовив , та ще й почав грубити,і сказав що взагалі висадить прямо серед дороги,я плачу за послуги грош.і чому така реакція водія взагалі не зрозуміла.коли заплатили не віддав здачу і поїхав
Будь ласка перевіряйте кого ви берете на роботу.
Я вас прошу будь ласка зв’яжіться зі мною.
Диспетчер грубіянка.
23.04.2023 р. Замовила таксі для себе і своєї 85-річної матері. В належний час машина не приїхала. Я зразу передзвонила, щоб з’ясувати причину. Матері 85 років, стоїмо на вулиці, їй тяжко стоять. Диспетчер щось буркнула і одразу кинула трубку. Я дзвоню ще раз уточнити адресу, може помилились. Диспетчер чує мій голос і кидає слухавку. Я навіть не знаю визивати інше таксі чи чекати далі. Подзвонила ще — одразу кидає слухавку. Це просто хамство так поводитись з людьми на робочому місці. Почала викликати інше таксі, але приїхала замовлена машина. Таксіст вибачився, швидко довіз, ніяких претензій. Але із-за хамства диспетчера осадок залишився. Звертатись в цю службу більше не хочу.
Скарга
Викликала у м.Лубни. Водій приїхав, але став через дорогу. Щоб до нього перейти, не порушуючи правила переходу, потрібно обходити чорт зна скільки. Бігти напряму — стрьомно, бо там дуже інтенсивний рух. На моє зауваження, водій сказав, що це в них норма, бо далеко розвертатися (а він економить паливо). Я зателефонувала оператору служби, почала пояснювати ситуацію, операторка кинула слухавку.
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.