Такси 313 Бровары
2 из 5 звёзд (основано на 16 отзывах)
Такси 313 в городе Бровары — номера телефонов
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси 313 Бровары" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Самое глиняное такси
,,,Замовляла таксі,потрібно було проїхати 2км,потрібно було перевезти пару сумок.Здерли 200гр,таксіст хамло,і бидло.Це була сама паршива поїздка.Не раджу це таксі взагалі.Більше я його замовляти не буду,і пораджу всім знайомим і друзям,що б більше не замовляли цю службу.
ТАКСИСТ ЧЕРЕЗ ЗАУВАЖЕННЯ ВІДМІНИВ ВИКЛИК І ПОЇХАВ
МИ ЗАВЖДИ КОРИСТУВАЛИСЬ ТАКСІ 313.нІКОЛИ НЕ БУЛО НІЯКИХ ЗАУВАЖЕНЬ.
СЬОГОДНІ 2 СЕРПНЯ 2025 ЗАМОВИЛА ТАКСІ. ВІД ПОВОРОТУ НА РЕСТОРАН «БАКИНСЬКИЙ ДВІР».В 11-50.тАКСІ ПРИЇХАЛО ЧЕРЕЗ 25 ХВИЛИН.
ПРОЇХАВ ДО ВХОДУ В РЕСТОРАН. У МЕНЕ В РУКАХ БУЛА ВАЖКА ВАЛІЗА.Я З СВОЄЮ ПОКЛАЖЕЮ ПІДХОЖУ І РОБЛЮ ЗАУВАЖЕННЯ, КАЖУ ЩО ВИ ПРОЇХАЛИ ПОВЗ МЕНЕ.
ВОДІЙ ТИЦЯЄ МЕНІ ТЕЛЕФОН І КАЖЕ «В МЕНЕ ТАК НАПИСАНО» ВІДМОВИВСЯ ВІДКРИТИ БАГАЖНИК. РОЗВЕРНУВСЯ І ПОЇХАВ. ТЕЛЕФОНУЮ ПОВТОРНО 313.
МЕНІ КАЖУТЬ ЩО Я ПОВИННА БУЛА ПОПЕРЕДИТИ, ЩО В МЕНЕ З СОБОЮ ВАЛІЗА БО В МАШИНІ МОЖЕ БУТИ ЗАЙНЯТИЙ БАГАЖНИК.??? Я ЧУЮ ПРО ТАКЕ ВПЕРШЕ.,НОМЕР МАШИНИ СІРИЙ РЕНО АІ8546Р*. НІХТО НАВІТЬ НЕ ВИБАЧИВСЯ.,А КЛІЄНТ ЗАВЖДИ ПРАВИЙ, ТІЛЬКИ ДИСПЕТЧЕР РУГАЛАСЬ ЯК НА БАЗАРІ. Я ЧЕКАЮ НА ВІДПОВІДЬ
Скарга
Зателефонувала по номеру таксі 313.Замовила машину,відповіли, що по селах вони не їздять!Тоді нахера ви працюєте в такій сфері?
Дівчата-оператори глухі!!
Вже два рази попадали в ситуацію, коли говориш місце прибуття, а по факту везуть в інше місце. Перший раз, не звернула увагу, всяке буває, але другий раз, коли я два рази сказала на який вокзал мені потрібно, всеодно дівчина оператор дала не вірну адресу таксисту, мені прийшлося переплатити майже 300грн. Більше послугами цього таксі користуватися Не буду. Не рекомендую!!.
Подяка водію
Дякуємо водію автомобіля Сірий Dacia № АІ 8843 за людяність, чуйність та допомогу у поверненні речей, які забули в машині.
Валентин
Ужасная кантора, звонил им за 33 минуты до комендантского времени, неточто не перезвонили, а названивали роботы и по 6 минут ОЧІКУЙТЕ ВІДПОВІ ОПЕРАТОРА. Самое конченое такси кккрое может подвести в нужное время, начальник у них походу сепар-пидерас, Мрази забыли о клиентах воппше !!!! Очень жаль что работают там досих пор хорошие ребьята ….
ЖАХ. ОЦІНКА - 0
Часто користуюся, але такий жах вперше. СМС прийшла вчасно. І тут почався ТРЕШ 🤯 Машина через обіцяних 9 хв. не була подана, при спробі вияснити в оператора, мені було надано відповідь, що це вина водія, дзвоніть йому. Було надано оператором тел. адміністратора… Хоча … По даному телефону було ВЕЛИЧЕЗНЕ здивування, чому я дзвоню, які такі проблеми (щоб ви розуміли, я вже 25 хв. чекаю машинку біля дому(((. Адміністратор сказала, що питання не до неї…. І коли (НАРЕШТІ) приїхала машина, водієм було озвучено і його версію. ТРИМАЙТЕСЯ 🤣 Виявляється, він і чекав мене не там (оператор вказав у заказі не те). Також везти мене він толком не знав куди (оператор вказав у заказі не те). При водієві було набрано оператора, але крім криків і підвищеного тону нічого ми не почули. Хоча ні….. В результаті вияснилося, що в моєму запізненні на роботу на 35 хв. оператор вважає винним водія, водій вважає винним оператора. По ходу пасажир для них знаходиться у великій задниці (десь дуже глибоко), причому для всіх….. Тому, вирішуйте самі….. Моя порада — не вистачає Вам негативу, хочете відчути себе у ВЕЛИКІЙ ЗАДНИЦІ,. користуйтесь таксі 313😱🥶🤮
Таксі 313
Не раджу! Дуже небезпечно користуватися. Водій так поспішав підрізати на повороті, що ледь не збив на «зебрі» пішохода. А замість вибачень ще й вилаявся…
Найогидніше таксі в м.Бровари
Сьогодні із-за хамів операторів, які не можуть нічого розказати а відразу хамлять і кидають слухавку. Очікувала 30 хвилин, викликала іншу службу. Ніколи в житті більше не скористаюсь цією «службою таксі»….
Хамы
Приезжают дырявые вёдра, операторы хамы, водители ошалевшие, давала надежды этому такси, в который раз убеждаюсь что хуже не найти. Операторы бросают трубку, перезвонила чтобы узнать имя оператора, сбросили и больше не брали. Ждала машину 40 минут
Ужас оператор наглый грубят
Ужасное обслуживание операторский грубят не здоровается кидает трубку не принимают заказ. Ужас
Не информируют
Ужасное такси!!!!! Прождав пол часа смс-ки и в итоге не получив. Перезвонили на горячую линию, чтоб узнать когда будет машина, ответила что якобы была отправлена инфа о том, что в нашем районе вообще нет машины. Они не дослушав, что смс не было просто кинули трубку.
Надійне таксі
Все сподобалось, раніше користувалися службою Десятка. Друзі викликали для поїздки за місто 313, тепер користуємось цією службою.
Очень хорошее такси
Прекрасное такси ,всегда адекватные цены и приятные водители ,воспитаные
Хорошее такси
Нормальное обслуживание. Перезванивают клиенту сами. Присылают смс про прибытие такси. Перезвонили, когда перепутали в первый раз подъезд. 2 раза было такое, что водитель спрашивал куда ехать. С другим такси был менее положительный опыт. Перепутали подъезды и не перезвонили. С тех пор не связываюсь с ними. В основном меня устраивает. Машины чистые. Успешной работы.
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.