Такси 838 Кременчуг

1,0 rating
1 из 5 звёзд (основано на 5 отзывах)

Такси 838 в городе Кременчуг — номер телефона


Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.

Оставить отзыв

Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси 838 Кременчуг" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.

Водятєл

1,0 rating
30 мая, 2026

Водятєл не приїхав на запланований час. На повідомлення не відповідав. В застосунку не має можливості залишити йому його законну одну зірку і він так і катає з п’ятьма

Вже не клієнт

Зверхнє ставлення диспетчерів

1,0 rating
7 марта, 2026

Добрий день
Хотіли замовити таксі в Кременчуці але через зверхній тон диспетчера зникло бажання навіть говорити. Не раджу бо зіпсуєте собі настрій на цілий день.

Юлія

Таксі від лікарні

1,0 rating
18 февраля, 2026

18.02.2026 о 12год.50хв замовив таксі за адресою приймайльне відділення дитячої лікарні до вул. Вадима Пугачова 9 на що оператор любязно повідомила , що вартість поїздки буде становити 60грн. та очікуйте смс машина буде через 2-3хв, прочекавши 15хв смс. це все відбувалось на вулиці я був з хворою маленькою дитиною оператор нарешті повідомив що нема машини в нашому районі та запропонувала підняти ціну поїздки все це зроблено щоб більше з мене стягти коштів це непоодинокі випадки коли бачуть адресу повязану з лікарнею намагаються зависити ціну та ще більше нажитися на людях.

Валерій

Неприятная ситуация

1,0 rating
29 января, 2026

У дочери сегодня был прием в больнице на 15:00, моя мама с ней ехали из Светловодск. Там автобус задерживается. Они приезжают в 14:45. Понимаю что время идёт на минуты,нужно срочно вызывать такси и.к в клинике нас согласились подождать не более 10 мин. Вызываю в 14:48 , в среднем ваше такси подъезжает за 2-4 минуты, именно из-за этого я и вызвала вашу фирму!!! А водитель не едет, Я ему звоню — он отбивает звонок. Звоню ещё — выбивает. Набираю в 15:03 оператора, пока она связалась с водителем. В 15:12 мне дают ответ,что водитель не приедет за нами. Мне в клинике переносят прием на 19:00. А если бы водитель вовремя отменил заказ или же взял трубку, мы бы успели. И-за того что нам переносят прием и последний автобус с Кремня на Светловодск уезжает в 19:00 , мне приходиться вызывать такси на Светловодск ( 466 грн) . Звоню на горячую линию, спокойствие » проработаем,что бы не повторилось» . А деньги утерянные кто мне вернёт? Я пользовалась только вашим такси довольно долго, и в разных городах, всегда работало как часики. Но Кременчуг это нечто.

Юлия

ГАНЬБА!

1,0 rating
22 ноября, 2025

Ваш водій, номер машини BI 3512 YA Шевроле синій таксі о 16:22 22/11/25, відмовився везти мене і мого сина від Нової Пошти відділення номер 13 у місті Кременчук ( спочатку повинен був забрати від Кілікії) до будівельного магазину Домовий по вул. Богаєвського, а потім до Нової Лінії, бо не хотів чекати нас біля першої точки, він чомусь вважав, що йому треба було чекати близько 40 хв. до закриття магазину, хоча, коли ми сіли до машини, ще не виїздили, вже було 16:28, магазин працює до 17:00, виганяв нас з машини. Набрав фірму, щоб відмінити замовлення. Оператор чула,як я кричала в машині,щоб не відміняли замовлення, без дзвінка мені вона все одно його відмінила. Я змушена була дзвонити до поліцію. Поліція довго їхала. Я дзвоню на 838, пояснюю ситуацію, вони переводять на гарячу лінію, пояснюю, що ж згодна заплатити за простой, на той момент вже було приблизно 16:40, а вона каже,що водій чинить правильно. Я кажу,що в мене чоловік служить і має Нагороду Золотий Хрест, що він кров проливає за спокій робітників фірми, що цей водій гріється в машині, а чоловік в окопі, при всьому цьому водій поводиться таким чином. Гаряча лінія вела себе нахабно: Ваше замовлення скасоване, залиште машину водія! ОСЬ В УСЬОМУ ЦЬОМУ І Є ОБЛИЧЧЯ ВАШОЇ ФІРМИ! ГАНЬБА! Я Б ЗВІЛЬНИЛА І ОПЕРАТОРА ЗА ТАКІ СЛОВА, І САМОГО ВОДІЯ! І НЕ ДАВАЛА Б ЙОМУ ЗАМОВЛЕНЬ! І ПОВІДОМИЛА ІНШИМ СЛУЖБАМ,ЩОБ ЗАБАНИЛИ ЙОГО! МИ ПЕРЕМОЖЕМО ТОДІ ВОРОГА,КОЛИ КОЖНИЙ НА СВОЄМУ МІСЦІ БУДЕ ЯКІСНО РОБИТИ СПРАВУ ЗАРАДИ НАШОЇ ПЕРЕМОГИ! А ТАК ПІСЛЯ СПІЛКУВАННЯ З ВАМИ В МЕНЕ ЛИШЕ ОГИДА! ГАНЬБА!!! І ЩЕ ОДИН МОМЕНТ- МЕНІ У ДОДАТКУ ВИСТАВИЛИ ШТРАФ 30 ГРН. ЗА ВІДМІНИ ЗАМОВЛЕНЬ. ТАК ПОЧИТАЙТЕ ПРО ПРИЧИНИ-Я ДО ЦЬОГО ДНЯ БУЛА ВАШИМ ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТОМ! ЗНІМАЙТЕ СВОЇ ШТРАФИ ТА ПРАЦЮЙТНЕ НАД ЯКІСТЮ ОБСЛУГОВУВАННЯ, БО Я МАЮ НАМІР ПІТИ ДО ВАШИХ КОНКУРЕНТІВ. ВАША ФІРМА ВИННА У МОЄМУ ЗІПСОВАНОМУ НАСТРОЇ ТА ПІДВИЩЕНІ ТИСКУ ЧЕРЗ СТРЕС! ГАНЬБА ВАМ! ВИ ВЕДЕТЕ СЕБЕ ГИДОТНО, НЕ ПОВАЖАЮЧИ РОДИНИ ТИХ,ХТО СЛУЖИТЬ, НАМ НАБАГАТО ВАЖЧЕ,АНІЖ ІНШИМ! ЗАМІСТЬ ПІДТРИМКИ ВІДЧУТТЯ ОГИДИ! ГАНЬБА!

Оксана

Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.