Такси «9» Бахмач
1.7 из 5 звёзд (основано на 10 отзывах)
Такси Девятка в городе Бахмач — номер телефона
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси «9» Бахмач" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Все сподобалось
Ввічливі та відповідальні водії!
Хамовита оператор
Я звернулася до служби таксі «Дев’ятка» з абсолютно нормальним і простим запитом — проконсультуватися, чи можливо заздалегідь забронювати машину на 3-тю годину ночі, оскільки приїжджаю потягом до м. Бахмач.
Замість нормальної консультації я зіткнулася з хамством, агресивним тоном і повною непрофесійністю оператора.
Операторка перебивала, розмовляла зверхньо, грубо вимагала «адресу», хоча я кілька разів чітко пояснила, що йдеться про залізничний вокзал Бахмача.
Найгірше — після цього мене не відключили від лінії, і я була змушена слухати, як оператор обговорює дзвінок у зневажливій формі, скаржиться та дозволяє собі некоректні висловлювання. Це абсолютно неприпустимо для будь-якого сервісу.
Коли я перетелефонувала, щоб уточнити ситуацію, мені заявили, що я «щось вигадую», відмовилися нормально пояснити інформацію щодо поїздки вночі, знову спілкувалися грубо і зверхньо, після чого просто кинули слухавку, навіть не попрощавшись.
Я розумію, що це коменданська, тому зателефонувала уточнити, бо наприклад у Львові з цим проблем немає. Негативний відгук лише за хамське відношення оператора
Нікому не рекомендую!!!!
Викликала таксі , почекала 40 хвилин , щоб мені подзвонили і сказали що переплутали адресу , а потім водій відмінив поїздку
ОПЕРАТОР ПЕРЕПУТАВ АДРЕСИ
Замовляли такси наголосила двічі Село Бахмач лікарні хоспіс , в ітоге оператор не вказала що потрібно саме село Бахмач і водій спочатку прибув нк на ту адресу
Жахливе обслуговування операторів!!!!!
Сьогодні,14.02.25 р. подзвонила до оператора(о 5.48)замовила машину на 6.50(це за годину).Оператор,як завжди незадоволеним голосом відповіла,»добре,очікуйте».В 6.52 машини немає,звоню-відповідає «машини не знайдено».
Результат-запізнилися на потяг.
Обслуговування жахливе!!!! НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
Діспетчер хамка
Замовляла сьогодні таксі, її викликали не на ту адресу, вислухавши претензії водія , позвонила диспетчеру, спитала що це було, чому машина була викликана на іншу адресу, якщо адресу я 2 рази озвучувала, на що вона мені замість вибачень, сказала: «і що?». Клієнт оорієнтовність 0!
Хамська поведінка оператора
Сьогодні 14. 07. 24 мною було викликано таксі , в призначений час машини не було, я зателефонувала оператору, на що отримала хамську відповідь, що хтось мені телефонував і машини не буде..
На питання як її ім’я сказала, що вона не зобов’язана мені відповідати.
Велике прохання до адміністрації провести бесіду з працівниками і навчити їх розмовляти з клієнтами , не хамити і не кидати слухавку.
Наглые оператор
Самое дебильное такси, цены просто пипец. Одна звезда, это много. Пол балла из десяти. Молчу уже о операторе. Одним словом говно
Користуватися не буду більше і нікому не рекомендую
Диспетчери хамло,таксі чекала майже півгодини
Негативв
Не раджу це таксі, сьогодні я ледь не запізнилась на потяг. !!! Оператор так і не змогла пояснити чому було скасовано моє замовлення. Не буду нікому його рекомендувати.
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.