Такси «9» Гадяч
2.5 из 5 звёзд (основано на 13 отзывах)
Такси Девятка в городе Гадяч — номер телефона
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси «9» Гадяч" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Коли один таксист може зіпсувати репутацію служби таксі
Користуюсь службою вже декілька років, але такого відношення таксистів ще не зустрічала. Ситуація відбулася сьогодні, було замовлено таксі в 22.22 на вулицю, яку важко знайти, і всі таксисти які часто їздять вони знають як доїхати, але кожен раз заявляються нові і кожному пояснюю як доїхати. На цей раз Сергій Б. Вирішив що може підвищувати тон на мене , коли я пояснювала дорогу як доїхати, а потім на дівчину з дитиною, кричати, які виходили на виїзд з вулиці , хоча була вказана конкретна точка. Але людина вирішила пробити дно, в замість того щоб виконати замовлення, він просто розвернувся і поїхав, залишивши дівчину з дитиною вночі серед вулиці.
Дуже дорого,зідрали 160грн,завжди брали саме більше 90грн.
Більше не визиватиму вашу службу.
👍
Такси хорошее, удобное. Всем довольна, спасибо большое, водитель так же приятный человек
Скарга на водія
Не дуже добрі водій на чореому Peuget3008 держ номер КА-7058-НС неадекватний , поводив себе хамливо, і це не поодинокий випадок. Навіщо брати таких водіїв які не можуть виконувати свої обовʼязки .
Я задоволена!
Замовляла через мобільний додаток. Все зручно і швидко. Рекомендую
Нету у них машин
Операторы неадекватные. Сбрасывают трубку не договорив. Машину вызвать не возможно. Ужасное такси
Ті самі яйця, але в профіль.
Тут ми їдемо, а ось тудою нє. Вечірній час взагалі таке враження, що можна і не телефонувати, бо все рівно суцільний «відбій» дзвінкам. Ціни більш адекватні ніж у «конкурентів».
Нехрозуміле скасуваня замовленя
Непрацює оплата в застосунку
Оплата не відповідає тарифу.
Тариф 17 грн.за 1км а за поїздку на відстань 4.5км нарахували 200 грн.Пояснювати відмовляються.
Не схотіли їхать на село
Відмовили за три рази їхати по моєму маршруту, а потім не брали від мене телефон.. за всі ранішні визови я проплачував.
Дві зірки забрала, саме за тих таксистів які накручують ціни.
В цілому програма класна, і є таксисти які дійсно працюють на вищому рівні. Але є ті, які луплять ціну, накручують, не раз цим зіткнулась. Зверніть на це увагу.
Супер
Чисто. І швидко. Приємні водії.
Быстро и оперативно
Спасибо большое водителям за оперативность. Ещё не подвели ни разу.
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.