Такси Лидер Нежин

2,2 rating
2.2 из 5 звёзд (основано на 18 отзывах)

Такси Лидер в городе Нежин — номера телефонов


Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.

Оставить отзыв

Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси Лидер Нежин" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.

Неприємний досвід

1,0 rating
20 апреля, 2026

Доброго дня. Хочу звернути увагу на постійні проблеми з пошуком авто у вашому сервісі — знайти машину останнім часом стає дедалі складніше.
Також виникла неприємна ситуація з оплатою: при замовленні поїздки через додаток була вказана одна сума, кошти списались з картки, але після завершення поїздки фактична вартість виявилась іншою, а різниця не повернулась.
До водія претензій немає — приїхав вчасно та довіз без зайвих питань. Але загалом якість сервісу залишає питання: часто водії не орієнтуються в маршрутах і не можуть без труднощів довезти з точки А в точку Б, що створює додатковий дискомфорт.
Прошу звернути увагу на ці моменти та надати пояснення щодо ситуації з оплатою.

INNA

Сервіс, який не виконує замовлення

1,0 rating
17 марта, 2026

Замовила таксі з Універмагу до Тридента.
Водій не довіз до місця, висадив біля чужих висоток і сказав йти пішки.
Я людина з інвалідністю, послуга не надана, гроші списані.
Оператор хамив і не відповідав на дзвінки.
Нікому не рекомендую!!!!!

Людмила

Такси по вызову не явилось и оператор не перезвонил- сорвалась важная поездка

1,0 rating
22 января, 2026

Такси было заказано до ЖД вокзала за 25 мин до отправления. Машина не приехала и никто не перезвонил. Сорвалась поездка до Чернигова и дальше в приграничную зону. Это была не поездка в баню или на базар. Позже оператор сказала что машина застряла возле университета Гоголя и не смогла доехать. Это вранье— дорога расчищена и посыпана песком! Заказ был сделан 22.01 в 10.52 на ул. Графскую 4а на 12.10 из телефона 06873386**. Требую наказать виновных. Фото дороги могу предоставить дорога чистая.Центр города.

Валерий

Мій гіркий досвід поїздки.

1,0 rating
12 января, 2026

Був негативний досвід з цим таксі, замовила машину на шосту ранку, заздалегідь, але в очікуваний час машини не було. Звʼязалася з оператором… чекайте, і так я чекала 25 хвилин на роботу запізнилась. Вона приїхала не до того корпусу, на зауваження закачайте правильний додаток ще й нахамили. Більше ніколи не буду замовляти це таксі і вам раджу.

Світлана

Таксі НЕ ПРИЇХАЛО!!!

1,0 rating
16 ноября, 2025

Замовила таксі за годину до зазначеного часу в онлайн додатку.
Точка прибуття — вокзал ( логічно що на потяг).
За 5 хв до зазначеного часу набираю кол центр питаю де машина, вони кажуть НЕМАЄ , чого ви РАНІШЕ НЕ НАБРАЛИ ??!! САМІ ВИНУВАТІ , треба було раніше дзвонити та питати де машина … сказали чекати машину десь 20 хв або більше… пояснюю що на Вокзал замовляла машину ЗАЗДАЛЕГІДЬ, відповідь — машин немає , замовляйте по телефону , самі винуваті !!Без ніякого Вибачення … Більше лідер таксі користуватися не буду та не рекомендую!

Ольга

таксист

1,0 rating
22 августа, 2025

Замовляв сьогодні таксі, скажу правду я також винний, замовив таксі тоді забув про нього і згадав лише коли мені таксист позвовив, що він вже під’їхав. Я вічлиао вибачився і сказав, що мені вже не треба їхати. І тут він мені почав погрожувати( не як обично, будуть проблеми, як будемо вирішувати), не знаю що це за кантора но по відчуттях якась ****, не таксист а якісь «оператор Приватбанку»

Сергій

Рекомендую

5,0 rating
21 августа, 2025

Рекомендую, ціна+ якість

Валерій

приємні водіі та ціни

5,0 rating
27 марта, 2025

таксі з найнижчими цінами по Ніжину і ввічливі водії

Анна

Больше 10 лет заказывал это такси

2,0 rating
12 марта, 2025

А теперь принципиально не буду заказывать,без двадцати двенадцать заказал машину(г.Нежин),встретить человека на вокзале и назад на гуньки,отказали,ну и хорошо,если моя десятка в месяц ,а может иногда и больше мешает,пусть так и будет,я не против)

Андрей

Не рекомендую нікому

1,0 rating
29 июня, 2024

29.06 замовив таксі щоб встигнути на перший електропотяг-ніхто не приїхав.

Олександр

Вартість

2,0 rating
15 мая, 2023

На якій підставі, згідно чинного законодавства, при замовленні таксі, я не можу дізнатися вартість поїздки, коли я вказую кінцеву адресу???
P.S. можливо після відповіді зміню зірочки, бо на данний момент тільки це заважае отримати 5*

Віталій

На всі 5

5,0 rating
8 мая, 2023

Вчасно, з комфортом і за приємними цінами

Артем

Вдала поїздка

5,0 rating
11 августа, 2022

Викликала на час, авто приїхало вчасно, чиста машина, ввічливий водій, все супер. Дякую

Анна

Хамский деспетчер

1,0 rating
12 декабря, 2021

Диспетчер по хамски разговаривала и занесла мой номер в чёрный список безпричинно

Дмитрий

Не рекомендую

1,0 rating
7 ноября, 2021

Заказывали предварительно такси на время, за час до поездки, специально для того, чтобы точно успеть на вокзал. Водитель опоздал на целых 15 минут, а диспетчер все время говорила «сейчас будет, две минутки». В итоге еле успели на поезд. Не рекомендуем. Потрепали нервы на славу.

Ввдим

Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.