Такси Максима Борисполь
1 из 5 звёзд (основано на 3 отзывах)
Такси Maxima в городе Борисполь – номера телефонов:
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси Максима Борисполь" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Халатність і безвідповідальність
28 січня 2021р. визвала таксі в 18-09. Прийшла СМС, що мене чекає таксі в 18-22. Простояла на вулиці (на обочині жвавої дороги) до 18-43 на морозі, в той день був сильний вітер. Подзвонив водій, сказав,що зараз буде в 18-23. В 18-39 подзвонили водію. Він заблукав. В 18-43 я позвонила лператору, попросила дати друге таксі. Оператор відповіла, що вони так не роблять.Заовлення я відмінила. Результат: Пару днів температура,закладений ніс, болить горло. Приймаю таблетки. Питання до керівництва: чому не видаються водіям оновлені карти, щоб вони не блукали, чому, в разі якоїсь затримки (поламався,заблукав і т.д.) не подзвонив оператор,не запитав як вам там на вулиці, зайдіть десь в приміщення, тому що таксі затримується і т.д..Це безвідповідально. Якби оператор вчасно подзвонив, не було б переохолодження і таких наслідків.
І це вже таке не перший раз.Зі свіжих випадків: Десь місяць назад викликала таксі на Київський Шлях. Чекала хвилин 10-15. набрала знову оператора. Вона сказада,що звраз таксі буде. Хвилин через 10 таксі приїхало. Виявилося, що таксист тільки отримав замовлення.До цього він знаходився в центрі Борисполя на стоянці. Питання: чому оператор зразу не передав замовлення?
Здесь воруют
Выронила в такси телефон. Через 15 минут обнаружила отсутствие телефона, уже отключен. Водитель трубку не берет. Видимо, телефон сдавал в скупку. В первый раз сталкиваюсь со службой такси, где водители воруют. Если квас на вызов приедет хюндай соната, будьте бдительны. Водитель ворует.
Сарай на колесах
Автомобіль у жахливому стані, дверні ручки не працюють, вікна не закриваються, салон обдертий і страшний, ржавий, дуже брудно. В такому страшно просто сидіти, не те що їхати. Навіщо такі сараї відправляти людям????
(Шкода, що фото не можу прикріпити)
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.