Opti такси Ивано-Франковск
2.1 из 5 звёзд (основано на 7 отзывах)
Такси Оптимальное 579 в городе Ивано-Франковск — номера телефонов
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Opti такси Ивано-Франковск" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Хороша служба
Часто користуюсь службою,гарнi цiни,уважнi водii,грамотнi диспечера
сервіс
Після операції, змушена користуватись таксі. Раніше викликала Опті, не було проблем. З трьох разів: 2-й) шофер по дорозі писав СМС по одній букві і кожного разу різко керував; 3-й)був дощ, вбрана тепло, один раз пропустила виклик, але все одно шоферу було відомо, на який стороні маю бути. Натомість приїхав з другого боку, задзвонив щоби перейшла на його бік, заявив що 9 хвилин не міг мене знайти, при мені зв»язався з диспетчером, дорахували ще 8 грн. начебто по моїй вині. Питання, щоб подати руку, взагалі не стояло. Більше не буду користуватись Опті.
Все чудово!
На фоні всіх служб таксі у Івано-Франківську — ця найкраща. Машина є завжди, стабільні тарифи І АДЕКВАТНІ ВОДІЇ.
Не відповідальні диспетчери і таксісти
За годину до подачі машини замовила послугу. Машина так і не приїхала?! Не перезвонили і не попередили що машини не буде!
Коли пробувала вияснити ,диспетчери не відповіли.
До поки не перезвонили з іншого номеру.
На що відповіли: замовлення лиш поступило 5хв тому.
Попросила дати відповідь конкретно чи варто чекати.
Сказали протягом 7 хв позвонимо
Перезвонили : відповіли всі відмовились.
Задала друге питання як тепер мені бути в даній ситуації з дитиною , якщо залишилось до комендантської години 10хв. І переночувати немає можливості.
Відповідь шокувала : пані ваша проблема.
Так вибачте нафіга діє система попереднього замовлення 🤬🤬🤬🤬
Хто відповідатиме за моральний ущерб?????!!!
Обраховуть!
Викликали таксі, сказали одну ціну а коли приїхали сказали іншу хоч маршрут незмінювався! Добре що були гроші і заплатила, хоч не треба було! Жах! Людей розводите! Нікому не раджу це таксі!
Жахливе обслуговування
Обраховують при розрахунку.
Дуже погано.
Немає зворотнього зв’язку зі службою. Диспетчери ігнорують звернення. Сума до плати послуги не співпадає із зазначеною в смс.
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.