Такси Пчёлка Полтава

1,0 rating
1 из 5 звёзд (основано на 12 отзывах)

Пчёлка такси в городе Полтава — номера телефонов


Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.

Оставить отзыв

Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси Пчёлка Полтава" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.

Жах!

1,0 rating
9 мая, 2026

Дуже негативне враження від сервісу.
Таксі чекали близько 20 хвилин. Коли водій приїхав — машина була в жахливому стані: у салоні стояв сильний запах гарі, дихати було просто неможливо. Під час поїздки водій відкрив усі вікна на трасі, через що був сильний протяг — усіх продувало, волосся заплуталось, їхати було максимально некомфортно.
Найбільше обурила ситуація після поїздки. Уже коли ми приїхали додому та вийшли з машини, водій почав телефонувати й вимагати доплату за кількість пасажирів. При цьому під час оформлення замовлення диспетчер не уточнив кількість людей, а водій до та під час поїздки також нічого не сказав.
Коли ми намагалися спокійно розібратися в ситуації, диспетчер поводилася дуже грубо: хамила, підвищувала голос і буквально кричала в слухавку. Сервіс і ставлення до клієнтів — просто на найнижчому рівні. Більше користуватися цією службою точно не будемо.

Вероника

Неповага до пасажирів жахливий сервіс

1,0 rating
14 марта, 2026

Не рекомендую неповага до жінок водії ображають та виражаються нецензурною лексикою чекали машину 20

Юлія

Відгук

1,0 rating
12 сентября, 2025

Сьогодні 12.09.2025 приблизно 15:40 в таксі працює неадекватний диспетчер, яка не кричить а оре на замовників. Із-за своєї неуважності і тупості самостійно змінює маршрут іще потім погрожуючи за «ложний визов». Таким не місце в сфері обслуговування, я це так не залишу. Яке вона має право ображати і погрожувати??? Просто тупе хамло…

Олена

Нерозуміння потреб клієнта і небажання підвищувати якість своїх послуг

1,0 rating
3 мая, 2024

Чесно,не люблю писати негативні відгуки,але тут вже накипіло. Дуже ненадійна служба, якщо клієнтові потрібно встигнути чітко за часом, наприклад на автобус, на роботу чи на якийсь захід. В моєму випадку я викликала це таксі за номером служби 005, 006. У свій час це були найкращі служби у місті. Так, їх послуги вартували дорожче, але чіткість виконання замовлень, ввічливість і чемність персоналу та розуміння потреб клієнта стали причиною моєї багаторічної лояльності. Проте зараз цих служб, на жаль, немає, а працює таксі «Бджілка», яким я ніколи і нікому тепер не побажаю користуватися. Я проживаю у мікрорайоні Садовий, Розсошенці. Не раз, коли я намагалася викликати таксі на визначений мною час, щоб встигнути на автобус, а перед цим по-людськи зібратися, мені відповідали відмовою, бо не вистачає автівок або водії з’їжджають з лінії, щоб не потрапити на очі ТЦК. Декілька раз було таке, що приймали замовлення, тоді присилали авто через 5 хвилин і драли за простій, передостанній раз коли повторилася ця ситуація, взагалі сказали, що водій вже 15 хв чекає і більше не може, і зараз поїде. Вибачте, але я клієнт, я плачу за послуги, і я маю ставити умови так, щоб було зручно мені, а не ці умови ставлять мені ще з погрозами. Виходить, що я плачу кошти, а сервісу, який мене задовольняє не отримую. Але і цей прикрий випадок я простила, бо усі ми люди і усіляке буває. Проте вчорашня ситуація з викликом цієї служби стала для мене краєм. Зателефонувала за 30 хв, диспетчер сказала, що замовлення приймають у поточному часі, на обробку йде 12 хв, а тоді надсилають результат у вигляді смс. Через секунду телефонує водій і каже, що буде через 2 хв. Коли я обурилася і сказала, що не встигну за цей час, і викликала попередньо, він відповів, що питання не до нього, а до диспетчера. Я замість того, щоб збиратися, з’ясовувала стосунки з персоналом служби, бо вже не бажала платити за простій. Диспетчер попросила мене зателефонувати, коли я буду готова. Я викликала іншу машину, смс не прийшло,час підтискав, тому я зателефонувала знову — сказали чекати 5 хв. Проходить 5 хв, 10 хв, до відправлення автобуса залишається 20 хв, я телефоную, і диспетчер шокує мене відповіддю: «Вибачте, але зараз немає машин у Вашому мікрорайоні». Я відповідаю, що відмовилася від авто, яке приїхало зарано, і зробила повторне замовлення, яке, до речі, їх служба прийняла. Тоді мене звинуватили в тому, що яж відмовилася, а тепер нічим їхати, і порекомендували викликати іншу службу. Клієнт-сервіс на вищому рівні: вишмагали мені всі нерви, зіпсували настрій на початку дня ще й ноги витерли. Дякувати Богу, мені вдалося викликати On-Taxi, і я встигла на свій автобус, щоб поїхати до батьків та допомогти їм у підготовці до Великодніх свят і просто душевно провести час. Це моя ситуація була такою. А якби людині треба було на міжнародний автобус, а тоді на літак?!!! Резюме мого негативного відгуку наступне: незлагоджена робота, відсутність індивідуального підходу до клієнта, мала кількість авто, ніякого прагнення розвиватися та покращувати якість послуг, неповага до клієнта та невміння дорожити лояльними користувачами послуг даної служби, а ще тарифи такі ж, як і в On-Taxi, причому сервіс в останньої набагато кращий. Тому рекламні повідомлення «Бджілки» про тарифи від 38 гривень — абсолютна брехня. КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ СЛУЖБУ ТАКСІ «БДЖІЛКА» ТА НАЗАВЖДИ ПРИПИНЯЮ СПІВПРАЦЮ!!!!

Леся Бобир

Водії навіть не мають уявлення-куди їхати

1,0 rating
21 апреля, 2024

Замовили машину на вул.Чорноволо(на Розсошенцях)…
Водій почав їхати в центр. Ми кажемо-це не та вулиця Чорновола,що в Центрі.. Він каже-я не знаю іншої🤣🤣🤣🤣Поїхали на Розсошенці… я кажу-плвертайте тут…🤣🤣🤣Він каже-навігатор показує туди.. Возив хвилин 20 туди-сюди Я кажу-висадіть,будь ласка, я сама дійду…
Кажу-перерахуйте тариф,бо вам диспетчер порахував на Чорновола в центрі..
Він каже-я не можу..
Я дала 150 грн….
Аж потім мені прийшло повідомлення, що вартість поїздки-105 грн🤣🤣🤣
Висновок-визвала таксі….сама ішла пішки,бо,,воділа,,неадекватний,незнає куди їхати… ще й такі гроші переплатила
Не рекомендую цю службу однозначно

Наталія

Таксі жахливе

1,0 rating
12 августа, 2023

Приехали не на тот адрес , і матами сказали , если мы не подо едем к таксисту , он едет дальше

Юлія

Найгірші таксі

1,0 rating
22 октября, 2022

Жіночка-оператор — це просто жах, хамка страшна. Крикнула: Дасвидание, і кинула слухавку. 21.20.22 21:01 дзвінок

Костянтин

Не надійні.

1,0 rating
17 июля, 2022

17.07.2022. Полтава, замовив таксі, підвищив тариф на 13 грн, замість 56 запропонував 70. Прийшла смс: «V 20:15 budet seryi Renault Megane BI2784HM. Tarif 70grn…»
Вийшли о 20.20 — таксі немає. Прийшло оповіщення, що я відмовився. О 20.21 подзвонив диспечеру, заявила, що в мене 30 грн. боргу за відмову, яку не робив. Не раджу

Сергій

Диспетчерам все байдуже.

1,0 rating
22 июня, 2022

А чому їм все байдуже?

Victor

Не хочу більше мати справу з ,, Бджілкою"

1,0 rating
28 декабря, 2021

Постійно запізнюються , часто водії не знають адреси, а сьогодні просто не з’явилися на виклик. Я замовляла машину на 8.45, а в 8.47 мені прислали sms, що немає вільних машин в моєму районі. Добре, що не на поїзд спішила. Робота служби просто жахлива. Не хочу більше мати справу з такими безвідповідальними людьми і іншим не раджу.

Олена

Я ещё доберусь до их начальника

1,0 rating
10 октября, 2021

Как можно перепутать, если человек 3 раза назвал машину подать к подъезду и назвал адрес, а они её отправили куда мне надо было ехать!!!а потом эти скоты!!-стали хамить мол сам так заказал. Начальника позвать-отказались!

Остапенко Геннадий Петрович Полтава

Пьяные водителя

1,0 rating
2 января, 2021

Самая прекрасная служба в городе, сразу наблюдая как водителя разбивают свои машины думал, ну как это возможно.. но после того когда один из этих ланосов развалил мою машину в заднюю часть, и когда я подошел к водителю услышав его перегар, все стало ясно. При заказе такси советую указывать в комментариях «Трезвый водитель», не Услуга, а просто что-бы приехал Трезвый.

Денис

Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.