Такси Тира Белгород-Днестровский

1,2 rating
1.2 из 5 звёзд (основано на 22 отзывах)

Такси Тира в городе Белгород-Днестровский — номера телефонов


Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.

Оставить отзыв

Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси Тира Белгород-Днестровский" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.

Негативний досвід з таксі Тіра м. Білгород-Дністровський

1,0 rating
25 апреля, 2026

Не рекомедую службу таксі м.Білгород-Дністровський, особливо водіяна автомобілі АХ 6061 ЕЕ. Як тільки сіла в машину, водій почав обурюватись, що чекав цілих п’ять хвилин. На відповідь, що потрібен час, щоб вдягнутися і взутися, водій похамськи переговорювався. Далі ситуація «накалялася», що я вимушена була вийти так і не доїхавши до місця призначення. Не рекомендуюю цю службу від слова» ВЗАГАЛІ». Водій НАГЛЮЧИЙ ХАМ, ЙОГО ВЗАГАЛІ НЕ МОЖНА ДОПУСКАТИ ДО РОБОТИ З ЛЮДЬМИ. ДУЖЕ НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!! Як би можна було у відгуку взагалі ні однієї зірки не було!!!!!

Ілона

Самое конченное такси

1,0 rating
31 марта, 2026

Не такси а бред

-

Поїздка заслуговує 0 зірок

1,0 rating
8 января, 2026

Вчора 7 січня о 20:45, я викликала таксі, воно не приїзжало 10 хвилин, але я все розумію новорічні свята, не одна я чекаю таксі, подзвонила оператору, на що мені відповіли, що воно підʼїзжає, я чекаю але воно не приїхало, я дзвоню, питаю де таксі, оператор вже відповідає більш в грубій формі, я питаю «воно, що там з Бритовки їде?»( я спитала так, через те, що мені вже відповідали в грубій формі), на що мені відповідає оператор «Да, с Одеси» і кидає слухавку, мені дзвоне вже автовідповідач, що ось таксі вже приїхало, але ніякого таксі нема, я виходжу чуть вже далі, щоб його зупинити, але бачу будинок, мені дзвонить водій, питає де ми, я кажу що ми біля дороги, він каже що зараз підʼїде, ми чекаємо, нікого нема, дзвоню на номер водія, не бере слухавку, дзвоню оператору, вона каже що я відмінила таксі, хоча і слова за це не було, на цей момент пройшло вже 25-30 хвилин, ми діти, замерзли, я кажу це оператору, тому що це не є нормою, на що мені відповідає оператор в грубій формі, що це наші проблеми, а не їхні, і знову кидає слухавку і каже фразу «о господи», ну це зовсім не ок, і таке ставлення зовсім не доречне, я приїхала додому лише в 21:50, через те, що оператор був зовсім не компетентний і не володіє навиками спілкуванням з людьми, і так я навіть спілкувалася з водіями вашого таксі, і вони теж кажуть що є у вас грубий оператор, який не вміє спілкуватися

Марія

Водитель самостоятельно завысил стоимость проезда

1,0 rating
3 января, 2026

Водитель самостоятельно завысил стоимость проезда, не сообщив об этом перед поездкой, т.к. был ребенок на руках, и якобы нужно было вызывать микроавтобус. Спасибо, но больше не являюсь вашим клиентом, хотя имела многолетний опыт. И , кстати, бонусы на счету, которых было немало, фиг списать, спасибо, но уже не нужно.

Елена

Скарга на послуги таксі

1,0 rating
28 ноября, 2025

Зробивши сьогодні з програми виклик машини о 16.33, передзвонив водій. І сидячі з кимось ще у машині (хто коментував що говорити) почав казати щоб я (стоячи у темний період часу з малою дитиною на вулиці) відмінила замовлення и визвала іншу машину. Бо він стоїть на вокзалі і не поїде на виклик у хамській формі.
На питання як це ви не поїдете на виклик, відповідь мені далеко їхати від вокзалу.
Більше користуватися вашою фірмою не будемо.

Кристина

🙂‍↔️

1,0 rating
22 августа, 2025

Я бл*ть извиняюсь на*уй за такую роботу, но поступать так как поступают водителя на такси ужасно, зашел с одной двери назад, начал грубить вместо того чтобы б*ять объяснить нормально, и выгнал с машине отказав ехать……, ну я думаю что у нас лучшие таксисты тиры), которые отказываются везти беременную девушку!!!!!!!, хамское поведение это ужас….😡😡😡😡😡

Анастасия

Оператор грубит и не вежливо отвечает . Водитель такси грубить.

1,0 rating
1 июня, 2025

Водитель грубо отвечал,кричал ВН 0741 НВ ДЕО МАТИЗ. И оператору такси тира позвонила,они сбрасывают,потом берут трубку и молчат,я говорю алло они молчат и сбрасывают. Оценка ноль.

Алена

Такси не приехало за 30 минут

1,0 rating
25 января, 2025

Жду такси уже 30 минут, диспетчер уже минут 15 говорит что такси сейчас будет, потом я перезвонил, она вообще сбила, короче я опоздал. Таксист на сером форд фокусе, мне говорят он заблудился

Давид

Гавно а не такси

1,0 rating
24 сентября, 2024

Точнее водители, каждый раз ездишь и выслушиваешь какие у них проблемы, причем в них виноваты мы
Через приложение по словам водителей мы гавно
Через телефон не дозвонился
Сервис -1000 с 10

Олег

Ужасная диспетчерша!

1,0 rating
25 августа, 2024

25.08 после обеда
Несколько раз не принимала звонок и в конце концов послала матом на все четыре стороны. При наборе с другого номера сразу же отказалась обслуживать, мол на вашу улицу такси не поедет! Хамка! Подобное не в первый раз.
Водителя приятные.

Дарья

Диспетчер хамло

1,0 rating
26 июля, 2024

Диспетчер постояно хамит

Олег

Оператор хамка

1,0 rating
7 января, 2024

На жаль більше не хочу користуватися цим таксі

Марина

Привіз в інше місце

1,0 rating
18 декабря, 2023

Біля АТБ на ринку попросила відвезти на адресу Сонячна12-А. Водій нормально спілкувався, допоміг сісти ,, але є одне велике АЛЕ. Так як я з іншого міста , місцевість я ще не знаю і не могла точно знати чи вірно він мене відвіз до знайомих(в цей час вони кажуть , що стоять і мене чекають на вулиці). Я простояла на вулиці 40 хвилин , поки до мене не підійшов двірник і не запитав чи потрібна допомога . В розмові виявилось , що це зовсім не Сонячна 12-А. Після того я викликала знову таксі Тіра і інший водій сказав , що так є такий водій і він не раз так вже робив.

Сніжана

Отзыв

1,0 rating
21 октября, 2023

Самое плохое такси
Особенно операторы
Как будто королева Елизавета ведут себя

Александр

Порушення мовного законодавства

1,0 rating
3 августа, 2023

І оператори, і таксисти свавільно порушують статтю 30 згідно з якою уся сфера обслуговування мала перейти на Українську ще у січні 2021. Численні скарги не дають жодного ефекту.
Стосовно стану самих машин таксі…я вже мовчу)) Корита на колесах.))

Олександр

Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.