Такси Виктория Тульчин
1.5 из 5 звёзд (основано на 8 отзывах)
Такси Виктория в городе Тульчин — номера телефонов
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси Виктория Тульчин" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Оператори дно
Дуже не компентні оператори розмовляють як з подругою і дозволяють собі хамити
👍🏻
24 дядь Вася взагалі чоткий таксист, але оператори жахливі дуже попросила таксі вона мені каже скажіть вулицю я їй назвала вулицю вона сказала що я їй не вірно кажу вулицю і взагалі вона не так називається сказала що я жіночка і взагалі нічого не розумію.
Після такого якщо чесно не хочеться дзвонити до операторів.
Поведінка взагалі ніяка
Дуже дорого
Водії беруть забагато як для Тульчина
Відмовились відправити машину
Чоловік викликав таксі але розмова перервалась через поганий звʼязок, не зміг додзвонитися знову, подзвонив в іншу фірму машину не відправили, коли було повторне звернення то оператор сказала ходити пішки, не зрозуміла ситуацію що це була випадковість, накричала та нагрубила, прошу відреагувати на те що сталось не порозуміння і йти на конфлікт при такому оператори не повинні.
безсовісна поведінка
04.12.23
Викликав таксі о 22:50, сказали зачекати машину бо вона на іншому заказі, чекали 30хв, після чого я перенабрав до оператора, на що вона мені відповіла: Все сьогодні таксі немає, нічим не можу вам допомогти, в сенсі не можу допомогти, сказала що зараз приїде машина, а через 30 хв вже каже що нікого не буде
Прошу звернути увагу, та покарати оператора, це не припустимо
Дякую за увагу!
Жахливо
Чекав машину хвилин 20 якщо не більше
Обслуговування
Від вул. Тімірязєва до Нової пошти номер 1 — 70 грн. (водій на червоному Опелі) а назад за 50 грн.. Пісєц!!!!!!!
Таксі Вікторія Тульчин
Зателефонувала, попросила дуже терміново (син запізнювався до школи.
Машина приїхала з запізненням так ще хвилин 5 дитина стояла під машиною, тому що водій тормоз!!
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.