Jet Taxi Умань
3.1 из 5 звёзд (основано на 16 отзывах)
Jet такси в городе Умань — номера телефонов
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Jet Taxi Умань" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Негативний відгук
Водій авто , нагрубив моїй мамі і відмовився від замовлення спираючись на те, що не було місця для паркування, хоча місце було і не одне в той момент коли мама почала шукати компроміс і запитувати де може стати водій він почав кричати, говорити в грубій формі і використовувати ненормативну лексику
Найкраще таксі Умані
Користуюсь Джет таксі вже більше двох років і не знайшла для себе ще краще ніж вони. Вчасно приїжджають машини та завжди приємні водії.
Не повертають решту клієнтам
Водій не повернув решту йому дали 1000грн найм таксі було з центрального Атб до Осташі решту не повернули.
Знижка на таксі
Я користуюся цим таксі з 2021 року.Ні разу не було знижки на 10 поїздку.Хоть цим таксі користуюся часто.Дайте відповідь?
Ответ из Справочник такси
Це довідник таксі, ймовірність, що власники служби Джет таксі нададуть тут відповідь дуже мала, але якщо таке станеться, то ми обов’язково її опублікуємо.
Дуже задоволений
Класне таксі, автомобілі приїжджають вчасно, навіть на свята коли немає вільних автомобілів, приїжджають з невеликим запізненням… Водії позитивні… Користуючись усіма службами таксі міста, зробив висновок, що Джет таксі найкраще…
Очень класно🙈
Водитель на серебристой Тойоте очень класний, воспитанный, есть про что поговорить в дороге✨
Рекомендую!!!!
Реально дёшево и комфортно. Отличное такси.
Негативний
Відгук негативний! Водій Shevrole Aveo золотистого кольору взагалі не вміє поводити себе з клієнтом! Jet Taxi будь ласка зверніть на це увагу!!! Як так люди у вас взагалі працюють на фірмі?
Жахливо
Водії без досвіду роботи,з якими боязко їхати,міста не знають.
Машини ламаються по дорозі.Жах
Хороше таксі
найдешевше Тахі міста…перевірено👍оперативно,быстро,комфортно
Это ужас!
Мало того , что ждать нужно пол часа( однажды чуть не опоздала на свой рейс), так ещё и приезжает машина , которую нельзя назвать даже машиной. Мне кажется , она по дороге развалиться… и цены здесь за такое качество поездки очень завышены ! Не рекомендую , однозначно
Негативне
Диспетчер Галина **** ще та. Розраховуєте вчасно та дешево. А отримаєте коли вона захоче і за скіки порахує. Ніякі аргументи по їхньому косяку не приймаються
Хороша фірма
Молодий колектив що розвивається. Бувають невеликі непорозуміння, але де ж без них
рекомендую
найдешевше Тахі міста…перевірено👍оперативно,быстро,комфортно…+10поездка бесплатно,мелочь..но радует👍
10 поездка бесплатная
новое такси города, узнала о нем недавно . Приятные водители , практически всегда сами загружали и доставали из машины багаж. Всегда радует цена, реально ДЕШЕВО. Раньше ездила на другом такси, но получалось дороже на гривен 11. Короче мне нравится.
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.