Таксі 20 Синельникове

Оцінка 1,0
1 з 5 зірок (на основі 3 відгуків)

Таксі Двадцятка в місті Синельникове – номери телефонів:


Для зручності відвідувачів сайту для виклику Таксі 20 достатньо натиснути на потрібний вам номер телефону, щоб він перейшов до меню швидкого набору. Під час розмови якомога точніше вкажіть ваше місцезнаходження та усі інші деталі замовлення.

Вся інформація про Таксі 20 взята з відкритих джерел, або була надана особисто власником. Сайт не несе відповідальності за якість надання послуг.

Поділіться думкою. Ви можете залишити свій відгук та поділиться своїм досвідом користування даним таксі скориставшись формою, вказаною нижче.

Залишити відгук

Таксі 20 і особисто водій Олексій не просто гівно, а гівно в квадраті!

Оцінка 1,0
29 Грудня, 2024

Сказати шо таксі гівно, то ні чого е сказати. Вчора ввечері 28.12.24 поверталася додому з хворою твариною в переносці. Викликала на свою голову оце так зване таксі. Приїхав сумнозвісний водій, відомий в народі “Льоща Рижий”, який влаштував скандал спочатку з приводу того, шо переноску в салон не можна, тільки якшо я за 400 грн, в разі протікання відновлю обшивку на кріслі. Сам без дозволу хапав переноску з котом і ставив у багажнік зі словами “Та шо там стнєтся з тем котом”. Я запропонувала вже якось мовчки доїхати додому і більше не зустрічатися ні з сервісом, ні з ним особисто. Ага! Якби ж то! потім по дорозі він вже бубонів, як заводна базарна баба, шо тепер всим, хто буде їхати з тваринами, будуть “всі таксісти ” накидувати по 50-60 грн”… На питання, хто це так вирішив, сказав, шо вже всі таксі таке ввели. В центрі міста мені було треба заїхати до знайомої та забрати невеличку клітку для хом”яків. І отам на вимушеній зупинці Олексій проявив себе в повній красі. Лаявся, погрожував, бикував, прд”являв претензії. Вобщім я а я не витримала отого гівняного потоку претензій та погроз і відмовилась далі їхати з неадекватом… До речі це не перший скандал від Олексія. Влітку він почав виговорювати моїй сестрі, коли ми їхали разом, на її прохання трохи підкрутити свій кондіціонер, та вітродуйку, бо було реально холодно, а за вікном 30++. Диспетчерка ж на мою скаргу теж повелася хамськи, сказала, шо ні чого вона про нього поганого не знає, я сама винна і кинула трубку. Ні кому не раджу цю шаражкіну контору!

Альона

Ужасный сервис. 20-ка - это цена за услуги.

Оцінка 1,0
23 Серпня, 2022

Машину ждали минут 25. Водитель на серебристой шкоде “ушатанной” – вообще неадекват (возникли сомнения в его трезвом состоянии): не мог найти место посадки (вызова). На место высадки заезжали через дворы соседских домов, боялся каких-то выдуманных ям (дорога нормальная на подъезде, он по ней выехал потом).
Цену заломил в 2 раза больше других такси. Мотивировал это количеством багажа. После звонка диспечеру долго ругался, сказал, что номер занес в “черный” список и больше не звонить им. А больше и желания не возникнет)

Анатолий

Не такси а г....

Оцінка 1,0
27 Вересня, 2021

Таквси полное г не когда не кому не советую ждал такси минут 30 у водителя колесо пробило и так каждый раз сначала своим кумам и сватам клиентов отдают а мы как дураки ждем пол дня

Сергей

Усі відгуки проходять ручну перевірку, яка триває до 24 годин. Декілька однакових відгуків надісланих одним користувачем будуть сприйняті як спам і жоден з них не буде опублікований.