Таксі Візит Українка
2.7 з 5 зірок (на основі 7 відгуків)
Візит таксі в Українці – номера телефонів
Для зручності відвідувачів сайту для виклику Таксі Візит достатньо натиснути на потрібний вам номер телефону, щоб він перейшов до меню швидкого набору. Під час розмови якомога точніше вкажіть ваше місцезнаходження та усі інші деталі замовлення.
Вся інформація про Таксі Візит взята з відкритих джерел, або була надана особисто власником. Сайт не несе відповідальності за якість надання послуг.
Поділіться думкою. Ви можете залишити свій відгук та поділиться своїм досвідом користування даним таксі скориставшись формою, вказаною нижче.
Подяка
Таксі “Візит” на мою думку найкраще в м.Українка. Дякую Сергію Олександровичу за професіоналізм.Дуже чуйна і порядна людина. Таксі приходить бистро, водій завжди з хорошим настроєм.Рекомендую!!!
Директор неадекват і хам
Завжди користувалась послугами цього таксі, але коли на визов приїхав сам директор, на цьому все і закінчилось. Перевозила з поліклініки стареньку. Маму. З самого початку таксист проявив грубість і неповагу, знервовано почав підганяти на швидкість сі дання. Мама розхвилювалася, нова застряла в дверях. Потім почалась бесіда в водієм, який непристойно себе вів, хам та, використовував нецензурну лексику. Нізащо на грубили, нахамили, та ще й сказав, що ось упаде ракета на станцію то помирить всіх. Ще щось неадекватне явище виявилось директором самого,, візиту».Ось таке обличчя цього таксі. Ніколи не користуватимусь послугами їхніми послугами і всім розповідатиму про цей інцидент, всім, кого знаю, не радитиму це таксі. Що за відношення до пасажирів?..Цього директора треба перевірити спочатку в психіатра , а потім садити за кермо і дозволяти возити людей.
Не рекомендую!
Не можна зробити предзамовлння, що дуже не зручно для клієнта. Спілкування з диспетчером було не приємним. Не рекомендую!
Таксі Візит М. Українка
Рекомендую таксі “Візит” в м. Українка. Завжди ним користуюся все швидко і зручно
Таксі
На мою думку , це таксі найкраще з наявних у місті . Диспетчери досвідчені , не криють матами , як писали у інших відгуках.Машини приїжджають швидко , довозять теж блискавично . Ніяких дорікань не маб
Хамство!
Очень грубая диспетчер. Впервые с таким столкнулась, уже много лет пользуюсь только “Визитом” и совсем не ожидала такого хамского поведения.
Очень грубая диспетчер! Говорит матом
Сегодня 28 08 21 диспетчер такси визит очень грубо выражался в мою сторону без повода.
Не профессионализм явно выражен! Послать на три буквы у неё очень легко получается.
Усі відгуки проходять ручну перевірку, яка триває до 24 годин. Декілька однакових відгуків надісланих одним користувачем будуть сприйняті як спам і жоден з них не буде опублікований.