Еко Таксі Калуш

Оцінка 1,8
1.8 з 5 зірок (на основі 5 відгуків)

Еко таксі в місті Калуш – номера телефонів


Для зручності відвідувачів сайту для виклику Еко Таксі достатньо натиснути на потрібний вам номер телефону, щоб він перейшов до меню швидкого набору. Під час розмови якомога точніше вкажіть ваше місцезнаходження та усі інші деталі замовлення.

Вся інформація про Еко Таксі взята з відкритих джерел, або була надана особисто власником. Сайт не несе відповідальності за якість надання послуг.

Поділіться думкою. Ви можете залишити свій відгук та поділиться своїм досвідом користування даним таксі скориставшись формою, вказаною нижче.

Залишити відгук

жахливе відношення оператора

Оцінка 1,0
30 Листопада, 2025
Відгук про Еко Таксі Калуш

мені терміново було потрібне таксі, оператор говорив «вже їде машинка». коли я перепитувала за скільки приблизно буде хвилин, мені одразу вибивали. я передзвонила за 10 хв, мені знову говорили що їде, коли я не встигла нічого мовити, мені також одразу вибили. чекали 15хв ніхуя не приїхало. віп впорався за 5 хвилин і оператор був чудовий

Анастасія

Оператор хамка

Оцінка 1,0
19 Листопада, 2025
Відгук про Еко Таксі Калуш

Викликала таксі дитині до музичної школи, в місті немає світла і тотальний блекаут, пояснюю, що треба забрати дитину – «ок, машина поїхала!» Минає 20хв, машини немає. Дитина весь цей час сама надворі, у темноті. Дзвоню, відразу крики в трубку «НЕМАЄ СВІТЛА, Я НЕ МОЖУ НІ ДО КОГО ДОДЗВОНИТИСЯ!!!» Питаю, а чому ж ви тоді казали, що машина поїхала?? Людина тупо не чує мого питання, кричить і хамить в трубку. На питання, чому не передзвонили – те саме. Це останній раз, коди я користувалася послугами цього таксі. Ну і хотілось би отримати зворотній коментар, чому оператори собі дозволяють таке звертання до клієнтів

Оксана

Нема пасків безпеки

Оцінка 1,0
19 Липня, 2022
Відгук про Еко Таксі Калуш

Немає пасків безпеки на задньому сидінні. Життя пасажирів для них на останньому місці, більше ними користуватись не буду

Юрій

Відгук про ЕКО таксі

Оцінка 5,0
25 Грудня, 2020
Відгук про Еко Таксі Калуш

Всім рекомендую. Водії ввічливі,машини чисті,доречі одна служба таксі яка в Калуші офіційна і видає чеки. Ще приємно здивувало що поїздка за межі міста в дві сторони туди і назад,то зворотня поїздка безкоштовна.

Оксана

Користувалися в останнє!

Оцінка 1,0
26 Серпня, 2020
Відгук про Еко Таксі Калуш

Розчаровані , нікому не рекомендуємо! Якщо ти ідеш за місто, то плати по тарифу містом як за! Поясню: ми сіли на Дзвонарській ( на світлофорі біля “Під Ясенами» було уже 40грн)то на Б.Хмельницького 60 уже було нараховано 80грн, з Б.Х 60 до соленого озера 125! Тобто по місту ми проїхали на 80грн, а за містом на 45! Що за тарифи! Це стандартна машина на 4 пасажира!

Роксолана

Усі відгуки проходять ручну перевірку, яка триває до 24 годин. Декілька однакових відгуків надісланих одним користувачем будуть сприйняті як спам і жоден з них не буде опублікований.