Эко такси Калуш

1,8 rating
1.8 из 5 звёзд (основано на 5 отзывах)

Эко такси в городе Калуш — номера телефонов


Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.

Оставить отзыв

Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Эко такси Калуш" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.

жахливе відношення оператора

1,0 rating
30 ноября, 2025

мені терміново було потрібне таксі, оператор говорив «вже їде машинка». коли я перепитувала за скільки приблизно буде хвилин, мені одразу вибивали. я передзвонила за 10 хв, мені знову говорили що їде, коли я не встигла нічого мовити, мені також одразу вибили. чекали 15хв ніхуя не приїхало. віп впорався за 5 хвилин і оператор був чудовий

Анастасія

Оператор хамка

1,0 rating
19 ноября, 2025

Викликала таксі дитині до музичної школи, в місті немає світла і тотальний блекаут, пояснюю, що треба забрати дитину — «ок, машина поїхала!» Минає 20хв, машини немає. Дитина весь цей час сама надворі, у темноті. Дзвоню, відразу крики в трубку «НЕМАЄ СВІТЛА, Я НЕ МОЖУ НІ ДО КОГО ДОДЗВОНИТИСЯ!!!» Питаю, а чому ж ви тоді казали, що машина поїхала?? Людина тупо не чує мого питання, кричить і хамить в трубку. На питання, чому не передзвонили — те саме. Це останній раз, коди я користувалася послугами цього таксі. Ну і хотілось би отримати зворотній коментар, чому оператори собі дозволяють таке звертання до клієнтів

Оксана

Нема пасків безпеки

1,0 rating
19 июля, 2022

Немає пасків безпеки на задньому сидінні. Життя пасажирів для них на останньому місці, більше ними користуватись не буду

Юрій

Відгук про ЕКО таксі

5,0 rating
25 декабря, 2020

Всім рекомендую. Водії ввічливі,машини чисті,доречі одна служба таксі яка в Калуші офіційна і видає чеки. Ще приємно здивувало що поїздка за межі міста в дві сторони туди і назад,то зворотня поїздка безкоштовна.

Оксана

Користувалися в останнє!

1,0 rating
26 августа, 2020

Розчаровані , нікому не рекомендуємо! Якщо ти ідеш за місто, то плати по тарифу містом як за! Поясню: ми сіли на Дзвонарській ( на світлофорі біля “Під Ясенами» було уже 40грн)то на Б.Хмельницького 60 уже було нараховано 80грн, з Б.Х 60 до соленого озера 125! Тобто по місту ми проїхали на 80грн, а за містом на 45! Що за тарифи! Це стандартна машина на 4 пасажира!

Роксолана

Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.