Вип такси Калуш
1.9 из 5 звёзд (основано на 23 отзывах)
Вип такси в городе Калуш — номера телефонов
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Вип такси Калуш" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Хамське відношення
Дуже розчарована в обслуговуванні , неодноразово чекала 15-20 хвилин і мене не попереджали , останній раз викликала машину , чекала 10 хвилин , подзвонила до диспетчера , сказали що за 1 хв лину буде , я попередила що як не буде за хвилину , я тоді сідаю в інакше таксі ,бо поруч були вільні машини а я спішила на роботу , сказали що добре , я ще почекала 5 хвилин , і машини не було , і я сіла в вільне таксі яке стояло поруч , коли я доїхала до роботи , а це вже було 19 хвилин після виклику , подзвонив водій і сказав що підіжджає , я йому сказала що я сіла в іншу машину бо я дзвонила до диспетчера і попередила що як вас не буде то я сідаю в іншу машину , в результаті водій почав до мене говорити на ТИ і хамити мені , при тому що через нього запізнилась на роботу і ще й мене обматюкали , пане водій , ви максимально не вихована і ображена життям людина ! Не хотіла писати ніякий відгук , тиждень вашу службу не викликала , але в результаті ще виявляється ви мене поставили в чорний список ) хочу сказати що я втратила тільки хамське відношення до себе , а Ви втратили багато грошей , так як я по 20 раз їздила на день і на пре великий жаль лишала чайові )
Хамська та не професійна поведінка диспетчера.
Викликали таксі, але через плутанину друзі помилково сіли в іншу машину цієї ж служби, бо все співпало по часу та авто. Коли зрозуміли ситуацію — одразу передзвонили водію, пояснили все та запропонували компенсацію за очікування. Водій написав, що на нас накладено борг 300 грн.
Наступного дня зателефонували диспетчеру, щоб спокійно пояснити ситуацію. Але без жодної нормальної комунікації чи спроби розібратись у ситуації жінка одразу включила агресію та почала говорити тільки про оплату. Замість адекватної відповіді чи діалогу — хамський тон.
Жодної клієнтоорієнтованості та бажання нормально вирішити ситуацію.
.
Більшість водіїв поводяться непрофесійно, не вітаються, агресивність, можуть бути хамовитими та протягом поїздки розмовляють по телефону. Це не лише неетично під час виконання роботи, а й суперечить ПДР
Не пунктуальні
Я викликав дану фірму таксі оператор сказав чекати 10 хвилин прочекав годину водій так і не приїхав
Не беріть всіх підряд
Найкраща служба таксі в Калуші,але хамовиті водії на жаль є всюди і ви не виключення,замовила щойно таксі,диспетчеру вказала що ОПЛАТА КАРТОЮ,завжди кажу це диспетчеру,і знаю що у програмі водіїв вибиває хто що і як.
Як тільки приїхали,водій оголошує суму,я кажу
-картою
-так а чого ви не кажете(тон був такий,наче я в нього щось вкрала)
-я попередила диспечтера
-та добре що ви попередили диспетчера,ви мені нічого не казали,а всю дорогу мовчали
Водій починає на швидкість диктувати номер карти,я звичайно не встигаю,на що він дуже обурений
Я теж піднімаю тон і кажу що не встигаю
Я нарешті ввожу всі цифри вірно і виходжу зі сльозами
Хам! Я не їхала безкоштовно,сіла та вийшла акуратно,а мужчині треба попрацювати з своєю головою.!!!!!!
Обманюють клієнтів у нарахуванні коштів!!!
Не сподобалось служба.
Служба вимагає оплату за простій, якщо він був не по вині клієнта,а у зв’язку з дорожнім перекриттям дороги.
Нікому не рекомендую звертатися до цієї служби.
Працівники служби на рахунок звернення щодо несправедливої оплати, не прийняли жодного рішення,і не прийняли ніяких мір.
Не хотілося б розчаруватись
Прикро здивована сьогоднішнім спілкуванням з диспетчером(22.12.24 у проміжку 12:00-12:40). Кілька місяців отримувала в ВІП таксі якісний сервіс(прийом замовлення,чисті авто,ввічливі водії). Не маю наміру відгук виставляти на загал,але від власника хотілося б отримати запевнення,що в подальшому диспетчер буде стримувати своє особисте роздратування і негативні емоції та не переносити свій настрій на клієнта і тим більше відмовляти в послузі. Якщо адміністрації чи власнику не байдуже,-готова поспілкуватися детальніше.
Жахливий сервіс
Найгірша служба таксі в Калушіі!!! Ніколи не користуйтесь цією службою.Диспетчери особисто наглі і хамські. Як можна таке до пускати до спілкування з людьми. Блокують номера. Водії собі обирають пасажирів, відкрито відмовляються. Але якщо запропонують більшу суму то так ,звичайно ,їдуть. Свавілля жахливе, таке відчуття що більше них в Калуші немає служб.
Якби можна було покласти -1 зірочка то я б поставила
Служба ніяка деспетчер бере замвлення,а машина не приїзджає,що ви за така служба, для чого ви працюєте ні в бачень нічого просто знущання, це була остання крапля.більше користуватися службою не буду
Довге очікування
Викликала таксі,чекала 15хв,а машини так і не було, подзвонила ще раз, сказали ще 10 хв чекати,в результаті чекала 30хв,також поїхав не туди куди треба,вибачень не було…знижку теж не дуже хотів робити
Бажаю приємних та ввічливих клієнтів .
Таксі супер ,водії ввічливі, єдине, що немає машин більших щоб перевезти не великі речі ,накштал крісло офісне. А взагалі, все добре !
Відгук
Дуже поганий сервіс.Доволі не приємна диспечер.Мега не вчасне подання авто.Сплошний обман.Очікування більше 30хв.Ні вибачення і розуміння.Чисті скоти.Не раджу цю шарашкіну контору ні кому
Не професійна робота диспетчера
Ваша диспетчер сказав що машина приїде до 20 хв, після 25 хв був повторний дзвінок і вона сказала що немає вільних машин.
VIP таксі , м.Калуш
Замовили таксі, сказали, що будуть через 10-15хв. Пройшло 30хв нічого не прийшло, ні добрий день, ні до побачення від диспетчера таксі VIP у м. Калуш
Шановна адміністрація
Доброго дня. Зверніть будь ласка, увага на працівників з таксі, які купили права , а їздити не навчили ! Сьогодні сталась така ситуація, близько біля 17:00 ваш працівник чуть не збив на пішохідному переході двох дітей на двох старших, тобто був автобус який зупинився перед пішоходом , а працівник летів на швидкості навіть не думаючи зупинитись, обганяючи автобус! Прошу звернути увагу та працівників у вашому таксі , бо за здоров’я ніхто би невідповідав!
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.