Такси Форсаж Калуш

2,3 rating
2.3 из 5 звёзд (основано на 18 отзывах)

Такси Форсаж в городе Калуш — номера телефонов


Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.

Оставить отзыв

Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси Форсаж Калуш" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.

Диспетчер хороша

5,0 rating
30 апреля, 2026

Їхала в лютому цього року, з автовокзалу вул. Козоріса, дуже приємна оператор, відзвонила що таксі на під’їзді, щоб не хвилювались бо було холодно і сніжило, водій теж приємний, допоміг з багажем!

Ірина

Диспечер хамка ,вона просто відганяє всіх клієнтів .

1,0 rating
25 июня, 2024

Колись було хороше таксі , , була постійним клієнтом ,зараз просто в шоці від диспетчера , вона відганяє вам всіх клієнтів своїм хамством , нагла ,вічно зла і хамовита ,коли не позвоню вічно гавкає ,таке враження що до неї додому прийшли , неодноразово кидала трубку ,питаючи куди їдете якщо їй не підходило кричала машин нема і скидувала слухавку .Більше в житті не зателефоную , шкода власника бо знаю його особисто , хороша людина , але сьогодні була остання крапля .

Людмила

Оператор НЕАДЕКВАТНА ДІВЧИНА

1,0 rating
5 декабря, 2023

Дівчина не компетентна! За день користуюсь послугами даного таксі по 5-8 разів! Дівчина прийняла дзвінок в орієнтовно в 17:10 і сказала, що машина буде через 10 хв. Через 20 хв я зателефонувала, щоб уточнити де авто. Вона відповіла, що не приймала замовлення а я мала їй перетелефонувати і ще раз замовити машину. Шановні власники я нагадую, що Ви надаєте оферту для всіх охочих а це означає, шо Ви зобов’язані надавати якісно послуги а не хамити людям які оберають у Вас послуги! Мене на*уй Ваша шабо*да посилати не має! А має красивого до мене говорити бо завдяки мені і інших людям, які користуються послугами Ви отримуєте ЗП! Я вимагаю негайно звязатись зі мною і в першу чергу вибачитись має Ваша некомпетентна операторка після чого Ви просто зобовʼязані прийняти міри по відношенню до цієї міледі! Ви просто не можете собі дозволити подібного!

Дарія

В хорошому сенсі

5,0 rating
2 ноября, 2023

Мій таксист був дуже гарний,і приємний його звати Андрій Корж просто супер водій

Влада

Дуже хороше таксі!

5,0 rating
24 июля, 2023

Перший раз визивала саме це Форсаж. Їхала з калуського озера до підгірок. Так, довелось трішки чекати, так як там ями великі. Але приїхав до кінця, хоча деякі таксі стать лишень до повороту не далеко до вінісіну. Не знаю, чому такі обіженки в коментах. Я претензій не маю, мені все сподобалось.)

Діана

Поміняти диспетчера , жах .

1,0 rating
22 июля, 2023

Диспетчер жахливий , таке враження що до неї в двері позвонили ли .Фиркає та кидає трубку ,спиталась куди будем їхати і сказала нема машин ,наглим тоном .Колись була сама хорошоша служба таксі , більше користуватись не буду .

Людмила

Поміняйте диспетчера

1,0 rating
21 июня, 2023

Не налагоджена робота між диспетчером і водіями, не компетентність самого диспетчера, не вміє або не хоче робити свою роботу належно! І ще й хамить!!!!!!!!!!!

Олена

Довго чекав

1,0 rating
14 июня, 2023

чекав таксі 20 хвилин, пішки б за цей час дійшов

Віктор

накурено у машині таксиста

1,0 rating
13 ноября, 2022

сьогодні викликав таксі, сідаю, та чую запах сигарет, а я запах сигарет не перенешошу!!! я розумію що вони позбавляють стрес але будь ласка, куріть на вулиці а не в машині!

Олександр

Найкраща служба в Калуші

5,0 rating
10 июня, 2022

Служба супер.
Машини чисті і охайні.

Oleg

Не рекомендую!!!

1,0 rating
8 января, 2022

Я є постійна клієнтка даноі служби таксі!
Але останні виклики, мене розчарували!
Диспечерка неадекватно себе поводить!
Хамить, кидає трубку, блокує номер, не подає машину!
Прошу прийняти міри, нарахунок вашоі « працівниці»

Надія

Жах!

1,0 rating
8 января, 2022

Ваші диспечери хамлять! Кидають трубку серед розмови! Моя сім’я вже не один рік постійні клієнти, але після чергового хамства, бажання більше користуватись вашою службою нема!!!

Оля

Не рекомендую !!!

1,0 rating
8 января, 2022

Не рекомендую . Диспечер просто жах .На питання через скільки буде машина в дуже не приємному тоні відповіла яке це має значення через скільки буде , машина їде . .
Після такої розмови з диспетчером бажання не має при наступному заказі замовляти саме вас . Шановні працівники таксі Форсаж , ставтися до людей з повагою . За ці послуги ви отримуєте кошти .

Tamara

Адекватна служба!

5,0 rating
29 декабря, 2021

Не користувався цією службою таксі. Знайомі викликали мені Форсаж. Їхав з Добровлян в Калуш. На закритому ЖД переїзді водій поставив на паузу лічильник. ШОК! Таке буває??? На інших службах скільки їздив, ніколи такого не робили, мовляв «ми ж не винні шо він закритий. на світофорах вам же ніхто не зупиняє лічильник». Тож Форсаж приємно здивував.

Андрій

Обманюють

1,0 rating
25 декабря, 2021

Чекали 20хв, дзвонили кілька разів, де авто, у відповідь уже їде, вже мав би бути, а таксист ще попереднє замовлення не виконав. В кінцевому результаті ми запізнились, а крайніх нема. Навіщо приймати замовлення,якщо нема вільного авто.

Володимир

Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.