Такси Форсаж Калуш
2.3 из 5 звёзд (основано на 18 отзывах)
Такси Форсаж в городе Калуш — номера телефонов
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси Форсаж Калуш" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Диспетчер хороша
Їхала в лютому цього року, з автовокзалу вул. Козоріса, дуже приємна оператор, відзвонила що таксі на під’їзді, щоб не хвилювались бо було холодно і сніжило, водій теж приємний, допоміг з багажем!
Диспечер хамка ,вона просто відганяє всіх клієнтів .
Колись було хороше таксі , , була постійним клієнтом ,зараз просто в шоці від диспетчера , вона відганяє вам всіх клієнтів своїм хамством , нагла ,вічно зла і хамовита ,коли не позвоню вічно гавкає ,таке враження що до неї додому прийшли , неодноразово кидала трубку ,питаючи куди їдете якщо їй не підходило кричала машин нема і скидувала слухавку .Більше в житті не зателефоную , шкода власника бо знаю його особисто , хороша людина , але сьогодні була остання крапля .
Оператор НЕАДЕКВАТНА ДІВЧИНА
Дівчина не компетентна! За день користуюсь послугами даного таксі по 5-8 разів! Дівчина прийняла дзвінок в орієнтовно в 17:10 і сказала, що машина буде через 10 хв. Через 20 хв я зателефонувала, щоб уточнити де авто. Вона відповіла, що не приймала замовлення а я мала їй перетелефонувати і ще раз замовити машину. Шановні власники я нагадую, що Ви надаєте оферту для всіх охочих а це означає, шо Ви зобов’язані надавати якісно послуги а не хамити людям які оберають у Вас послуги! Мене на*уй Ваша шабо*да посилати не має! А має красивого до мене говорити бо завдяки мені і інших людям, які користуються послугами Ви отримуєте ЗП! Я вимагаю негайно звязатись зі мною і в першу чергу вибачитись має Ваша некомпетентна операторка після чого Ви просто зобовʼязані прийняти міри по відношенню до цієї міледі! Ви просто не можете собі дозволити подібного!
В хорошому сенсі
Мій таксист був дуже гарний,і приємний його звати Андрій Корж просто супер водій
Дуже хороше таксі!
Перший раз визивала саме це Форсаж. Їхала з калуського озера до підгірок. Так, довелось трішки чекати, так як там ями великі. Але приїхав до кінця, хоча деякі таксі стать лишень до повороту не далеко до вінісіну. Не знаю, чому такі обіженки в коментах. Я претензій не маю, мені все сподобалось.)
Поміняти диспетчера , жах .
Диспетчер жахливий , таке враження що до неї в двері позвонили ли .Фиркає та кидає трубку ,спиталась куди будем їхати і сказала нема машин ,наглим тоном .Колись була сама хорошоша служба таксі , більше користуватись не буду .
Поміняйте диспетчера
Не налагоджена робота між диспетчером і водіями, не компетентність самого диспетчера, не вміє або не хоче робити свою роботу належно! І ще й хамить!!!!!!!!!!!
Довго чекав
чекав таксі 20 хвилин, пішки б за цей час дійшов
накурено у машині таксиста
сьогодні викликав таксі, сідаю, та чую запах сигарет, а я запах сигарет не перенешошу!!! я розумію що вони позбавляють стрес але будь ласка, куріть на вулиці а не в машині!
Найкраща служба в Калуші
Служба супер.
Машини чисті і охайні.
Не рекомендую!!!
Я є постійна клієнтка даноі служби таксі!
Але останні виклики, мене розчарували!
Диспечерка неадекватно себе поводить!
Хамить, кидає трубку, блокує номер, не подає машину!
Прошу прийняти міри, нарахунок вашоі « працівниці»
Жах!
Ваші диспечери хамлять! Кидають трубку серед розмови! Моя сім’я вже не один рік постійні клієнти, але після чергового хамства, бажання більше користуватись вашою службою нема!!!
Не рекомендую !!!
Не рекомендую . Диспечер просто жах .На питання через скільки буде машина в дуже не приємному тоні відповіла яке це має значення через скільки буде , машина їде . .
Після такої розмови з диспетчером бажання не має при наступному заказі замовляти саме вас . Шановні працівники таксі Форсаж , ставтися до людей з повагою . За ці послуги ви отримуєте кошти .
Адекватна служба!
Не користувався цією службою таксі. Знайомі викликали мені Форсаж. Їхав з Добровлян в Калуш. На закритому ЖД переїзді водій поставив на паузу лічильник. ШОК! Таке буває??? На інших службах скільки їздив, ніколи такого не робили, мовляв «ми ж не винні шо він закритий. на світофорах вам же ніхто не зупиняє лічильник». Тож Форсаж приємно здивував.
Обманюють
Чекали 20хв, дзвонили кілька разів, де авто, у відповідь уже їде, вже мав би бути, а таксист ще попереднє замовлення не виконав. В кінцевому результаті ми запізнились, а крайніх нема. Навіщо приймати замовлення,якщо нема вільного авто.
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.