MOECO таксі Мукачево

MOECO таксі Мукачево

Моє Еко таксі в місті Мукачево – номер телефону

  • (050) 101-25-25

МOEcoTAXI – безпечне, екологічне, з винятковими стандартами сервісу перевезення  таксі в Мукачево

Потрібно швидко викликати таксі? Оперативно доїхати до потрібного місця?

Звертайтесь в MOECO таксі Мукачево - ми допоможемо вам швидко і комфортно прибути в потрібне місце в потрібний час.

MOECO таксі Мукачево - контакти, номер телефону, відгуки

Їздять водії які навіть незнають що таке пдд

Оцінка 1,0
Грудень 6, 2021

По вулиці Вакарова о 18:40 їхав водій “Моё такси”, об,,’їхав нас з дитиною, првернув на Верховинську і зразу ж дав назад через що ледь не збив мого сина, а головне не було навіть вибачення, коли у нього вікна запотіли і він не бачить, таке враження ніби обкурений. Тож будьте обережні, бо непонятно зто(воно) їздить за кермом. Жах!!!!!.

Наталія

Ніколи не замовляйте!

Оцінка 1,0
Листопад 22, 2021

Зробив заказ через диспетчера на 7:10 ранку. Звонить жінка- таксист у 6:50 і починає обурюватися,де я є,бо вона чекає вже 5 хвилин. В кінці поїздки мені виставили рахунок,у який включено 20-ти хвилинний простій)

Сергій

Жахливе ставлення до клієнтів

Оцінка 1,0
Жовтень 27, 2021

Просто жахлива служба таксі нікому не рекомендую чекали на таксі з 19:30 сказали вже виїжає таксі в 20:30 подзвонили знову вже був новий диспетчер сказали шукають вільну машину
Через ходину знову таж історія таксі вже до вас їде 😬😬😬😬😬

Міша

Жахлива служба

Оцінка 1,0
Вересень 24, 2021

Викликала таксі. Диспетчер сказала чекати 15 хвилин. Через 5 хв. Телефонує водій і каже що треба підзаряджатись 15 хв. Через 8 хв. телефонує знов і каже що треба чекати. Я нервую і пояснюю що спішу ,а живу я в місті ,поруч автобусної зупинки ,якби знала що так довго чекати ,вже давно поїхала б автобусом . І тут диво дивне!!!! Телефонує диспетчер та пояснює що таксі потрапило в дтп !!? Як ? Прямо на пізарядці? Та ще і іншого немає ,а ви ,товариші клієнти ,їдьте як хочете … Негідники !!! Через них ,запізнилась на зустріч . Одна машина ! А тим часом розсилають повідомлення : МИ ЗА ВАМИ СКУЧИЛИ ,КОРИСТУЙТЕСЬ ПОСЛУГОЮ МОЄ ТАКСІ. Нахаби . А відгуки !!! Напевно пишуть самі чи знайомі ,бо користуватись таким сервісом не бажаю ще і ворогам . У нашому місті багато інших ,нормальних сервісів обслуговування ,тож нехай вони і дорожчі на тих 5 гривень ,зате не підведуть і не затримають.

Наталія

Мукачево

Оцінка 5,0
Червень 16, 2021

Це Таксі викликаю не вперший раз, ні яких нарікань, замовляю завчасно, адже ціную пунктуальність! Нарікань не маю, ввічливі водії, чистий салон, комфортно, гарне обслуговування при замовленні. Дякую! Раджу всім!

Олександра

Погане ставлення до клієнтів

Оцінка 1,0
Травень 23, 2021

Не компанія, а кончені підораси, замовив таксі за місто в 20:30, декілька разів після замовлення телефонував диспетчеру, сказали авто вже виїхало, лише в 9:30 мені зателефонував водій і сказав що виїжджає з Мукачева, через них не встиг на поїзд

Андрій

Отзыв от гостьи этого города

Оцінка 5,0
Травень 11, 2021

Не незнаю ,на рахунок відгуку,,немае здачі,….. тепер все сучасно і комфортно ! Мені дуже сподобався сервіс ,і дуже сподобалось те що,можна розрахуватись по терміналу!
P.S на відміну інших служб ,в яких приїзжають машини с курящими водіями і не митими машинами!!
МОЕ есо таксі супер! Бажаю вам процвітання і хороших клієнтів 🤗❤️

Наталія

Жінка за рулем

Оцінка 1,0
Квітень 11, 2021

Жінка яка працює на таксі говорить взагалі не про дорого а про своє особисте життя яке вона не може побудувати та питає чи одружені хлопці , сором!

Merry

необразованые

Оцінка 1,0
Лютий 12, 2021

самі собі отзиви пишуть.або просят знайомихю

иван

Сучасне та круте таксі!

Оцінка 5,0
Лютий 4, 2021

Круте таксі в Мукачеві!Відмінний сервіс ,комфортні та чисті автомобілі, ,привітні диспетчера та водії!Так тримати!

Mirka

Шахраї

Оцінка 1,0
Січень 25, 2021

Прорахувати вартість маршруту відмовляються, водій при поїздці «катає» по місту, спілкується з кимось по телефону, гучно грає музика, а коли нарешті довіз, то виявилось, що він не має здачі.

ЛЕОНІД

Чудове таксі

Оцінка 5,0
Листопад 10, 2020

Чудове таксі. Все супер)

Ната