MOECO такси Мукачево

2,5 rating
2.5 из 5 звёзд (основано на 22 отзывах)

Мое Эко такси в городе Мукачево — номер телефона


Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.

Оставить отзыв

Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "MOECO такси Мукачево" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.

Найкращі з кращих♥️

5,0 rating
9 марта, 2024

Найкраща служба таксі в нашому місті.♥️
Швидка подача машини, водії ввічливі та привітні. Загалом one love♥️🤗

Анастасія

Таксист хамло

1,0 rating
7 января, 2024

Мало того що таксі спізнюється на пару хвилин, та ще й ціни космос

Марія

ЖАХЛИВЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ !!! ВЗАГАЛІ ВІДСУТНІЙ СЕРВІС !!! Викликане таксі не приїде не лише за 10 хв (як приходить СМС-повідомлення), а його можна прочекати безрезультатно й цілу ніч! Заявлені Вами "виняткові стандарти сервісу перевезення, швидке обслуговування - а тим більше, що на вашому таксі можна "Оперативно доїхати до потрібного місця" - НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ДІЙСНОСТІ !!!

1,0 rating
15 октября, 2023

Вчора ввечері, 14 жовтня 2023 р. о 23:50 год. зателефонувала в службу МОЄ ТАКСІ: мені сказали, що автомобіль може бути через 25 хв – я погодилася, що почекаю. Через 10 хв, о 23:50 год приходить СМС-повідомлення: Белый Рено КА8985ВА. Час подачі: 10 хв. Зразу зателефонував водій, спитав, куди за мною їхати – я пояснила… Пройшло пів години, я зателефонувала водію – він сказав, що вже здав зміну і він вже їде додому – за мною приїде інша машина. Я ще перепитала, ЦЕ ТОЧНО ? Він сказав, що так. Пройшло ще 10 хв – я телефоную диспетчеру (після 3 дзвінка спромоглися підняти слухавку: хвилин за 3), яка мене повідомила, що прийнятий заказ відмовлено !?! На уточнююче запитання щодо дій водія вона спокійно сказала, що машина може бути не раніше, ніж за хв. 15 – я звичайно відмовилася — ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖАХЛИВЕ. ТАКСІ ВИКЛИКАЛОСЬ МНОЮ ПО РОБОТІ: я адвокат і їхала вночі в поліцію на затримання. Шановні, у Вас ВЗАГАЛІ ВІДСУТНІЙ СЕРВІС !!! Ваш безвідповідальний водій прийняв заказ, самовільно відмовився від нього і не потурбувався про те, щоб за мною приїхав інший водій – мало того, що потратив в суботу вночі мій час, на вашому таксі, згідно Вашої реклами (!!!) не те що не можна «Оперативно доїхати до потрібного місця» — ЗАТРИМАВ МЕНЕ, тому що я мала їхати по роботі – мене там вже чекали ЗГІДНО ВЗЯТИХ МНОЮ ЗОБОВЯЗАНЬ, на протилежність ОГОЛОШЕНИХ ВАМИ В РЕКЛАМІ !!!

Людмила

Хороше таксі

5,0 rating
23 апреля, 2023

Шофера бомба компанія шикарна

Влад

Ціна дуже перевищина

1,0 rating
22 апреля, 2023

Це електричні машини, ти сідаєш і вже винний 50 грн , тариф просто шалено дорогий. Це кошмар ! Мені убер позував у двічі меншу ціну. Ніколи я бульше не сяду в таксі цієї служби.!!!!!коли питаєш водія приблизну вартість, горить на 100-150 грн меншу.

Ілона

Хороше враження.

5,0 rating
14 апреля, 2023

Поїздкою задоволена, скарг нема.

Лєна

Обережно!!! Водії цього таксі взагалі не знають ПДД

1,0 rating
21 августа, 2022

Сьогодні о 13.05 переходила дорогу по пішохідному переходу (зебра) на Духновича у сторону Зеленого ринку. Водій такси гос номер АО 1147 ВХ прямував по Воз‘єднання і замість того, щоб повернути праворуч, бо за знаками там більше нікуди не можна, повертає ліворуч на Духновича на зустрічну смугу, де у той момент шла я по зебрі! Я встигла зреагувати тільки тому, що він зачепив автівкою пластикові огорожі вздовж дороги і я обернула голову на характерний звук. Водій не зупинився, пронісся далі до арки і припаркував своє авто біля відділення Нової пошти 6. Це взагалі як??? Хто кермує вашими автівками?
Просто обурена!!!

Наталія

Фірма дуже хороша

5,0 rating
22 июля, 2022

Ніколи не було підстав дуже хороша фірма і машини охайні

Марія

Жахливе таксі в Мукачеві

1,0 rating
24 июня, 2022

Їздив цим таксі в Мукачево.
Водії в Мукачеві неадекватні,поводять себе мяко кажучи дуже дивно….
Машини чуть не розвалюються на ходу,все гримить,брудно в салоні.
Одним словом -не рекомендую!!!

Олег

Чудове таксі

1,0 rating
8 марта, 2022

Те що пишуть що це таксі нехороше то все брехня моє таксі дуже хороше завжди приїзжає вчасно в салонах чисто самі машини також завжди чисті рекомендую всім

Людмила

Їздять водії які навіть незнають що таке пдд

1,0 rating
6 декабря, 2021

По вулиці Вакарова о 18:40 їхав водій «Моё такси», об,,’їхав нас з дитиною, првернув на Верховинську і зразу ж дав назад через що ледь не збив мого сина, а головне не було навіть вибачення, коли у нього вікна запотіли і він не бачить, таке враження ніби обкурений. Тож будьте обережні, бо непонятно зто(воно) їздить за кермом. Жах!!!!!.

Наталія

Ніколи не замовляйте!

1,0 rating
22 ноября, 2021

Зробив заказ через диспетчера на 7:10 ранку. Звонить жінка- таксист у 6:50 і починає обурюватися,де я є,бо вона чекає вже 5 хвилин. В кінці поїздки мені виставили рахунок,у який включено 20-ти хвилинний простій)

Сергій

Жахливе ставлення до клієнтів

1,0 rating
27 октября, 2021

Просто жахлива служба таксі нікому не рекомендую чекали на таксі з 19:30 сказали вже виїжає таксі в 20:30 подзвонили знову вже був новий диспетчер сказали шукають вільну машину
Через ходину знову таж історія таксі вже до вас їде 😬😬😬😬😬

Міша

Жахлива служба

1,0 rating
24 сентября, 2021

Викликала таксі. Диспетчер сказала чекати 15 хвилин. Через 5 хв. Телефонує водій і каже що треба підзаряджатись 15 хв. Через 8 хв. телефонує знов і каже що треба чекати. Я нервую і пояснюю що спішу ,а живу я в місті ,поруч автобусної зупинки ,якби знала що так довго чекати ,вже давно поїхала б автобусом . І тут диво дивне!!!! Телефонує диспетчер та пояснює що таксі потрапило в дтп !!? Як ? Прямо на пізарядці? Та ще і іншого немає ,а ви ,товариші клієнти ,їдьте як хочете … Негідники !!! Через них ,запізнилась на зустріч . Одна машина ! А тим часом розсилають повідомлення : МИ ЗА ВАМИ СКУЧИЛИ ,КОРИСТУЙТЕСЬ ПОСЛУГОЮ МОЄ ТАКСІ. Нахаби . А відгуки !!! Напевно пишуть самі чи знайомі ,бо користуватись таким сервісом не бажаю ще і ворогам . У нашому місті багато інших ,нормальних сервісів обслуговування ,тож нехай вони і дорожчі на тих 5 гривень ,зате не підведуть і не затримають.

Наталія

Мукачево

5,0 rating
16 июня, 2021

Це Таксі викликаю не вперший раз, ні яких нарікань, замовляю завчасно, адже ціную пунктуальність! Нарікань не маю, ввічливі водії, чистий салон, комфортно, гарне обслуговування при замовленні. Дякую! Раджу всім!

Олександра

Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.