2299 такси Бердичев
1.2 из 5 звёзд (основано на 9 отзывах)
2299 такси в городе Бердичев — номер телефона
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "2299 такси Бердичев" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Водій відмовив к поїздці
Визвали таксі, водій передзвонив запитав чи будемо його очікувати, ми підтвердили замовлення, дочекалися прибуття , сівши в машину він повідомив, що не буде їхати за нашою адресою. Номера автомобіля АМ 3931 **.Задвонила на гарячу лінію — реакції 0. Не раджу визивати 2299, якщо не бажаєте зіпсувати собі настрій.
Водій аферист
Водій не включає таксометр і завищує ціну в 3 рази! Бере тільки налічкою! Місто Бердичів чорний опель
Жахливий сервіс та водії
Неодноразово викликаю це таксі тому, що гарна ціна але тиждень тому була дуже не приємна ситуація .Я викликала дитині машину і дала з собою 200 грн з Гришківці до Осикове цього завжди вистачало . Коли вони приїхали до пункту призначення водій каже 400грн, моя донька одразу почала телефонувати мені бо в неї не було таких коштів , а в цей час водій вимагав щоб дитина думала як зараз буду віддавати всю суму і почав казати що не випустить з машини , Я прошу дати слухавку водію та питаю чому така ціна на що водій відповідає «двійний тариф із-за погоди» (був маленький сніжок) постає питання ЧОМУ ПРО ЦЕ НІХТО НЕ ПОПЕРЕДИВ ??????? ні при виклику таксі ні водій 🤬🤬🤬🤬 Якби про це попереджали не було б такої не приємної ситуації
Жахливий сервіс!
10 хвилин чекали таксі, дзвінка повідомлення що його не буде ніхто не зробив , коли зателефонувала оператору , сказали що замовлення просто ніхто не взяв
Приїхав водій на кумарі
Виконав замовлення о 02:50+- водій приїхав, коли йому пояснили куди їхати, він поїхав зовсім в іншу сторону і набагато довше їхати прийшлось, потім майже пропустив вулицю коли я йому про це сказав в останню хвилину, і при цьому коли я сказав щоб водій зробив скидку, він мовчки угукнув( Водій на синій мазді)
Оператор
Зателефонувала оператору, дізнатись чи можливо забронювати машину на завтра. Мене запитують адресу і я уточнюю, що мені потрібен бус(Комунікація відразу була дуже неприємна, зверхня) Мені відповідають, що така машина бронюється тільки по факту, я запитую чи можу я зателефонувати зранку і дізнатись про можливість викликати бус, на словах «якщо я зателефоную о 7 ранку і запитаю…» мене перебивають і дуже грубо відповідають «ПО ФАКТУ,ЦЕ ЗА 10 ХВИЛИН» я подякувала та скинула слухавку. Дуже неприємна жінка, не знаю чи якусь відпустку їй дайте чи в неї якісь проблеми може, я нічого поганого не запитала і спокійним тоном. Перед цим телефонувала в 6000, то там набагато приємніша комунікація була і мені нормально відповіли, що не знають чи буде така машина на зміні. Бажаю Вам досягти рівня обслуговування клієнтів, як у 6000, а то скотились до еко таксі. Дуже неприємно
Грошодер
26 березня 2025 року о 5:00 ранку я звернулася до вашої компанії для замовлення таксі. Після мого звернення мені зателефонував водій, який повідомив, що готовий виконати замовлення до села Хажин лише за умови додаткової оплати в розмірі 100 грн понад встановлений тариф. Я погодилася сплатити суму згідно з тарифом, але відмовилася від додаткової оплати. У відповідь водій заявив, що не виконає замовлення без цієї доплати.
Після цього водій неодноразово телефонував мені, наполягаючи на додатковій оплаті. Також зі мною зв’язалася диспетчер, яка повідомила, що таксі виїхало, проте автомобіль так і не прибув.
Я можу надати детальний перелік дзвінків з номерами телефонів, з яких вони здійснювалися. Прошу вас вжити відповідних заходів щодо вашої служби та конкретного водія, щоб подібні ситуації не повторювалися в майбутньому.
Служба супер,але водії...
Найкраща на цей день служба таксі в Бердичеві,але є проблема в водіях…Деякі водії розмовляють в надто грубій формі без поваги до пасажира. Розумію,що служба тут не винна,що це людський фактор, але все ж неприємно, коли ти хочеш дістатися дому чи місця роботи, а якийсь «фраєр» вважає, що може собі дозволити тебе ображати.
Робота таксі
Вночі замовила авто. 20 хвилин чекала передзвону. Не відбулося! Набрала сама. Відповідь:»у вашому районі немає вільних авто». В 1.30 сама дійшла пішки на залізничний вокзал, щоб побачити близько 10 автівок, які просто стоять. Стояли вони так 40 хвилин, потім я сіла в потяг і уїхала. Тобто це принципово не виїздити вночі на визови? Це вже не перший і не другий раз повторюється дана ситуація. Дуже шкода, що в вашій службі немає клієнтоорієнтованності від слова «зовсім». Не буду принципово користуватися вашими послугами і іншим не буду вас радити.
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.