Эко такси Бердичев

1,7 rating
1.7 из 5 звёзд (основано на 18 отзывах)

Эко такси в Бердичеве — номер телефона


Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.

Оставить отзыв

Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Эко такси Бердичев" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.

Жах

1,0 rating
12 ноября, 2025

Таксист слухав пісні рашистів

Ольга

Зневажливе ставлення до клієнтів

1,0 rating
25 августа, 2025

Водії з повністю зневажливим ставленням до клієнтів. По хамськи відповідають, й кидають свої недоречні коментарі. Дозволяють особисті образи в сторону клієнта.
Тому повністю не рекомендую цей сервіс. Не вартує навіть однієї зірки

Анна

.

1,0 rating
2 марта, 2025

Сьогодні 2 березня,я викликала таксі, я вказала адресу куди саме їхати, оператор в свою чергу розмовляв не гарно, по хамські, не дуже подобається таке відношення до клієнтів, тому прийміть будь ласка якісь міри

Яна

Аферисти

1,0 rating
19 февраля, 2025

Обраховують людей ,вмикають простій коли його дійсно не було,дитина стояла на вулиці раніше чим приїхала машина,нарахував не потарифу а здер більше чим потрібно було!
Подзвонила на службу, пояснення ніякого не дали,жах а не обслуговування😡😡😡

Юлія

Очікувала півгодини таксі. Не встигла на потяг

1,0 rating
22 мая, 2024

Замовила таксі за півгодини до свого потягу з уточненням міста ( бо я завжди кажу його на початку) . Таксі виїхало, все чітко. Потім через 10 хвилин дзвонить до мене оператор і питає : «А у Вас місто Бердичів?» . Я кажу : «Так, місто Бердичів» . На що мені: «Ой бо, вибачте, не туди машину» . Я попередила, що машину мені потрібно терміново! Дякуючи , Віталію Самотесу, який дійсно молодець , ми швидко добрались до вокзалу. Але , на потяг я так і не встигла .
Рєбят , пів години на очікування машини, це погано. Або створюйте і удосконалюйте додаток , або робіть щось , щоб сервіс був на висоті.
Бо на висоті у вас тільки водії такі як Віталій .

Катерина

Диспетчер хамка

1,0 rating
16 марта, 2024

Не очікувала такої хамської поведінки з боку диспетчера. Раніше викликала цю службу постійно але на цей раз відмовилась від послуги і напевно поміняю взагалі фірму таксі

Olena

Машини несправні

1,0 rating
23 февраля, 2024

Машини несправні, їхали як на консервній банці. Грюкіт в салоні. Ви що їх взагалі не ремонтуєте?

Олеся

Водій хам

1,0 rating
25 декабря, 2023

Сідали в таксі з малою дитиною і випадково зацепили сидіння ногою, на що водій обізвав свинями і сказав що не віддасть речі з багажника до поки не відмиємо. Це трапилось 25.12.2023 о 19:30, червоний ніссан з номером 07.

Олексій

Скарга

1,0 rating
10 декабря, 2023

Дуже довго чекав машину,а це35 хвилин,запізнився на потяг,машина так і не приїхала,пока не визвав другу

Костянтин

Найгірше таксі в Україні, хочете зіпсувати собі настрій. Замовляйте

1,0 rating
9 апреля, 2023

Диспечер і водії нерозуміють один одного, приїжають водії не на те місце на яке потрібно, в машині брудно і смердить як в конюшні

Руслан

Невихованість

1,0 rating
25 декабря, 2022

Вже котрий раз їжджу з водіями,які неадекватно себе ведуть.Сідаємо в машину, просимо їхати зручним нам маршрутом,без всякої грубості .У відповідь лише грубість:«Шо?яким маршрутом?Я сюдою і мав їхати!Може за руль сядеш?»Звернення на «ти»,неприємний тон.

Ніка

класні хлопці

5,0 rating
24 ноября, 2022

багато разів їздила на еко таксі,завжди приїхали молоді хлопці,можна поговорити та завжди бажають гарного дня

Оля

Жахливо

1,0 rating
17 ноября, 2022

Більше ніколи не буду користуватися вашими послугами. Невігласи!!!

Дмитро

Жахливо

1,0 rating
16 сентября, 2022

Це просто жах!!! Викликала таксі, передзвонили сказали вже виходити, виходжу а машини немає. Телефоную, мені кажуть машина розрядилася приїде інша, чекаю… немає. Знов дзвоню а мені кажуть, що вам дзвонили і сказали що мені повідомили що машин немає!!! Я питаю, як мені бути, вони у відповідь, не знаю!!! Я спізнилася, витратила купу нервів так мою проблему і не вірішили

Вероніка

Велика подяка

5,0 rating
1 августа, 2022

Доброго вечора.Хочу висловити велику вдячність водію еко таксі сірого кольору,добираючись сьогодні,в таку погоду,додому з дитиною,водій зупинився і запропонував підвезти,на мої слова що я повертаю в провулок через 10м,відповів хоч трішки,але давайте підвезу.Дуже приємно,що є такі турботливі і уважні люди.Дуже дякую вам.Жаль що вже темніло і не номер машини,ім’я прекрасного водія,мені не відомо.Але службі дуже вдячна,бережіть чудових водіїв

Світлана

Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.