Эко такси Бердичев
1.7 из 5 звёзд (основано на 18 отзывах)
Эко такси в Бердичеве — номер телефона
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Эко такси Бердичев" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Жах
Таксист слухав пісні рашистів
Зневажливе ставлення до клієнтів
Водії з повністю зневажливим ставленням до клієнтів. По хамськи відповідають, й кидають свої недоречні коментарі. Дозволяють особисті образи в сторону клієнта.
Тому повністю не рекомендую цей сервіс. Не вартує навіть однієї зірки
.
Сьогодні 2 березня,я викликала таксі, я вказала адресу куди саме їхати, оператор в свою чергу розмовляв не гарно, по хамські, не дуже подобається таке відношення до клієнтів, тому прийміть будь ласка якісь міри
Аферисти
Обраховують людей ,вмикають простій коли його дійсно не було,дитина стояла на вулиці раніше чим приїхала машина,нарахував не потарифу а здер більше чим потрібно було!
Подзвонила на службу, пояснення ніякого не дали,жах а не обслуговування😡😡😡
Очікувала півгодини таксі. Не встигла на потяг
Замовила таксі за півгодини до свого потягу з уточненням міста ( бо я завжди кажу його на початку) . Таксі виїхало, все чітко. Потім через 10 хвилин дзвонить до мене оператор і питає : «А у Вас місто Бердичів?» . Я кажу : «Так, місто Бердичів» . На що мені: «Ой бо, вибачте, не туди машину» . Я попередила, що машину мені потрібно терміново! Дякуючи , Віталію Самотесу, який дійсно молодець , ми швидко добрались до вокзалу. Але , на потяг я так і не встигла .
Рєбят , пів години на очікування машини, це погано. Або створюйте і удосконалюйте додаток , або робіть щось , щоб сервіс був на висоті.
Бо на висоті у вас тільки водії такі як Віталій .
Диспетчер хамка
Не очікувала такої хамської поведінки з боку диспетчера. Раніше викликала цю службу постійно але на цей раз відмовилась від послуги і напевно поміняю взагалі фірму таксі
Машини несправні
Машини несправні, їхали як на консервній банці. Грюкіт в салоні. Ви що їх взагалі не ремонтуєте?
Водій хам
Сідали в таксі з малою дитиною і випадково зацепили сидіння ногою, на що водій обізвав свинями і сказав що не віддасть речі з багажника до поки не відмиємо. Це трапилось 25.12.2023 о 19:30, червоний ніссан з номером 07.
Скарга
Дуже довго чекав машину,а це35 хвилин,запізнився на потяг,машина так і не приїхала,пока не визвав другу
Найгірше таксі в Україні, хочете зіпсувати собі настрій. Замовляйте
Диспечер і водії нерозуміють один одного, приїжають водії не на те місце на яке потрібно, в машині брудно і смердить як в конюшні
Невихованість
Вже котрий раз їжджу з водіями,які неадекватно себе ведуть.Сідаємо в машину, просимо їхати зручним нам маршрутом,без всякої грубості .У відповідь лише грубість:«Шо?яким маршрутом?Я сюдою і мав їхати!Може за руль сядеш?»Звернення на «ти»,неприємний тон.
класні хлопці
багато разів їздила на еко таксі,завжди приїхали молоді хлопці,можна поговорити та завжди бажають гарного дня
Жахливо
Більше ніколи не буду користуватися вашими послугами. Невігласи!!!
Жахливо
Це просто жах!!! Викликала таксі, передзвонили сказали вже виходити, виходжу а машини немає. Телефоную, мені кажуть машина розрядилася приїде інша, чекаю… немає. Знов дзвоню а мені кажуть, що вам дзвонили і сказали що мені повідомили що машин немає!!! Я питаю, як мені бути, вони у відповідь, не знаю!!! Я спізнилася, витратила купу нервів так мою проблему і не вірішили
Велика подяка
Доброго вечора.Хочу висловити велику вдячність водію еко таксі сірого кольору,добираючись сьогодні,в таку погоду,додому з дитиною,водій зупинився і запропонував підвезти,на мої слова що я повертаю в провулок через 10м,відповів хоч трішки,але давайте підвезу.Дуже приємно,що є такі турботливі і уважні люди.Дуже дякую вам.Жаль що вже темніло і не номер машини,ім’я прекрасного водія,мені не відомо.Але службі дуже вдячна,бережіть чудових водіїв
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.