838 такси Черновцы
1.5 из 5 звёзд (основано на 4 отзывах)
838 такси в городе Черновцы — номера телефонов
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "838 такси Черновцы" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Таксі не приїхало, службі 838 не можна довіряти
Сьогодні 14 лютого , треба було таксі на залізничний вокзал до львівського поїзда на 6.30. Замовила заздалегідь, вечором 13.02 на 5.50 ранку.,пояснила, що це до поїзду. Диспетчир сказала, що зранку прийде смс, але передзвоніть десь за 40 хв до часу замовлення. Дзвонила 3 рази, відповідали , що замовлення в роботі, але зазвичай такє замовлення виконується. Але в 6.05 прийшло смс, що машини не буде. Не раджу нікому користуватись цією службою таксі. Врятувало таксі 579, машину подали на протязі 5 хвилтн.
Ціна водія це потрійна ціна сайту під час комендантської години
Замовила таксі. Передзвонив водій і озвучив трикратно ціну ,
аргументуючи комендантською годиною. Пошуки іншого водія закінчились пропонуванням ще більшої ціни + хамством… Нікому не раджу.
Скарга , 30,04,2025 вночі не приїхало таксі в 1,30
м. Чернівці , Скальда 18 . сьогодні вночі не дочекалась таксі , визивала при так як моїй тварині стало зле відказали ноги , потрібно було терміново в клініку , вартість полїдки була 246 грн , про тварину я попереджала диспетчера таксі.
Я звонила вдргуге та підняла ціну до 300 грн але навіть тоді нічого не було , просто ігнор , ми йшли вночі пішки тварина по дорозі померла. Ви навіть за 300 грн відмолись везти , чи може ви хотіли щоб я підняла ціну до 500 , це огидно знаючі про мою ситуацію з твариною . Не раджу нікому , крім того один раз користувалась ,рік тому водій навіть не приїхав до місця призначення і ми з дитиною йшли пішки і це при тому , що я підняла ціну. Огидно все це.
Жахливо
Викликала таксі. Прийшло повідомлення в 17.21 буде. В 17.31 передзвонюю — напевне водій відмовився. Це відповідь оператора. А я взагалі маю про це знати?
Жах. Не користуватись цією службою!!!
Скарга на водія,
Я напишу спочатку пораду: не беріть на роботу людей з поганої комунікацієй.
Приїхав, баче що у мене валіза, рюкзак, милиці
Недуже охоче вийшов з машини. Питаю «допоможіть», не покладіть , а давайте у двох. Відповідь » я не можу, я після операції». Я бачу, що це просто принципова позиція. Я ледве закину ту валізу. А він почав викладати сої милиці. Що це в загалі. Треба рухати до конкурентів. Все було добре, до цього чоловіка. Замовлення 12
04.23 Чернівці
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.