Ваше такси Черновцы
2 из 5 звёзд (основано на 4 отзывах)
Ваше такси в городе Черновцы — номера телефонов
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Ваше такси Черновцы" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Ложка дегтю в діжці з медом-98 портить службу
Одну зірку знімаю за машину 98-ніколи немає здачі, з «невозмутимым» виглядом вже ( вчора ) вкотре, кажучи «10 грн буду должен, напомните в следующий раз», не давши здачу, поїхав як нічому небувало. Наглий чагорський молдован. Кожний наступний раз у нього амнезія. Останніх 5 раз вже простр зафіксувала. Женіть його геть.
Решта водіїв, особливо 20, 25, 6… СУПЕР ! Таких би побільше. Дякую за роботу.
Дівчата оператори-МОЛОДЦІ!!!
Шарашкіна контора
Коли шукають машину не виключають мікрофон! В результаті, людина не чує яка її машина, коли приїде, зате чує багато лишньої інформації. Операторши — хабалки. Дно, а не таксі.
Гіршого таксі ще не бачила!!!!!
Одні хамки і хами працюють в цій службі! Не вміють взагалі розмовляти з людьми! Завжди довго чекати і не має машин!! Дозвонилася до начальника, так чоловін себе представив! Таке саме хамло, тому і не дивно за працівників, які працюють в цій службі таксі! Кидають трубки, не дають коректно відповіді!
Найгірше таксі в місті Чернівці!!
Водії і диспетчера хамлять
Їду не вперше по одному і тому ж адресу. Завжди на цій відстані був мінімальний тариф-45 гр.Ясно,що даєш водію 50. Саме цікаво, що день перед цим,я точно так же їхала по тим же адресам.За 50 гр. А тут,сьогодні, водій,розсипаючи компліменти, каже мені ціну на 25 відсотків дорожче.Я його питаю-за що???Це вечір, заторів немає. Так він почав нервувати,Я даю йому гроші, він кидає мені їх назад. Каже, що йому нічого не треба…Заберіть свої гроші і вийдіть мені з машини…Це нормально????Такого придурка,вибачте, ще треба пошукати…Дзвоню до диспетчера, питаю про приблизну вартість .Так вона також почала хамити.Я нормально, спокійно питаю…Вона почала нервувати,хамити…Дзвоніть завтра ,буде власник(чи як його правильно назвати?),будете виясняти…Вибачте, але «Ваше Таксі «,це не «Опті».Тому і я ,і багато моїх знайомих і друзів ,викликають саме»Ваше таксі «.Знаючи їх тарифи. .А тут таке відношення до людей…Це жах…Хоча до сьогодні все було чудово. І водії і диспетчера. І проблем ніколи не було. І саме цікаве, що звернутися з жалобою нема куди.Ніхто тебе просто не хоче слухати. Чи,можливо, це диспетчер так сказала….Я,надіюся, що власник зверне увагу на такі відгуки, і прийме міри,щоб було комфортно і пасажирам,і водіям. Ви класні…Лиш » гоніть в шию» таких водіїв і диспетчерів.Успіхів вам.
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.