Економ такси Ромны

1,5 rating
1.5 из 5 звёзд (основано на 8 отзывах)

Економ такси в городе Ромны — номера телефонов


Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.

Оставить отзыв

Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Економ такси Ромны" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.

Задоволений

5,0 rating
19 апреля, 2024

Постійно користуюся цей службою ніколи ніяких проблем не мав.

Володимир

Я дуже незадоволена.

1,0 rating
29 декабря, 2023

Викликали таксі «Економ» на точну адресу до нашого будинку. Чекали 25 хв, 10 з них на вулиці, щоб точно не прозівати машину, бо мали з дитиною їхати в лікарню. За будинком голольод. Машина підʼїхала і стала поряд з іншим будинком, диспертчер зателефонувала і сказала, що машина підʼїхала, також в розмову одразу підключила водія машини, я сказала, що ми на вулиці чекаєм уже 10 хв і машини немає, нащо водій грубо відповів «та яка «разніца» скільки ви чекаєте?!», диспетчер додала теж в грубій формі, що підʼїзжати до мого будинку не будуть, бо десь тут була застрягла їхня машина і вони штовхали вручну. На що я відповіла, що про таке треба попереджати одразу, я б не гаяла свій час, бо я з сумками і дитиною, а тут голольод. Звісно я обурилася на таке відношення і на те, що вони почали нападати на мене вдвох з водієм. Після фрази «дєєєвуууушкаааа, тон понізьтє», я сказала, що їх таксі нам більше не потрібно, на що вона заорала в трубку «Андрєєєй, уєзжай».
По-перше, аби зі мною не балакали в такому тоні, можливо я б і ввійшла в ситуацію і пройшла (а точніше пролізла б) по голольоду тих два будинки. По-друге, буквально годину тому від виклику цього таксі, до мене приїзжала доставка і водій абсолютно спокійно заїхав і виїхав, а ще вчора я проводжала родичів на таксі і вони теж спокійно сіли і поїхали саме від мого будинку, а НЕ за два будинка праворуч.
То можливо просто водії «Економа» геть знахабніли і не хочуть нормально робити свою роботу?! Або ж просто невправні водії, що постійно десь застряють.
Ще, наскільки я знаю, диспетчер таксі по сумісництву ще й власниця цієї фірми разом із своїм чоловіком, який працює водієм. То питання до неї — якщо Ви власниця, а не просто диспетчер, то це дає Вам право грубить і розмовляти в хамській формі з клієнтами?!
Тим паче мій випадок — не перший.
Влітку вона ж, ця недодеспетчерка, дуже нагрубила моїй кумі, за те що набаго зараніше викликане таксі не приїхало в точний час, спізнилось на 25 хвилин, то ми ще й залишились неправі в її розумінні, бо нетерплячі і обурені. А подумати, що просто треба виконувати свою роботу якісно і не було б неприємностей, це мабуть їм не дойде ніколи.
Хотіла зіпсувати їм рейтинг, але побачила, що у них і так одна зірочка, куди ж іще нижче?! Нажаль, нулик поставити не можу.
Такий сервіс однозначно мінус 5 зірок.

Наталія

Деспетчер говно

1,0 rating
29 декабря, 2023

Деспетчер, говорю сколько ждать машину (очень спешила ) на что мне ответили тон попроще и послали на х*й , Деспетчер неадекватная женщина , больше никогда не буду пользоваться услугами этой компании

Жозепина

Жахливе відношення

1,0 rating
27 ноября, 2023

Диспетчер хамовита, неадекватна жінка!
Власник,навчіть будь ласка своїх робітників коректно вести діалог з клієнтами.
Також чомусь при замовленні таксі була інша сума ніж при розрахунку з водієм!
Дуже не задоволена!

Богдана

Плохо

1,0 rating
26 января, 2023

Ждал 30 минут в итоге приехало быдло сказало шо проезд стоит 200 грн с центра до маяка цитирую слова водителя не нравится идите пешком либо идите на*уй

Гена Пукин

Обслуговування-0

1,0 rating
22 сентября, 2022

Ніякого почуття такту
Хамовита жіночка і зіпсований настрій
Навчіться будь ласка нормально говорити з людьми.

Kateryna

Вытворяют что хотят

1,0 rating
2 января, 2022

Заказала с вечера ещё себе машину на утро, на 6:15 утра, по итогу забрал не тех людей, за мной приехал с опозданием, ещё и злился, почему так долго за ним бежала в другой конец улицы с кошкой в переноске и с сумкой в руках, ещё и хотел 80 гривен взять с меня, в итоге дала 50, и того вообще такси не стоит! Меня люди из-за него пол часа ждали!!! Водитель ещё пытался возмущаться в голос по дороге! Понабирают на шевриках и вытворяют, что хотят….!

Виталина

Ужасное обслуживание

1,0 rating
1 января, 2022

Вызвала такси, оператор сказала что приедет оно мин.через 15-20, когда прошло 25 минут вышла посмотреть нет ли машины, (её не было) ждать на улице не стала так как у меня маленький ребенок, а на улице дождь, позвонила в службу, девушка сказала что через 3 минуты машина будет, но как только я положила трубку она перезвонила и начала кричать и говорить что машина ждёт уже 10 минут, когда я ей сказала что мы с ней только что говорили и разговор был другой, она сказала, что это мне нужно ехать и я должна ждать машину на улице и никто мне звонить не должен, после чего она положила трубку, мы с ребенком сразу вышли на улицу, но такси перед нами просто развернулось и уехало. Что это вообще такое??

Вика

Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.