СМС такси Умань
2 из 5 звёзд (основано на 8 отзывах)
Смс такси в городе Умань — номера телефонов
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "СМС такси Умань" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
ВОДІЇ КОНЧЕНІ МРАЗОТИ
ВОДІЙКА СИНЬОЇ ТЕСЛИ — ТУПОРИЛЕ КОНЧЕНЕ БИДЛО, ЯКЕ НАМАГАЛОСЬ ВКРАСТИ МІЙ ТЕЛЕФОН І ВДАРИТИ МЕНЕ.
ВІД КЕРІВНИЦТВА ОДНА РЕАКЦІЯ «А ВОНА В НАС НАВІТЬ НЕ ПРАЦЮЄ, МИ В ЇЇ ПРОСТО ПОПРОСИЛИ ПОЇХАТИ»
Найкраще таксі міста Умань
Регулярно користуюсь послугами таксі SMS Умань. Замовляю авто комфорт класу. Водії привітні та вчасно приїжджають на виклики. Жодного разу не було зауважень, навіть, якщо виклик завершується після 00.00 год. Рекомендую
НАКУРЯНО
Послугами даного таксі користуюсь дуже часто, майже весь час в машині НАКУРЯНО. Я в положенні, так само іноді їду з маленькою дитиною! Сідаєш, наче не в машину, а в гендель. Водій аргументує це тим, шо «це моя особиста машина, а не підприємства». Через це я маю нюхати ці аромати
СКАРГА на водія
21.07.2025 о 13:56 автомобільний транспорт служби таксі SMS, Skoda Octavia з номерним знаком СА6512КІ, очікуючи на пасажира за адресою: вулиця Костельна, 4, місто Умань, відкриши всі вікна слухав на всю гучність пісні російських виконавців. На зауваження водій відреагував агресією. Не перший інцидент такого роду трапляється з працівниками вказаної служби таксі. Прошу вжити відповідних заходів.
Чому водії приймають замовлення, якщо вони ще дома і не можуть розрахувати час???
Викликала таксі о 8:08, час прибуття машини — 8:11. У 8:15 телефоную до водія, каже: «Зараз 3 хв і я буду», телефоную через 3 хв, пояснюю, що у мене автобус на 8:30, каже: «Все встигнемо, я забув документи, зараз буду». У 8:22 я на паніці сідаю в інше таксі, водій під’їжджаючи побачив це і почався цирк, половину дороги їхав позаду сигналячи і підрізаючи…. На автобус не встигла — 600 грн пропало (за куплений квиток) … Василь Миколайович (білий шевроле авео) дякую за все. Прошу службу підтримки зв’язатись зі мною, оскільки лодзвонитись до них можна тільки, щоб викликати таксі👍
Здивування
Вийшла з магазину АТВ,стояла машина з табличкою смс таксі…доїхала чудово… приємно було поспілкуватися з водієм… навіть дивно читати погані відгуки…спробую пізніше ще раз…
Неадеквати.
Викликала таксі на Пушкіна 21б.Приїхав швидко, але довіз до якоїсь вулиці і каже — виходьте! Далі незнаю куди їхати!!!! Я відповідаю — так ви ж таксист, маєте знати куди везти. Адресу вам повідомила. Хамло! Таких водіїв гнати поганою мітлою просто. Жесть. Не викликайте це таксі!!!
Ужасна служба
Ужасна служба визивали 3 рази но так машини не дочикалися ‼️‼️‼️
Оператори це виконують свою роботу, водії безвідповідальні…..
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.