Такси Сакура Умань

2,3 rating
2.3 из 5 звёзд (основано на 9 отзывах)

Такси Сакура в городе Умань — номера телефонов


Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.

Оставить отзыв

Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси Сакура Умань" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.

Дуже хороше таксі

5,0 rating
25 января, 2026

Приїхали швидко , дуже дешево оператор привітний .

Інна

Водитель отличный

5,0 rating
23 ноября, 2025

Водитель отличный

Александр

Оператор

1,0 rating
21 августа, 2025

Оператор не пояснив доступно шоферові куди саме нам потрібно та через це ми оплатили таксі в два рази дорожче. Водій не зрозумів точного маршруту через погане пояснення оператора. До того ж оператор сама спілкувалася не дуже привітно, що ще більше намалювало неприємну картину. Прошу вчити операторів привітно спілкуватися та зрозуміло пояснювати інформацію

Анастасія

Молодці

5,0 rating
13 августа, 2025

Завжди замовляю..не хамлять.все чемно.приїздять швидко.
Я задоволена
Так тримати 💙💛

Ольга

Погано

1,0 rating
4 февраля, 2025

Непривітний оператор і непривітний таксист

Наталія

Жахливо!

1,0 rating
11 ноября, 2023

10.11.2023 об 20.55 замовила таксі від центральної площі на лису гору (мікрорайон нові будівлі). Таксист відразу повіз мене осташівки в об’їзд якимись чигирями, аргументуючи тим, що він не знає, як їхати через центр до лисої гори!!! Кружляв він хвилин 20, потім став у полі і каже, що не знає, куди їхати. Ще й постійно записував єхидно: а ви що, не знаєте, де живете? (Незрозуміло, до чого ці запитання)
Ясно, що він хотів викачати якнайбільше грошей з мене, але його задача довезти людину до місця призначення, а не кружляти і висаджувати мене в полі вночі! Номер не запам’ятала, не думала, що буде така потреба!

Альона

Таксі Сакура, нераджу

1,0 rating
2 декабря, 2022

Навіть місцевості міста не знають, і водії жлоби!!! Тіки гроші деруть!!!

Ииропо о чк

Оператор хам

1,0 rating
22 июля, 2022

Попросив машинку на чотири години,вона каже ранку,кажу ні,вечора,то так і кажи говорить,шо вечора ато я тобі на 4 ранку визву(грубим тоном)

Максим

Таксі Сакура номер 4

1,0 rating
5 июля, 2022

За таксі взяли 100 гривень, хоча їхати було недалеко, таксист сказав що це нібито за те що груз тяжкий. Жлоб! Завбрав 3 сливи, типу як доплата. Жах

No name

Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.