Такси Сакура Умань
2.3 из 5 звёзд (основано на 9 отзывах)
Такси Сакура в городе Умань — номера телефонов
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси Сакура Умань" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Дуже хороше таксі
Приїхали швидко , дуже дешево оператор привітний .
Водитель отличный
Водитель отличный
Оператор
Оператор не пояснив доступно шоферові куди саме нам потрібно та через це ми оплатили таксі в два рази дорожче. Водій не зрозумів точного маршруту через погане пояснення оператора. До того ж оператор сама спілкувалася не дуже привітно, що ще більше намалювало неприємну картину. Прошу вчити операторів привітно спілкуватися та зрозуміло пояснювати інформацію
Молодці
Завжди замовляю..не хамлять.все чемно.приїздять швидко.
Я задоволена
Так тримати 💙💛
Погано
Непривітний оператор і непривітний таксист
Жахливо!
10.11.2023 об 20.55 замовила таксі від центральної площі на лису гору (мікрорайон нові будівлі). Таксист відразу повіз мене осташівки в об’їзд якимись чигирями, аргументуючи тим, що він не знає, як їхати через центр до лисої гори!!! Кружляв він хвилин 20, потім став у полі і каже, що не знає, куди їхати. Ще й постійно записував єхидно: а ви що, не знаєте, де живете? (Незрозуміло, до чого ці запитання)
Ясно, що він хотів викачати якнайбільше грошей з мене, але його задача довезти людину до місця призначення, а не кружляти і висаджувати мене в полі вночі! Номер не запам’ятала, не думала, що буде така потреба!
Таксі Сакура, нераджу
Навіть місцевості міста не знають, і водії жлоби!!! Тіки гроші деруть!!!
Оператор хам
Попросив машинку на чотири години,вона каже ранку,кажу ні,вечора,то так і кажи говорить,шо вечора ато я тобі на 4 ранку визву(грубим тоном)
Таксі Сакура номер 4
За таксі взяли 100 гривень, хоча їхати було недалеко, таксист сказав що це нібито за те що груз тяжкий. Жлоб! Завбрав 3 сливи, типу як доплата. Жах
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.