Такси Два Слона Миргород
2.1 из 5 звёзд (основано на 19 отзывах)
Такси Два Слона в городе Миргород — номер телефона
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси Два Слона Миргород" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Подяка службі таксі «Два слона» Миргород
Хочу подякувати таксистам служби «Два слона» за роботу (автомобіль вольксваген чорного кольору), дуже поспішали на потяг, машина прибула через пʼять хвилин після виклику та швиденько довезла до вокзалу. Водій вічливий, в салоні чисто та тепло. Допоміг з речами. Професійний диспетчер. Користуватимусь тільки цим таксі.
Жахливе відношення водіїв і байдуже замовите ставлення диспетчерів
В мороз чекали машину півгодини , заради того щоб водій відмовився довезти бабусю додому. Бабусі 85 років , вона доглянута і має більш ясний розум , ніж працівники даної служби, які окрім грубити і вкривати матом своїх клієнтів , на жаль , більше ні на що не здатні.
Працюють в службі одні тюремники , зеки і хами
Жахливо
Не влаштовує відношення, водія. Не встигли сісти до машини як накинувся з претензіями.
Самая худшая служба
Не визивайте
Це треш
В мене просто немає слів я я не розумію де таке хамів беруть . Напевно вони повинні бути в другому місці мені так здається. На час поїздки мені розказали як мені потрібно виховувати дивитися і доглядати за своїми дітьми «бо в нашому дитинстві за таке б дали попиці» це треш . Для мене це найдорожче і найгірше таксі в місті Миргород
Водій нахомив , висловлювався нецензурно ,зі мною їхала дитина .
Водій нахомив , висловлювався нецензурно ,зі мною їхала дитина . Диспетчеру сказати що виконує замовлення але назвав зовсім іншу адресу ,і так треба. Я зауважила на іншому адресі казала куди мені треба, з рештою він сам загубився в своїй схемі ,коли я сказала що їдемо не в ту сторону сказав шо висадить і підеш пішки і висадив. Коли з приводу поведінки подзвонила диспетчеру дізнатися номер машини та прізвище водія сказали що такого замовлення немає , але я маю запис дзвінка де замовляла таксі і що машина їде. Директор компанії не передзвонив ,я буду звертатися далі….
Неадекватні диспетчери
Диспетчер хамло, упереджено спілкується з клієнтами!
Жах!! Volkswagen сірий
Приїхав,сказав що багато дітей (діти дуже малі)і не візьме,поки викликали другу машину почав орати за штрафи і т.д. Вилетів з машини і почав погрожувати,лаятися.потім розвернувся і поїхав.диспетчер не вислухала,нагрубила і кинула слухавку! Вдруге сказала викликати іншу службу! Раніше їздила тільки з цією службою,тепер із-за одного хамовитого недоумка їздити взагалі не буду з слонами!
Жах!!!!
Водій жахливий. Зачекав декілька хвилин ,після чого почав розповідати як мені потрібно збиратися та поводитися. Дозволяв неадекватно зі мною розмовляти, на «ти» , підвищений тон. Але коли в таксі сів мій хлопець, то водій чомусь не сказав ні слова і відразу почав спокійно та адекватно спілкуватися.
Гірше за водія — диспетчер. Навіть не змогла вислухати ситуацію , після чого кинула слухавку.
Не раджу це таксі зовсім. Краще визвати інше чи піти пішки ,аніж викликати людину , яка за твої гроші ще й зіпсує на весь вечір настрій.
Сподіваюся ,що ці дві людини залишаться без роботи. Можливо, це їх навчить адекватного ставлення до клієнтів та розуміння ситуації.
Чесні водії, ввічливі оператори
Забули в таксі телефон, повернувся водій без проблем і віддав телефон
Відношення грубе і хамовите
Сьогодні замовила горе-таксі. Таксист виявився повний неадекват ! Біля під’їзду не зупинився, проте інші машини і таксі проїжджали. Накричав на мене, що не міг заїхати. На півдорозі погрожував висадити. Кричав на мене, що я снігу не бачила. Я вперше бачу таке хамське поводження водія з клієнтами! Дивно-але дисптчер, кидає трубку і відмовляється приймати скаргу. Прикро, що з такого негативу розпочався день !
Не раджу
Відношення до людей жахливе
Жах
Нахамив і водій і потім коли залишили скаргу то і диспечер, відношення як до скота, а не людей….максимально не рекомендую це таксі!!!
Є в місті купа інших, краще замовити там машину якщо не хочете зіпсувати собі настрій
Жах
Викликала таксі, двадцять хвилин, машини нема, сказали ми не передзвонюємо, таксист приїхав чекав і поїхав, бо начебто хтось шумів у підїзді, оператор нахамила, і на прохання зробити новий виклик просто скинула виклик
Відмінно
Користуюсь таксі часто ,все на 5 . Дякую!
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.