Такси Минивэн Коломыя
2.7 из 5 звёзд (основано на 10 отзывах)
Такси Минивен в городе Коломыя — номера телефонов
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси Минивэн Коломыя" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Саме кончене таксі в м. КОЛОМИЯ
Саме кончене таксі в м Коломия
Залишило нас в коменданську годину на вулиці, без попередження що машини небуде
Замовляли завчасно
Найгірше таксі
Нажаль мінівен вже найгірший вибір що може бути, пару днів назад викликав таксі до госпіталю, відстань не велика, таксі відмовилось а я прочекав 20 хвилин, сьогодні також під зливою простояв і таксист відмовився їхати
Відношення хамське
Працюють одні хамки та кидають трубку не вислухавши клієнта до кінці !
Неприпустима поведінка вже там зажерлись чи що !!!
Я телефоную замовити машину а вони кажуть може буде а може небуде машини то як ? І розказують що в країні війна так як би цього ніхто не замітив !!! То як розуміти ви таксі фірма чи інформуєте про війну !!!
Хамське ставлення до клієнтів
Замовили авто, очікували на смс, за 10 хвилин очікування перетелефонували оператору, на що він відповів, що прийде смс і кинув трубку, очікували смс знову, оператор грубо відповів, що дочекайтесь смс і знову кину трубку. Оператор не дає завершити речення і кидає трубку після п‘ятого дзвінка замовили інше таксі і машина під’їхала до 5 хвилин. Прохання провести роботу з оператором , оскільки не хотіла назвати навіть своє ім‘я, і таке враження, що їй платять за кидання трубки, тому що всі розмови завершились тим , що ага ставить трубку, і нічого не дає сказати. Дякую
Классс
Швидко і зручно
найкраще
Хороші диспетчери, швидка подача авто, точна ціна-по лічильнику
Сучасне таксі
Викликала машину, приїхали швидко, потішила точна ціна на лічильнику, а не нафантазована таксиста. Рекомендую, хороші диспетчери,
Таксі мінівен
Найкраще таксі в місті. Швидко, доступно, якісно і честно!!!
Позор керівництву фірми
Позор керівництву фірми, працівники тікають з фірми, на яких наложують нереальні суми штрафів та оплати стоянок. Не рекомендую таксі Мінівен!!!
За що такі гроші?
Сьогодні їхала таксі з Яворницького на Павлика за 85 грн мінівеном. Таксист сказав що їм підняли ціни за зміни і всі питання до керівництва. Мінівен ви що офігіли? За що такі гроші?
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.