Такси Форсаж Коломыя
3 из 5 звёзд (основано на 7 отзывах)
Такси Форсаж в городе Коломыя — номера телефонов
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси Форсаж Коломыя" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Як я чекала сьогодні таксі
15.05.2024 -викликаю машину, чекаю більше 10 хв,нервую, запізнююсь, дзвоню до диспетчера, питаю де машина?
Іде!
Ще проходить час, знову дзвоню, кажу, що все у вас добре, крім того, що ви довго їдете…питаю, скільки часу повинна їхати машина на замовлення?
У відповідь-чого ви на мене кричите?
Ви що, не розумієте, що пробки, що світлофори і т.д…якщо вам щось не подобається-шукайте іншу фірму…мій виклик ця «розумна «скасувала, машина не приїхала, я запізнилась і т.д.
Чекаю адекватної реакції керівника фірми та вибачення від диспетчера ,не вміє спілкуватись з клієнтам, незай не працює.
Таксі форсаж Коломия - жахливо
Попередньо замовила машину на ранок 16.08.22 на 05.10, диспетчер пообіцяла , що машина буде, в кінцевому результаті машини не було і ніхто не повідомив, що її не буде
Задоволена
Скористалася послугами таксі Форсаж і залишилася задоволеною!!!! Водій виявився приємним і ввічливим. Незважаючи на замовлення посеред ночі, жодного невдоволення (замовлення було не по місту, а досить на немалу відстань і по «чудових» наших дорогах) зі сторони водія не спостерігалося, навіть навпаки. Доїхали з комфортом!!!! Ціна приємно здивувала!!!! РЕКОМЕНДУЮ!!!!! При потребі, надалі користуватимуся їхніми послугами!!!! PS… сірий Opel
Рекомендую Форсаж
Завжди користуюсь послугами таксі Форсаж, задоволена якістю обслуговування, професіоналізмом та культурою поведінки водіїв.
Дякую за їхню нелегку працю. Всім рекомендую.
Надійне таксі Форсаж Коломия
Робила попереднє замовлення таксі на 3 год ночі. Диспетчер прийняла замовлення і пообіцяла, що машинка буде. Машина прибула вчасно, водій ввічливий,-допоміг з сумками. Ціна приємно здивувала- розрахунок по таксометру і ніякого нічного тарифу. Всім рекомендую Форсаж.
Незадовільно
Не практикую погані відгуки і дуже прикро це писати, але досить неприємно , що в нашому маленькому місті такий низький сервіс обслуговування клієнтів, а тарифи досить високі.
І при таких високих тарифах водій ще намагається доїхати як найдовшими дорогами і об‘їхати всі можливі короткі маршрути і поки не почує зауваження, то продовжує пасажирів тримати за дурних.
Також великий мінус це відсутність можливості для пасажира спостерігати за датчиком, який вираховує суму.
Я був взагалі іншої думки про фірму
Приїхав по нас Опель сріблястий з номерами АТ3712АІ водій на наше привітання ніяк не відреагував, вулиць не знає взагалі,правил також,по місту їхав 90км,на прохання підкрутити музику сказав мене болить голова. Приїхали по адресу ми розрахувались я попросив відкрити вікно щоб дізнатись його позивний щоб потім пожалітись в форсаж. Я два рази стукав в його вікно він і не думав відкривати потім здав назад і поїхав. По номеру Форсаж дзвонив з двох номерів розказував ситуацію деспетчер просто вибиває і блокує номер.
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.