Таксі Форсаж Коломия

Таксі Форсаж Коломия

Таксі Форсаж в місті Коломия – номера телефонів

  • (050) 433-22-82
  • (063) 355-57-19
  • (096) 779-44-99
  • (03433) 377-00

Потрібно швидко викликати таксі? Оперативно доїхати до потрібного місця?

Звертайтесь в Таксі Форсаж Коломия - ми допоможемо вам швидко і комфортно прибути в потрібне місце в потрібний час.

Таксі Форсаж Коломия - контакти, номер телефону, відгуки

Задоволена

Оцінка 5,0
Травень 30, 2021

Скористалася послугами таксі Форсаж і залишилася задоволеною!!!! Водій виявився приємним і ввічливим. Незважаючи на замовлення посеред ночі, жодного невдоволення (замовлення було не по місту, а досить на немалу відстань і по “чудових” наших дорогах) зі сторони водія не спостерігалося, навіть навпаки. Доїхали з комфортом!!!! Ціна приємно здивувала!!!! РЕКОМЕНДУЮ!!!!! При потребі, надалі користуватимуся їхніми послугами!!!! PS… сірий Opel

Надія

Рекомендую Форсаж

Оцінка 5,0
Листопад 20, 2020

Завжди користуюсь послугами таксі Форсаж, задоволена якістю обслуговування, професіоналізмом та культурою поведінки водіїв.
Дякую за їхню нелегку працю. Всім рекомендую.

Марія

Надійне таксі Форсаж Коломия

Оцінка 5,0
Листопад 5, 2020

Робила попереднє замовлення таксі на 3 год ночі. Диспетчер прийняла замовлення і пообіцяла, що машинка буде. Машина прибула вчасно, водій ввічливий,-допоміг з сумками. Ціна приємно здивувала- розрахунок по таксометру і ніякого нічного тарифу. Всім рекомендую Форсаж.

Галина

Незадовільно

Оцінка 1,0
Серпень 13, 2020

Не практикую погані відгуки і дуже прикро це писати, але досить неприємно , що в нашому маленькому місті такий низький сервіс обслуговування клієнтів, а тарифи досить високі.
І при таких високих тарифах водій ще намагається доїхати як найдовшими дорогами і об‘їхати всі можливі короткі маршрути і поки не почує зауваження, то продовжує пасажирів тримати за дурних.
Також великий мінус це відсутність можливості для пасажира спостерігати за датчиком, який вираховує суму.

Діана

Я був взагалі іншої думки про фірму

Оцінка 3,0
Лютий 27, 2020

Приїхав по нас Опель сріблястий з номерами АТ3712АІ водій на наше привітання ніяк не відреагував, вулиць не знає взагалі,правил також,по місту їхав 90км,на прохання підкрутити музику сказав мене болить голова. Приїхали по адресу ми розрахувались я попросив відкрити вікно щоб дізнатись його позивний щоб потім пожалітись в форсаж. Я два рази стукав в його вікно він і не думав відкривати потім здав назад і поїхав. По номеру Форсаж дзвонив з двох номерів розказував ситуацію деспетчер просто вибиває і блокує номер.

Дмитро