Такси Роза Обухов

1,9 rating
1.9 из 5 звёзд (основано на 14 отзывах)

Такси Роза — номера телефонов:


Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.

Оставить отзыв

Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси Роза Обухов" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.

Незадоволена жіночка оператор

1,0 rating
28 сентября, 2025

Сьогодні 28.09.2025р. в 6.30 ранку подзвонила оператору щоб викликати авто, телефон підняла груба жіночка яка навіть не поцікавилася куди мені їхати яка ціна буде, сказала виходьте і чекайте. На запитання чому не питають куди їхати прокричали що їй байдуже…і кинула слухавку…я розумію що сьогодні ніч та ранок був не легкий але це недопустимо….більше ніколи не буду користуватися розой….

Галина

Жахлива знахабніла оператор

1,0 rating
28 мая, 2025

28.05.2025 зателефонувала та замовила авто, щоб поїхати в лікарню, вийшла на двір авто ще не приїхало, я перетеленувала до оператора, вибачилась та попросила її так як авто ще не приїхало перенести замовлення на пізніше, дівчина почала мені невдоволено хамити та сказала що пізніше машин вільних для мене вже не буде, через 30 хвилин я повторно зателефонувала, ця ж дівчина сказала що є вільні таксі, але після того як я вказала свою адресу вона з насмішкою сказала мені що для мене вільних машин немає. Я ніколи не пишу відгуки , це вперше, 😒
Дівчина яка приймає дзвінки в таксі Роза світ не обертається навколо вас!

Тетяна

Ужааассс

1,0 rating
1 декабря, 2023

Замовляли таксі. Через 15 хвилин набрали. Нам відповіли там було 3 таксі. Ми запитали, а як ми мали дізнатись, що це наше. Нам сказали, а вас таксі, що має чекати. Запитали імʼя та номер опертатора — відмовились відповісти. Обслуговування на нулі. Взагалі не рекомендую

Сніжана

Чудове таксі

5,0 rating
4 апреля, 2023

Користуюсь таксі «Роза » багато років, дуже хороша служба, чисті машини, вічливі водії і пунктуальність подачі! Рекомендую!

Марія

Такси по городу за 120 грн 🤦‍♀️

1,0 rating
12 апреля, 2022

УЖАСТНАЯ СЛУЖБА
ДИСПЕТЧЕР ХАМЛО РЕДКОСНОЕ
ПРОЕХАТЬ СО ШКОЛЫ НА ПЕСЧАНУЮ И ОБРАТНО 80 грн сказала по ИТОГУ ВЗЯЛИ 120 грн
ОНА БРОСАЕТ ТРУБКУ ГОВОРИТ ЗНАЧИТ ВСЁ ПРАВИЛЬНО ВАМ СКАЗАЛ ВОДИТЕЛЬ
И ГОВОРИТ НЕ ЗВОНИТЕ Я С ВАМИ ГОВОРИТЬ НЕ ХОЧУ
ПОСЛЕ НАБРАЛ ВОДИТЕЛЬ И ГОВОРИТ А ЧТО ВЫ ХОТЕЛИ ???? Типо че ещё за предъявы

Валерия

Не раджу

1,0 rating
15 января, 2022

Жахливе таксі. Дуже довго доводиться чекати, можуть не під’їхати взагалі Одна з останніх вигадок: не возять із тваринами в клітках або підвищують за це ціну.

Лікар

Служба ужасна

1,0 rating
27 декабря, 2021

Замовляли таксі , чекали 15 хв, потім знову зателефонували сказали що не приймали таке замовлення …( це просто кашмар

Валерія

Високі ціни, машини грязні і убиті.

2,0 rating
2 ноября, 2021

Раніше послуги таксі були на рівні.зараз — наймають водіїв зі страшними, подекуди грязними машинами, при цьому що ціни в них не самі найменші по місту. Сьогодні водій влаштував скандал через те що не мав здачі. невідповідність якості послуг і ціни за проїзд. Так люди втрачають постійних клієнтів.

Олена

Дотримуйтесь Маршрутного тарифу

1,0 rating
5 октября, 2021

Шановні водії таксі «роза», якщо ви думаєте, що в мене з двома хворими дітьми + чоловік з раком 4 стадії, водяться міліони, то ви помиляєтесь. Я ваш постійний клієнт, який викликає майже кожного дня таксі, і завжди один і той же маршрут у вас коштує по-різному. Питання, ви самі встановлюєте собі тариф, чи для вас маршрутний лист нічого не означає, чи вам байдуже на тариф який ви Разом з начальством погодуєте, для чого вам видається тарифний лист????????????? Вибачте, сьогодні від лікарні до Безрадич «центр» коштувало 140грн, в суботу ця ж відстань коштувала 120грн. Суме не велика, але трохи раніше ця ж відстань коштувала 160грн. Звернення до пана Миколи будь ласка відредагуйте на прохання та скарги ваших клієнтів. Ваша оцінка поки що 1 на більше нетягнете

Оля

Саме жахливе таксі яке є в місті Обухів!!!!

1,0 rating
10 сентября, 2021

НІКОЛИ НЕ ВИКЛИКАЙТЕ ЦЕ ТАКСІ, ЯКЩО НЕ ХОЧЕТЕ ЩОБ ВАС ОБРАХУВАЛИ І ЗІПСУВАЛИ ВАМ НАСТРІЙ!
ЦЮ КОНТОРУ ВЗАГАЛІ НІХТО НЕ КОНТРОЛЮЄ, РОБЛЯТЬ ЩО ХОЧУТЬ.

Таня

Нарушение ПДД

1,0 rating
16 июля, 2021

16.07.2021 во дворе дома №154 г. Обухов автомобиль стоял на тротуаре. На замечание переставить авто на стоянку и ждать пассажиров, водитель ответил, что есть много места и можно идти по дороге. Когда водитель начал движение, то он в буквальном смысле ехал на пешехода, чем задел его бампером авто и уехал. Номер авто AI7394CO
На звонок в компанию «Роза» сказали, что передадут директору обращение. На просьбу по данному инциденту предоставить обратную связь, диспетчер сказал, что никто ничего отвечать не будет.
Водитель хамил, матерился вместо того чтобы просто переставить свою машину согласно ПДД.

Евгений

краще таксі в Обухові

5,0 rating
1 марта, 2021

Користуюсь тільки цією службою таксі. Водії вічливі, пунктуальні, оережні на дорогах.

Яна

Не адекватні водії, які завжди кудись поспішають.

1,0 rating
16 февраля, 2021

Передзвонив якийсь Дядя Вітя, почав розповідати чи хочу я їхати чи не хочу і тд і тп. Я це все пропустив і вийшов на вулицю де чикало таксі. Водій ні добрий вечір ні куда їхати відразу мені в лоб будеш платить простої ( хоча я вдягнувся і вийшов і ніякого дзвінка про те що таксі чекає не було). Дуже поганий сервіс . Приймуть до уваги, те що водій має перетелефонувати і сказати таксі на місці чекає, а не посилати грубіянів які спішать….

Сергій

4226

4,0 rating
16 декабря, 2020

Автомобіль 4226 на дорозі між піщаною та школою нахабно підрізав мій авто. В 21:40. Добре що дорога не слизька і обійшлося без дтп. Прикро що в даній службі працюють такі водії.

Олександр

Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.