Такси Роза Обухов
1.9 из 5 звёзд (основано на 14 отзывах)
Такси Роза — номера телефонов:
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси Роза Обухов" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Незадоволена жіночка оператор
Сьогодні 28.09.2025р. в 6.30 ранку подзвонила оператору щоб викликати авто, телефон підняла груба жіночка яка навіть не поцікавилася куди мені їхати яка ціна буде, сказала виходьте і чекайте. На запитання чому не питають куди їхати прокричали що їй байдуже…і кинула слухавку…я розумію що сьогодні ніч та ранок був не легкий але це недопустимо….більше ніколи не буду користуватися розой….
Жахлива знахабніла оператор
28.05.2025 зателефонувала та замовила авто, щоб поїхати в лікарню, вийшла на двір авто ще не приїхало, я перетеленувала до оператора, вибачилась та попросила її так як авто ще не приїхало перенести замовлення на пізніше, дівчина почала мені невдоволено хамити та сказала що пізніше машин вільних для мене вже не буде, через 30 хвилин я повторно зателефонувала, ця ж дівчина сказала що є вільні таксі, але після того як я вказала свою адресу вона з насмішкою сказала мені що для мене вільних машин немає. Я ніколи не пишу відгуки , це вперше, 😒
Дівчина яка приймає дзвінки в таксі Роза світ не обертається навколо вас!
Ужааассс
Замовляли таксі. Через 15 хвилин набрали. Нам відповіли там було 3 таксі. Ми запитали, а як ми мали дізнатись, що це наше. Нам сказали, а вас таксі, що має чекати. Запитали імʼя та номер опертатора — відмовились відповісти. Обслуговування на нулі. Взагалі не рекомендую
Чудове таксі
Користуюсь таксі «Роза » багато років, дуже хороша служба, чисті машини, вічливі водії і пунктуальність подачі! Рекомендую!
Такси по городу за 120 грн 🤦♀️
УЖАСТНАЯ СЛУЖБА
ДИСПЕТЧЕР ХАМЛО РЕДКОСНОЕ
ПРОЕХАТЬ СО ШКОЛЫ НА ПЕСЧАНУЮ И ОБРАТНО 80 грн сказала по ИТОГУ ВЗЯЛИ 120 грн
ОНА БРОСАЕТ ТРУБКУ ГОВОРИТ ЗНАЧИТ ВСЁ ПРАВИЛЬНО ВАМ СКАЗАЛ ВОДИТЕЛЬ
И ГОВОРИТ НЕ ЗВОНИТЕ Я С ВАМИ ГОВОРИТЬ НЕ ХОЧУ
ПОСЛЕ НАБРАЛ ВОДИТЕЛЬ И ГОВОРИТ А ЧТО ВЫ ХОТЕЛИ ???? Типо че ещё за предъявы
Не раджу
Жахливе таксі. Дуже довго доводиться чекати, можуть не під’їхати взагалі Одна з останніх вигадок: не возять із тваринами в клітках або підвищують за це ціну.
Служба ужасна
Замовляли таксі , чекали 15 хв, потім знову зателефонували сказали що не приймали таке замовлення …( це просто кашмар
Високі ціни, машини грязні і убиті.
Раніше послуги таксі були на рівні.зараз — наймають водіїв зі страшними, подекуди грязними машинами, при цьому що ціни в них не самі найменші по місту. Сьогодні водій влаштував скандал через те що не мав здачі. невідповідність якості послуг і ціни за проїзд. Так люди втрачають постійних клієнтів.
Дотримуйтесь Маршрутного тарифу
Шановні водії таксі «роза», якщо ви думаєте, що в мене з двома хворими дітьми + чоловік з раком 4 стадії, водяться міліони, то ви помиляєтесь. Я ваш постійний клієнт, який викликає майже кожного дня таксі, і завжди один і той же маршрут у вас коштує по-різному. Питання, ви самі встановлюєте собі тариф, чи для вас маршрутний лист нічого не означає, чи вам байдуже на тариф який ви Разом з начальством погодуєте, для чого вам видається тарифний лист????????????? Вибачте, сьогодні від лікарні до Безрадич «центр» коштувало 140грн, в суботу ця ж відстань коштувала 120грн. Суме не велика, але трохи раніше ця ж відстань коштувала 160грн. Звернення до пана Миколи будь ласка відредагуйте на прохання та скарги ваших клієнтів. Ваша оцінка поки що 1 на більше нетягнете
Саме жахливе таксі яке є в місті Обухів!!!!
НІКОЛИ НЕ ВИКЛИКАЙТЕ ЦЕ ТАКСІ, ЯКЩО НЕ ХОЧЕТЕ ЩОБ ВАС ОБРАХУВАЛИ І ЗІПСУВАЛИ ВАМ НАСТРІЙ!
ЦЮ КОНТОРУ ВЗАГАЛІ НІХТО НЕ КОНТРОЛЮЄ, РОБЛЯТЬ ЩО ХОЧУТЬ.
Нарушение ПДД
16.07.2021 во дворе дома №154 г. Обухов автомобиль стоял на тротуаре. На замечание переставить авто на стоянку и ждать пассажиров, водитель ответил, что есть много места и можно идти по дороге. Когда водитель начал движение, то он в буквальном смысле ехал на пешехода, чем задел его бампером авто и уехал. Номер авто AI7394CO
На звонок в компанию «Роза» сказали, что передадут директору обращение. На просьбу по данному инциденту предоставить обратную связь, диспетчер сказал, что никто ничего отвечать не будет.
Водитель хамил, матерился вместо того чтобы просто переставить свою машину согласно ПДД.
краще таксі в Обухові
Користуюсь тільки цією службою таксі. Водії вічливі, пунктуальні, оережні на дорогах.
Не адекватні водії, які завжди кудись поспішають.
Передзвонив якийсь Дядя Вітя, почав розповідати чи хочу я їхати чи не хочу і тд і тп. Я це все пропустив і вийшов на вулицю де чикало таксі. Водій ні добрий вечір ні куда їхати відразу мені в лоб будеш платить простої ( хоча я вдягнувся і вийшов і ніякого дзвінка про те що таксі чекає не було). Дуже поганий сервіс . Приймуть до уваги, те що водій має перетелефонувати і сказати таксі на місці чекає, а не посилати грубіянів які спішать….
4226
Автомобіль 4226 на дорозі між піщаною та школою нахабно підрізав мій авто. В 21:40. Добре що дорога не слизька і обійшлося без дтп. Прикро що в даній службі працюють такі водії.
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.