Такси Ласточка Обухов
1.4 из 5 звёзд (основано на 9 отзывах)
Такси Ласточка — номера телефонов:
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси Ласточка Обухов" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Не Раджу!!!!
Тільки негативні відгуки. Нікому не раджу. Сьогодні везла мене і моїх дітей надзвичайно хамська особа, яка здерла на 60 грн більше чим взяли вчора за такий самий маршрут.
Обслуговування та водій
Сьогодні вранці викликала таксі. Вийшла, та таксі під самим підʼїздом (як звично для мене машинки приїжджають)не було, але на паркувальному місці навпроти підʼїзду, стояла машинка з шашечкою. Я підійшла, але в машині було темно і вона була не заведена, так як машина затонована водія видно не було, і водій не відкрив вікно, тому на думку спало те що там не було нікого, + шашка була не ласточки.Чекала хвилин 10, потім набрала оператор та повідомила мені що машинка мене чекає, і тут на паркувальному місці в машині відкрилось вікно, я підійшла до машини водій мене зустрів з словами в грубому тоні«- шо шашка сильно маленька не побачили?»
Я відкрила двері і сідаючи в машину почала розмову з водієм в веселому тоні з вибаченнями шо я не зрозуміла що це моє таксі, і водій міг би якось повідомити що він чекає пасажира, в процесі моєї розмови я закрила двері та запитала чи закрились. Водій повернувся до мене та почав кричати, що я не закрила двері, і так би мовити «кривляти» мене, показуючи на своїх дверях шо я слабо закрила двері при цьому всьому з криком і такими словами «- дєвушка ну як так можна закрити двері, поясніть як ви так закриваєте двері, чи ви не розумієте що треба сильно», я була в ступорі від такого тону та слів в мою сторону, запитавши у нього чому він мені хамить, та яке він має право в такому тоні зі мною говорити, він почав кричати щось у відповідь, ше хвилини 3 у дорозі він бубнів щось собі під ніс. Вибачте але це не вперше такі хамські водії та поїздки в загальному.
Дуже погане
Матюкає клієнта, додоаткого вимагає гроші, грубий!!!
Треш, нічого не скажеш.
Замовляли машину через диспетчера, запитали скільки коштує проїзд із Обухова в село і назад в Обухів, повідомили 750грн.Добре, поїхали.Забирали з «пожарки».Водій приїхав швидко, так само швидко і повернулись в Обухів.На зворотній дорозі на «пожарці» говорю водієві, що мені потрібно на піщану.Коли прибули до місця призначення, мені говорять, що треба доплатити ще грошей, бо з «пожарки» на піщану коштує 140грн.Люди, Ви серйозно??Тоді прийшлось пояснювати водієві, що розмовляла з диспетчером, жінка чітко сказала 750.
Люди, будьте готові до того, що поки доїдете до пункту призначення, вартість проїзду збільшиться. Дідька лисого після такого ще раз користуватись послугами цього перевізника.
Ужасная организации
Самая ужасная организации такси, долго прождали машину, не кто так и не приехал, а девушка по телефону ещё и нахамила и сказала что машина больше по этому адресу не приедет
Обухів це тільки піщана школа
Замовили таксі. Спитали «по місту?» відповіли «так». Хто ж знав що Обухів це тільки піщана і школа. Людині прийшлось йти пішки на Франка.
Быстро подали машинку
Хорошее такси,быстро подали машинку,чистенько,вежливый водитель (фольксваген гольф серого цвета)диспетчер тоже очень вежливая.спасибо.
Перестаю пользоваться этой службой такси
Более 10 лет, пользовалась этой службой такси, но последнее время уже достали, бонусную карту спрашивают каждый раз, а скидки после 20 поездок почему-то нет, пока не напомнишь, водители хамло, попросила зимой открыть багажник, так как было в руках даа тяжелых пакета, так даже не соизволил выйти из машины, подъехал не к подъезду а метров за 100, пришлось с тяжелыми пакетами тащиться к его величеству таксисту. И это только один случай, тариф завышают, как им хочется, не один раз обращалась к владелице службы с жалобами. Но вижу ничего не меняется. Никому не рекомендую .
Перестаю пользоваться данной службой такси.Хотя до этого часто пользовалась службой.
Водителя не знают Киев,нет навигаторов,опоздаете везде где только можно,тариф у каждого водителя разный(как ему хочется)
(Диспетчер говорит ,водитель скажет)
Машины все старые (что в маршрутке что в таком такси,разница для меня только в цене)
Часто пользуюсь услугами такси ,когда идёт время бонуса,у водителей автоматически повышается стоимость услуи(по одному и тому же адресу)+водителя всегда без масок,за эти деньги есть альтернативы в городе на много лучше,сама уже проверила
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.