Такси Сова Здолбунов

1,0 rating
1 из 5 звёзд (основано на 8 отзывах)

Такси Сова в городе Здолбунов — номера телефонов


Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.

Оставить отзыв

Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси Сова Здолбунов" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.

Таксі безвідповідальне

1,0 rating
10 декабря, 2023

Не порядне таксі . Замовили таксі за 3 год. на перед для військового , щоб добратися в Рівне на вокзал , за декілька хвилин до заявленого часу дуже підвели . Змушені у пізній час шукати машину . Таксі не рекомендую .

Валя

Жахливе спілкування операторів

1,0 rating
27 октября, 2023

Замовляли авто. Оператор не дослухавши деталі замовлення кинула слухавку. На повторні дзвінки була відповідь голосового бота, яке авто по нас приїде. Деталі замовлення взнавали в водія по приїзду таксі.

Влад

Таксі гавно

1,0 rating
21 апреля, 2023

Обраховують пасажирів,будьте обережні

Саша

Жахливо

1,0 rating
5 февраля, 2023

Не вперше викликаємо таксі…. Не разу ним не приїхали. Визиваємо, оператор обіцяє машину, чекаємо 10хв, і приходить смс, що машини не буде. Дзвонимо повторно, знову обіцяють машину…. І знову смс. І так чотири рази! Не обіцяйте — це забрало 40хв. нашого часу! Брихуни!!! І така ситуація не вперше!

Юлія Пивоваренко

Безвідповідальне таксі в Здолбунові

1,0 rating
5 февраля, 2022

Замовлення було попереднє ще з вечора, сказали чекати дзвінка, але за 10 хв до прибуття я подзвонила запитати чому немає дзвінка від служби, на що мені відповііли , що на мій номер прийшло смс повідомлення що вільних машин немає, але смс прийшло в момент дзвінка і мені запропонували шукати автособіль самій. Ніхто не вибачився тільки стояли на свому. Я пізніше подзвонила до адміністратора на що він мені відповів що вони дійсно винні і вибачились, але на цьому все закінчилось. Мене цікавить ,як реагує власник на свою репутацію, бо на мою думку треба гнати вшию весь персонал, а особливо адміністратора який знаходиться там дарма.

Ірина

1 бал

1,0 rating
23 января, 2022

Таксі очікували пів години. Вільних машин не було. Так і не приїхало.

Ілля

найгірше таксі

1,0 rating
18 января, 2022

найгірше таксі, мало того що таксі замовлене не приїхало так ще й нахамили коли сказала що замовляли ще звечоро, Оцінка 0

РУСЛАНА

Повна безвідповідальність!

1,0 rating
31 декабря, 2021

Замовили ввечері таксі на ранок, за 10 хв до назначеного часу нам кажуть що таксі немає, і те що ми його замовили заздалегідь нічого не означає! Дуже дякую, ми запізнились на потяг, ще такої безвідповідальності не бачили.Ніхто навіть не вибачився! 🖕

Анна

Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.