Такси Сова Здолбунов
1 из 5 звёзд (основано на 8 отзывах)
Такси Сова в городе Здолбунов — номера телефонов
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси Сова Здолбунов" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Таксі безвідповідальне
Не порядне таксі . Замовили таксі за 3 год. на перед для військового , щоб добратися в Рівне на вокзал , за декілька хвилин до заявленого часу дуже підвели . Змушені у пізній час шукати машину . Таксі не рекомендую .
Жахливе спілкування операторів
Замовляли авто. Оператор не дослухавши деталі замовлення кинула слухавку. На повторні дзвінки була відповідь голосового бота, яке авто по нас приїде. Деталі замовлення взнавали в водія по приїзду таксі.
Таксі гавно
Обраховують пасажирів,будьте обережні
Жахливо
Не вперше викликаємо таксі…. Не разу ним не приїхали. Визиваємо, оператор обіцяє машину, чекаємо 10хв, і приходить смс, що машини не буде. Дзвонимо повторно, знову обіцяють машину…. І знову смс. І так чотири рази! Не обіцяйте — це забрало 40хв. нашого часу! Брихуни!!! І така ситуація не вперше!
Безвідповідальне таксі в Здолбунові
Замовлення було попереднє ще з вечора, сказали чекати дзвінка, але за 10 хв до прибуття я подзвонила запитати чому немає дзвінка від служби, на що мені відповііли , що на мій номер прийшло смс повідомлення що вільних машин немає, але смс прийшло в момент дзвінка і мені запропонували шукати автособіль самій. Ніхто не вибачився тільки стояли на свому. Я пізніше подзвонила до адміністратора на що він мені відповів що вони дійсно винні і вибачились, але на цьому все закінчилось. Мене цікавить ,як реагує власник на свою репутацію, бо на мою думку треба гнати вшию весь персонал, а особливо адміністратора який знаходиться там дарма.
1 бал
Таксі очікували пів години. Вільних машин не було. Так і не приїхало.
найгірше таксі
найгірше таксі, мало того що таксі замовлене не приїхало так ще й нахамили коли сказала що замовляли ще звечоро, Оцінка 0
Повна безвідповідальність!
Замовили ввечері таксі на ранок, за 10 хв до назначеного часу нам кажуть що таксі немає, і те що ми його замовили заздалегідь нічого не означає! Дуже дякую, ми запізнились на потяг, ще такої безвідповідальності не бачили.Ніхто навіть не вибачився! 🖕
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.