Таксі Сова Здолбунів
1 з 5 зірок (на основі 8 відгуків)
Номер телефону:
Для зручності відвідувачів сайту для виклику Таксі Сова достатньо натиснути на потрібний вам номер телефону, щоб він перейшов до меню швидкого набору. Під час розмови якомога точніше вкажіть ваше місцезнаходження та усі інші деталі замовлення.
Вся інформація про Таксі Сова взята з відкритих джерел, або була надана особисто власником. Сайт не несе відповідальності за якість надання послуг.
Поділіться думкою. Ви можете залишити свій відгук та поділиться своїм досвідом користування даним таксі скориставшись формою, вказаною нижче.
Таксі безвідповідальне
Не порядне таксі . Замовили таксі за 3 год. на перед для військового , щоб добратися в Рівне на вокзал , за декілька хвилин до заявленого часу дуже підвели . Змушені у пізній час шукати машину . Таксі не рекомендую .
Жахливе спілкування операторів
Замовляли авто. Оператор не дослухавши деталі замовлення кинула слухавку. На повторні дзвінки була відповідь голосового бота, яке авто по нас приїде. Деталі замовлення взнавали в водія по приїзду таксі.
Таксі гавно
Обраховують пасажирів,будьте обережні
Жахливо
Не вперше викликаємо таксі…. Не разу ним не приїхали. Визиваємо, оператор обіцяє машину, чекаємо 10хв, і приходить смс, що машини не буде. Дзвонимо повторно, знову обіцяють машину…. І знову смс. І так чотири рази! Не обіцяйте – це забрало 40хв. нашого часу! Брихуни!!! І така ситуація не вперше!
Безвідповідальне таксі в Здолбунові
Замовлення було попереднє ще з вечора, сказали чекати дзвінка, але за 10 хв до прибуття я подзвонила запитати чому немає дзвінка від служби, на що мені відповііли , що на мій номер прийшло смс повідомлення що вільних машин немає, але смс прийшло в момент дзвінка і мені запропонували шукати автособіль самій. Ніхто не вибачився тільки стояли на свому. Я пізніше подзвонила до адміністратора на що він мені відповів що вони дійсно винні і вибачились, але на цьому все закінчилось. Мене цікавить ,як реагує власник на свою репутацію, бо на мою думку треба гнати вшию весь персонал, а особливо адміністратора який знаходиться там дарма.
1 бал
Таксі очікували пів години. Вільних машин не було. Так і не приїхало.
найгірше таксі
найгірше таксі, мало того що таксі замовлене не приїхало так ще й нахамили коли сказала що замовляли ще звечоро, Оцінка 0
Повна безвідповідальність!
Замовили ввечері таксі на ранок, за 10 хв до назначеного часу нам кажуть що таксі немає, і те що ми його замовили заздалегідь нічого не означає! Дуже дякую, ми запізнились на потяг, ще такої безвідповідальності не бачили.Ніхто навіть не вибачився! 🖕
Усі відгуки проходять ручну перевірку, яка триває до 24 годин. Декілька однакових відгуків надісланих одним користувачем будуть сприйняті як спам і жоден з них не буде опублікований.