Такси Стелс Глобино

1,7 rating
1.7 из 5 звёзд (основано на 11 отзывах)

Такси Стелс в городе Глобино — номера телефонов


Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.

Оставить отзыв

Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси Стелс Глобино" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.

Ужасное такси

1,0 rating
25 октября, 2023

Такси просто ужас, оператор грубит без причин. Я просто не услышал вопрос, уже начинаеться агрессия, лучше буду ходить пешком, нежели ездить на этом такси.

..

Тупа соужба

1,0 rating
6 октября, 2023

Просто жах, а не таксі. Це навіть таксі важко назвати,це просто одна назва,а суті ніякої абсолютно. Ригня а не таксі!!!! ФУУУ…..

Оксана

Жахливе обслуговування

1,0 rating
31 марта, 2023

Вчора визвали таксі, потрібно було негайно їхати з дитиною в лікарню, диспетчер в грубій формі сказала що машини не буде,коли запитали чому , відповіла що хтось уже замовляв таксі на цю адресу і не вийшов,хоча такого не було,на прощання послала на…!звільняйте таких працівників хай ідуть працювати де інде!!!!

Яна

Жахливе таксі

1,0 rating
5 марта, 2023

Визвали таксі за три години на 10:30 вечора, таксі з вікна видно не було, оскільки вони зупиняються де хотять, а не за адресою, почали збиратися, рівно в 10:30 нам позвонила оператор в грубій формі накричала, що нам таксі чекає вже 10 хвилин, ми вийшли, але таксі не було, телефонували і нас скидали, потім взяли слухавку і послали. Коли ми хотіли викликати ще раз, нам сказали добре, почули адресу і зі словами «а, це ви» кинули слухавку. Мерзота якась працює, звільняйте!!! Також були перед цим ситуації, коли машина приїхала не на ту адресу, апогей відбувся коли оператор відправила водія на зворотню адресу і ми чекали на морозі 40 хвилин.

Катерина

Таксі норм

1,0 rating
15 января, 2023

Таксі норм.водії ввічливі.але деспечер «може не всі»але мені попалась безвідповідальна тітка.яка сказала що замовлення приймать не буде і поклала слухавку.після такого навіть дзвонити не хочеться в цю службу.

Наталія

шарашкина контора

1,0 rating
10 января, 2023

не такси а шарашкина контора

Ваня

худшее такси

1,0 rating
29 декабря, 2022

дозвонится невозможно,3 раза звонили в итоге не ответили и не перезвонили

Сергей

Спасибо за то, что есть такая служба такси

5,0 rating
1 августа, 2022

Прекрасное такси, удобное и приемлимая цена, очень довольна вся моя семья и качеством и обслуживанием

Алёна

Хорошее такси

5,0 rating
22 декабря, 2021

Постоянно заказываю такси ,приезжает вовремя ,поездка проходит хорошо .

Саша

Для цього таксі навіть однієї зірочки багато!

1,0 rating
20 февраля, 2021

Телефонувала три рази, диспетчер говорила, що всі авто зайняті і відмовляли в замовленні! Нахамила і послала мене на … !! Ми вночі прийшли до зупинки в центр там стояло два автомобілі і водії в обох спали!!

Аліна

Ужасное такси

1,0 rating
20 декабря, 2020

Диспетчер молчит в трубку, говорит что такси будет через 10 мин а ждал 2 часа не такси а шарашкина контора

Илья

Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.