Такси Стелс Глобино
1.7 из 5 звёзд (основано на 11 отзывах)
Такси Стелс в городе Глобино — номера телефонов
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси Стелс Глобино" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Ужасное такси
Такси просто ужас, оператор грубит без причин. Я просто не услышал вопрос, уже начинаеться агрессия, лучше буду ходить пешком, нежели ездить на этом такси.
Тупа соужба
Просто жах, а не таксі. Це навіть таксі важко назвати,це просто одна назва,а суті ніякої абсолютно. Ригня а не таксі!!!! ФУУУ…..
Жахливе обслуговування
Вчора визвали таксі, потрібно було негайно їхати з дитиною в лікарню, диспетчер в грубій формі сказала що машини не буде,коли запитали чому , відповіла що хтось уже замовляв таксі на цю адресу і не вийшов,хоча такого не було,на прощання послала на…!звільняйте таких працівників хай ідуть працювати де інде!!!!
Жахливе таксі
Визвали таксі за три години на 10:30 вечора, таксі з вікна видно не було, оскільки вони зупиняються де хотять, а не за адресою, почали збиратися, рівно в 10:30 нам позвонила оператор в грубій формі накричала, що нам таксі чекає вже 10 хвилин, ми вийшли, але таксі не було, телефонували і нас скидали, потім взяли слухавку і послали. Коли ми хотіли викликати ще раз, нам сказали добре, почули адресу і зі словами «а, це ви» кинули слухавку. Мерзота якась працює, звільняйте!!! Також були перед цим ситуації, коли машина приїхала не на ту адресу, апогей відбувся коли оператор відправила водія на зворотню адресу і ми чекали на морозі 40 хвилин.
Таксі норм
Таксі норм.водії ввічливі.але деспечер «може не всі»але мені попалась безвідповідальна тітка.яка сказала що замовлення приймать не буде і поклала слухавку.після такого навіть дзвонити не хочеться в цю службу.
шарашкина контора
не такси а шарашкина контора
худшее такси
дозвонится невозможно,3 раза звонили в итоге не ответили и не перезвонили
Спасибо за то, что есть такая служба такси
Прекрасное такси, удобное и приемлимая цена, очень довольна вся моя семья и качеством и обслуживанием
Хорошее такси
Постоянно заказываю такси ,приезжает вовремя ,поездка проходит хорошо .
Для цього таксі навіть однієї зірочки багато!
Телефонувала три рази, диспетчер говорила, що всі авто зайняті і відмовляли в замовленні! Нахамила і послала мене на … !! Ми вночі прийшли до зупинки в центр там стояло два автомобілі і водії в обох спали!!
Ужасное такси
Диспетчер молчит в трубку, говорит что такси будет через 10 мин а ждал 2 часа не такси а шарашкина контора
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.