Таксі Стелс Глобине

Оцінка 1,7
1.7 з 5 зірок (на основі 11 відгуків)

Таксі Стелс в місті Глобине – номер телефону


Для зручності відвідувачів сайту для виклику Таксі Стелс достатньо натиснути на потрібний вам номер телефону, щоб він перейшов до меню швидкого набору. Під час розмови якомога точніше вкажіть ваше місцезнаходження та усі інші деталі замовлення.

Вся інформація про Таксі Стелс взята з відкритих джерел, або була надана особисто власником. Сайт не несе відповідальності за якість надання послуг.

Поділіться думкою. Ви можете залишити свій відгук та поділиться своїм досвідом користування даним таксі скориставшись формою, вказаною нижче.

Залишити відгук

Ужасное такси

Оцінка 1,0
25 Жовтня, 2023

Такси просто ужас, оператор грубит без причин. Я просто не услышал вопрос, уже начинаеться агрессия, лучше буду ходить пешком, нежели ездить на этом такси.

..

Тупа соужба

Оцінка 1,0
6 Жовтня, 2023

Просто жах, а не таксі. Це навіть таксі важко назвати,це просто одна назва,а суті ніякої абсолютно. Ригня а не таксі!!!! ФУУУ…..

Оксана

Жахливе обслуговування

Оцінка 1,0
31 Березня, 2023

Вчора визвали таксі, потрібно було негайно їхати з дитиною в лікарню, диспетчер в грубій формі сказала що машини не буде,коли запитали чому , відповіла що хтось уже замовляв таксі на цю адресу і не вийшов,хоча такого не було,на прощання послала на…!звільняйте таких працівників хай ідуть працювати де інде!!!!

Яна

Жахливе таксі

Оцінка 1,0
5 Березня, 2023

Визвали таксі за три години на 10:30 вечора, таксі з вікна видно не було, оскільки вони зупиняються де хотять, а не за адресою, почали збиратися, рівно в 10:30 нам позвонила оператор в грубій формі накричала, що нам таксі чекає вже 10 хвилин, ми вийшли, але таксі не було, телефонували і нас скидали, потім взяли слухавку і послали. Коли ми хотіли викликати ще раз, нам сказали добре, почули адресу і зі словами “а, це ви” кинули слухавку. Мерзота якась працює, звільняйте!!! Також були перед цим ситуації, коли машина приїхала не на ту адресу, апогей відбувся коли оператор відправила водія на зворотню адресу і ми чекали на морозі 40 хвилин.

Катерина

Таксі норм

Оцінка 1,0
15 Січня, 2023

Таксі норм.водії ввічливі.але деспечер “може не всі”але мені попалась безвідповідальна тітка.яка сказала що замовлення приймать не буде і поклала слухавку.після такого навіть дзвонити не хочеться в цю службу.

Наталія

шарашкина контора

Оцінка 1,0
10 Січня, 2023

не такси а шарашкина контора

Ваня

худшее такси

Оцінка 1,0
29 Грудня, 2022

дозвонится невозможно,3 раза звонили в итоге не ответили и не перезвонили

Сергей

Спасибо за то, что есть такая служба такси

Оцінка 5,0
1 Серпня, 2022

Прекрасное такси, удобное и приемлимая цена, очень довольна вся моя семья и качеством и обслуживанием

Алёна

Хорошее такси

Оцінка 5,0
22 Грудня, 2021

Постоянно заказываю такси ,приезжает вовремя ,поездка проходит хорошо .

Саша

Для цього таксі навіть однієї зірочки багато!

Оцінка 1,0
20 Лютого, 2021

Телефонувала три рази, диспетчер говорила, що всі авто зайняті і відмовляли в замовленні! Нахамила і послала мене на … !! Ми вночі прийшли до зупинки в центр там стояло два автомобілі і водії в обох спали!!

Аліна

Ужасное такси

Оцінка 1,0
20 Грудня, 2020

Диспетчер молчит в трубку, говорит что такси будет через 10 мин а ждал 2 часа не такси а шарашкина контора

Илья

Усі відгуки проходять ручну перевірку, яка триває до 24 годин. Декілька однакових відгуків надісланих одним користувачем будуть сприйняті як спам і жоден з них не буде опублікований.