Такси Транзит Мукачево
1.8 из 5 звёзд (основано на 17 отзывах)
Транзит такси в городе Мукачево — номера телефонов
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси Транзит Мукачево" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Розумію чого одна зірка
Два рази за два дні очікую таксі по пів години, без перебільшень, ніхто не передзвонює, ти не розумієш їде по тебе водій чи ні! Жах! Жара а ти стоїш в очікуванні дива
Нагрубив водій через те що я зауважила що можна було проїхати швидшою дорогою.
Зазвичай водії їдуть 2 стандартними дорогами, через місто або по прямій.На цей раз я відповіла що мені просто та дорога потрібна що буле швидше , в результаті водій намотав коло і дійшов до того місця через яке можна проїхати скоріше їдучи просто по прямій дорозі ( в результаті я оплатила на 20 грн дорожче ) ,але не в цьому проболема . Коли я просто зауважила водієві без агресії що можна було проїхати тоді іншою дорогою ,він на мене наїхав кажучи що я не вчила певно в школі геометрії і тому подібне . Але сума не відрізнялась інакше б від стандартної. Мені більше всього не сподобалось таке відношення , не справа стільки в грошах , випадок цей одноразовий . Це його номер телефону ( 0958907557) прошу відреагувати на це зауваження , звертаюсь з повагою до Транзит Таксі .
не рекомендується
Замовляла вчора (18.03.24)
Таксі сестрі , вартість якого в смс склала 91 грн(Taxi Mukachevo djakue vam za poizdku!
Vartist poizdki sklala 91 grn.
facebook.com/mukachevo.taxi)
Таксист Volkswagen golf E (chorna) (AO0291BA)
Зрозумівши що смс прийде не сестрі ,а мені взяв з неї 180 грн!!!!!!
Не рекомендую!!!!!!!!!
Невідповідність ціни
В додатку було замовлено авто, ціна вказана була 92 грн,по факту водій взяв 200 грн, маршрут клячаново — лавки, не раджу такий сервіс
Операторка хамка
Подзвонила в таксі , операторка нахамила і відказала в замовленні вечором також дзвонила мене двічі відбили а на третій раз операторка сказала що за моєю адресою не може виїхати таксі
Мало того що водії гребуть різні суми , а ще і оператор грубить
Власник служби таксі транзит поставити своїх працівників на місце
Не рекомендую
І так жду вашої відповіді
Поездка на ЖД вокзал
16.06.23. вызвали такси, Шкода Фабия универсал красного цвета, номер к сожалению не помню, ехали до ЖД вокзала. Заказ был с 15.40 до 17.00. Когда уже сели в машину положили сумки в багажник, водитель сказал что за багаж нужно ещё доплатить. Почему не предупредили при заказе такси что дополнительно нужно доплачивать за багаж???? Водитель хам. Пользовались транзит такси до этого дня, никто не заткнулся за оплату багажа!!! Здесь вдруг плати. У каждого свои правила, или захотелось денег поиметь с приезжих???? Больше вашим такси пользоваться не будем, и другим не советую. На ровном месте поимел денег…
2308 жахливий водій в неадекватному стані
Їхала з маленькою дитиною, дякую Богу, що доїхали живі. Жахливий водій, на моє прохання їхати повільніше та обережніше, бо ледве не в’їхав у фуру — 0 реакції, ніякої відповіді.
Таксисти в службі ведуть себе неадекватно.
Користувалась службою таксі Транзит довгий час,але на превеликий жаль в службі працюють не адекватні водії ,які можуть Вас довести на пів дороги і висадити.Погрожують Вам вдарити. Це просто жах.Не рекомендую дану службу.
Жахлива служба таксі, викликайте інші фірми
На жодному ресурсі не прописані правила користування цією службою таксі також диспетчери не попереджають, що в даній службі існують обмеження, щодо перевезення.
Викликали таксі але водій відмовився саджати в машину дитину з малою собакою йорком, після чого щей диспечер на орала.
Жаливий додаток! Диспечер без толковий
Я викликала таксі через програму. Писало 60 грн, вже коли приїхала оплатила 85 грн. Зателефонувала диспетчеру. Спершу вона сварилась зі мною, що таке не можливо. Я подивилась ще і була ціна 60 грн. Окей, нехай 60 і 85. Чому так ціна відрізняється? Я повинна 10 хвилин чекати, щоб мені обрали водія, а потім ще переплачувати? Я розраховувала на одну ціну, а переплатила. Можливо я б тоді обрала інше? Диспечер вже на це сказала: я передам айтішникам. Хммм вирішення проблеми на вищому рівні! Хто мені відшкодує мої кошти?
Найкраща служба таксі в Мукачеві)))
Рекомендую !!!
Не компетентні диспетчери
З великою повагою дякую за те що коли я спитав чого таксі не дочекалось мене ?,таксі транзіт по тел відповіли що якщо не подобається приїжджай в центр ми с тобою рішимо !!!
Супер
Супер служба. Ціни адекватні, практично все машина через 5-10хв приїжджає. Хороші машини і адекватні водії .
Отличное такси
Отличное такси и по поводу цен. Цены не могут быть разные там считает програма, девушка лукавит.
Жахливий сервіс
22.09.2021 Таксист відмовився від поїздки, оскільки у мене був багаж — 2 мішки сухого клею для плитки (запакований в фабричну упаковку). Сказав, що покласти в багажник не може, оскільки це може забруднити багажник!
Також сказав, що за поїздку доведеться сплатити, оскільки його вже визвали.
Шановний власник служби таксі, забезпечте будьласка водіїв килимками для багажнику, та поясніть їм, що їх робота це не просто під’їхати і відмовитись від поїздки, а довезти пасажирів і багаж до пункту призначення!
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.