Такси Вай Фай Умань

2,0 rating
2 из 5 звёзд (основано на 51 отзыве)

Такси Вай Фай в городе Умань — номера телефонов


Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.

Оставить отзыв

Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси Вай Фай Умань" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.

Оператор відповідає своїй посаді 🤬

1,0 rating
3 мая, 2026

Повна некомпетентність.
Оператор відправила не на ту адресу 🤬🤬🤬
При проханні виправити помилку за свій рахунок почала звинувачувати та кидати трубку 🤬🤬🤬

Світлана

Диспетчери повне дно

1,0 rating
8 апреля, 2026

Сьогодні викликала таксі користуюсь ним вже рік но сьогодні це жах водій не знає міста диспетчери постоянно кричать на таксистів зазвичай у мене виходило 130 грн а сьогодні 250 і диспетчер вказав по місту хоча я йому сказала що буде зупинка і кінцеву теж сказала раніше попереджали яка буде вартість а зараз ні якщо не чуєте то можна перепитати

Таня

Супер!

5,0 rating
6 апреля, 2026

Саме краще таксі в місті ! Дуже класне обслуговування раджу!!!
Водії супер завжди можна поговорити про все та запитати потрібну інформацію

Марія

Хамське спілкування зі сторони диспетчера

1,0 rating
21 февраля, 2026

Якщо не зрозуміли замовлення, то , краще перепитати, а не звинувачувати клієнта в тому, що ваша машина поїхала не туди 😑

Ольга

Хамство

1,0 rating
22 января, 2026

Грубе,нахабне і зневажливе ставлення диспетчера .До сьогоднішнього ранку завжди користувалась послугами цього таксі на постійній основі. Після зневажливого грубого ставлення диспетчера і через це зіпсованого настрою на весь день більше не буду користуватись послугами цього таксі і рекомендувати його іншим.

Ольга

Найкраще таксі нашого міста

5,0 rating
1 января, 2026

Все вчасно водії копектні машини в гарному стані

Михайло

НІКОЛИ НІКОЛИ

1,0 rating
8 ноября, 2025

Не користуйтеся цим таксі. Сервіс ДНО. Викликала таксі з свого номера для старої мами, яка погано користується телефоном, мені у виклику ВІДМОВИЛИ, сказали хай вона і викликає таксі або шукайте інше таксі. Нешановні, таксі в місті багато, викликали, а ви ДНО

Оксана

Не компетентність диспетчера

1,0 rating
1 октября, 2025

Диспетчер не доводить всю інформацію о сумі клієнту

Микола

Отказались принять заказ

1,0 rating
17 сентября, 2025

Вызывал такси для жены, они просто отказали, сказали, что ей нужно лично звонить.Хотя до этого дня очень много раз так заказывал, все было ок

Николай

Була задоволена цією службою

1,0 rating
16 сентября, 2025

Користувалася цією службою декілька років,все було добре,водії були нормальні,,що не траплялося,ніколи не скаржилася.І в аварію попадала,і на інші адреси приїздили,і везли не туди,бо водій не знає міста .Але сьогодні був якийсь треш.. Навіть згадувати не хочу,за поїздку відмовилася сплачувати,бо не зрозуміла розрахунок тарифу,по якому сума виходила набагато більше ніж завжди.Ще й через те,що водій відмовився,щоб я розрахувалася картою,мені прийшлося заїхати у відділення банку,порахували за простій.Попросила диспетчера зв’язатися зі мною когось з керівників,щоб пояснили і я оплатила б.Досі чекаю…..

Наталія

Дуже задоволена

5,0 rating
12 сентября, 2025

Хороше таксі, користуюсь вже рік. В дощ довго беруть трубку але в основному завжди є машина поруч.

Ольга

Такси Умань

5,0 rating
9 сентября, 2025

Единственное такси Умани что берёт трубку. К остальным вообще не дозвониться.
Это такси говорит цены и можно узнать что за машина едет. Лучше чем Сакура или Домино

Василий

Таксі вай фай

5,0 rating
6 сентября, 2025

Постійна клієнтка цього таксі і дуже задоволена, дівчатка диспетчера завжди привітні і швидко знаходять машину.
+ можна їхати по селам

Оксана

Не погане таксі

4,0 rating
5 сентября, 2025

Викликаю постійно таксі, все влаштовує, можна відправляти дитину, водії спокійно відвозять . Іноді довго беруть слухавку.

Дмитро

Незадоволена

1,0 rating
2 сентября, 2025

Я була постійним клієнтом саме цієї фірми, вчора приїхала з місто і як завжди викликала таксі. На моє прохання допомогти положити валізу в багажник водій відповів що він не вантажник і що йому не можна підіймати важке, потім щей образився, звонив до диспечера і розказував в моїй присутності, щоб йому більше такого клієнта як я не давали, тобто я неадекватний клієнт зі слів водія. Настрій в мене був зіпсований і нерви теж. Ось так скористалась послугами даного таксі. А да та щей не дочув що я до нього зверталась на ви, сказав що я йому тикала, це жах.

Анастасія

Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.