Такси Вай Фай Умань
2 из 5 звёзд (основано на 51 отзыве)
Такси Вай Фай в городе Умань — номера телефонов
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси Вай Фай Умань" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Оператор відповідає своїй посаді 🤬
Повна некомпетентність.
Оператор відправила не на ту адресу 🤬🤬🤬
При проханні виправити помилку за свій рахунок почала звинувачувати та кидати трубку 🤬🤬🤬
Диспетчери повне дно
Сьогодні викликала таксі користуюсь ним вже рік но сьогодні це жах водій не знає міста диспетчери постоянно кричать на таксистів зазвичай у мене виходило 130 грн а сьогодні 250 і диспетчер вказав по місту хоча я йому сказала що буде зупинка і кінцеву теж сказала раніше попереджали яка буде вартість а зараз ні якщо не чуєте то можна перепитати
Супер!
Саме краще таксі в місті ! Дуже класне обслуговування раджу!!!
Водії супер завжди можна поговорити про все та запитати потрібну інформацію
Хамське спілкування зі сторони диспетчера
Якщо не зрозуміли замовлення, то , краще перепитати, а не звинувачувати клієнта в тому, що ваша машина поїхала не туди 😑
Хамство
Грубе,нахабне і зневажливе ставлення диспетчера .До сьогоднішнього ранку завжди користувалась послугами цього таксі на постійній основі. Після зневажливого грубого ставлення диспетчера і через це зіпсованого настрою на весь день більше не буду користуватись послугами цього таксі і рекомендувати його іншим.
Найкраще таксі нашого міста
Все вчасно водії копектні машини в гарному стані
НІКОЛИ НІКОЛИ
Не користуйтеся цим таксі. Сервіс ДНО. Викликала таксі з свого номера для старої мами, яка погано користується телефоном, мені у виклику ВІДМОВИЛИ, сказали хай вона і викликає таксі або шукайте інше таксі. Нешановні, таксі в місті багато, викликали, а ви ДНО
Не компетентність диспетчера
Диспетчер не доводить всю інформацію о сумі клієнту
Отказались принять заказ
Вызывал такси для жены, они просто отказали, сказали, что ей нужно лично звонить.Хотя до этого дня очень много раз так заказывал, все было ок
Була задоволена цією службою
Користувалася цією службою декілька років,все було добре,водії були нормальні,,що не траплялося,ніколи не скаржилася.І в аварію попадала,і на інші адреси приїздили,і везли не туди,бо водій не знає міста .Але сьогодні був якийсь треш.. Навіть згадувати не хочу,за поїздку відмовилася сплачувати,бо не зрозуміла розрахунок тарифу,по якому сума виходила набагато більше ніж завжди.Ще й через те,що водій відмовився,щоб я розрахувалася картою,мені прийшлося заїхати у відділення банку,порахували за простій.Попросила диспетчера зв’язатися зі мною когось з керівників,щоб пояснили і я оплатила б.Досі чекаю…..
Дуже задоволена
Хороше таксі, користуюсь вже рік. В дощ довго беруть трубку але в основному завжди є машина поруч.
Такси Умань
Единственное такси Умани что берёт трубку. К остальным вообще не дозвониться.
Это такси говорит цены и можно узнать что за машина едет. Лучше чем Сакура или Домино
Таксі вай фай
Постійна клієнтка цього таксі і дуже задоволена, дівчатка диспетчера завжди привітні і швидко знаходять машину.
+ можна їхати по селам
Не погане таксі
Викликаю постійно таксі, все влаштовує, можна відправляти дитину, водії спокійно відвозять . Іноді довго беруть слухавку.
Незадоволена
Я була постійним клієнтом саме цієї фірми, вчора приїхала з місто і як завжди викликала таксі. На моє прохання допомогти положити валізу в багажник водій відповів що він не вантажник і що йому не можна підіймати важке, потім щей образився, звонив до диспечера і розказував в моїй присутності, щоб йому більше такого клієнта як я не давали, тобто я неадекватний клієнт зі слів водія. Настрій в мене був зіпсований і нерви теж. Ось так скористалась послугами даного таксі. А да та щей не дочув що я до нього зверталась на ви, сказав що я йому тикала, це жах.
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.