Такси Сокол Прилуки
1.4 из 5 звёзд (основано на 9 отзывах)
Такси Сокол в городе Прилуки — номера телефонов
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси Сокол Прилуки" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
Вже другій раз затримка таксі 25 хв!
Викликала такси вранці, їхали до школи якщо таксист не встигає забрати людей то хай про це диспетчер якось сповіщає. Комунікація диспетчера і водіїв повний нуль.
Все чудово крі хамства
Хамлять та сперечаютьс а так все комфортно
Хамство водія
Категорично не рекомендую. З нашими цінами на послуги таксі можна вибрати іншу службу. Водій всю дорогу хамив, кричав, і загалом вів себе не професійно. Я видалила додаток, і надалі відмовлятиму всіх, щоб не користувались послугами цього таксі.
Попередження
Таксі доволі не погане з плюсів те що їздить з самого ранку! Але ж деспетчера мають попереджати коли змінюється ціна посадки,вибачте 50 грн посадка через те що дороги погані! Будь ласка попереджайте бо для когось ці гроші мають велику різницю!
Грубить пасажирам
Їхала зранку з водієм таксі,який зіпсував настрій своїм грубим відношенням і спілкуванням !
Вів себе не етично і не ввічливо !
Не рекомендую !!!!!
Неадекватной водій
Водій відмовився брати пасажира з собакою був попереджений заздалегідь диспетчером,а потім коли я визивала іншу службу він погодився забрати,і коли хотіли сісти перед носом зрушив з місця і нахамив,дурдом якийсь,от таких гандонів на війну
Навмисно передавив собакк
Передавив на очах собаку при дитях а коли в нього запитали шо ти робиш вин отвитив що нехай не лежить на асвальти
Не выслали машину
Не выслали машину и не перезвонили об отмене…стояла на солнце и ждала,пока сама не набрала
Дуже розчарована
Користуюсь майже через день цією службою таксі. Постійно одна і та сама адреса (по Ракітному). І приїхав таксист (номер +380 (95) 630 92 92). Я прошу поїхати через Ракітне,щоб не об‘їжджати через город,тим паче це дешевше (39 грн). Нащо мені таксист відмовляє і їде через город. Я його попереджаю,що в мене тільки 50 грн і їдте через Ракітне,як завжди мене возять. Нащо таксист криком мені відмовляє,а в цей час їде ( якщо б був день я попросила б зупинити і вийшла,але була година ночі). Доїхали до крайной точки і вийшло 65 грн і таксист почав кричати,щоб я віддавала ці гроші,а 50 грн не бере. Подзвонив кудись його зампокоїли і він мене відпустив. Я зателефонувала на лінію сокол, але і там почали на мене кричати і говорити,що я не маю право вирішувати кудой мене повезуть.
Це якийсь абсурд
Вимагаю правильно вибирати співробітників і поважати своїх клієнтів,тим паче постійних.
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.