Такси 777 Прилуки
2.9 из 5 звёзд (основано на 11 отзывах)
Такси 777 в городе Прилуки — номер телефона
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси 777 Прилуки" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
гарне таксі
Був приємно враждений обсслуговуванням, приїхали швидко, ціна адекватна, без всяких накруток.
Рекомендую)
Хотіла замовити таксі 777, але прочитала відгуки і сильно засумнівалася 😄 проте на велике моє здивування водій виявився порядною та приємною у спілкуванні людиною.Навіть раніше зазначеного часу приїхав, забрав у мене важкі дорожні сумки. Тому поїздкою я задоволена. До речі, диспетчер таксі, також пунктуально себе поводила, не хамила. Тому мій вибір очевидний. Рекомендую)
Отзыв из Такси 777 Прилуки
Такси полное ДНО лучше вообще что небыло такого такси в городе вызываешь оператор говорит 15-20мин в итоге 30-40 проще просто пойти пешком чем вызвать это такси!
Чудово
Треба було швидко з’їздити авто було з 4 хв, чудовий водій. Оператор швидко знайшов авто.
Цілком і повністю задоволена.Рекомедую.
Вдячна за обслуговування,як диспетчера так і таксистів.Їхала з дому в лікарню на милицях.Про те,що машина подана ,повідомили додатково за моїм проханням.Допомогали сісти в машину,підтримували на виході з неї і при цьому дуже чемно та ввічливо поводилися.
Жесть
Замовила дві машини. Попросила водія відкрити багажник так як багато було речей. На що він мені відповів «там кнопка», але не попередив що багажник не справний і не фіксується зверху. Коли відкрила багажник і почала складати речі він упав мені на переносицю. Лице в крові, голова болить,а він ніяк не зреагував. Часу не було тому поїхали, на місті він каже що не вмикав лічильник і почекаємо другу машину щоб знати скільки платити. Приїхало друге таксі, але той водій спочатку поїхав не туди і вимкнув лічильник тому також не знає скільки коштувала поїздка. Хвилин п’ять вирішували скільки з мене взяти. В усьому цьому безглузді в машині випав ельфбар який мені звісно ніхто не повернув.
Такси и как оно быстро едет
Заказала такси и мне сказали ждать 15 минут, потом как прошли ещё 10, в итоге такси приехало через 30 минут.
САМОЕ УЖАСНОЕ ТАКСИ В ГОРОДЕ
Ужасное отношение водителей!не тактичные и не внимательные!грубияны !!
Хамское отношение !!!
Водители хамы,выражаются неприемлемо, а также Неадекватно ведут себя за рулем
Очень довольна.
На протяжении более 5ти лет пользуюсь только услугами данной службы. Операторы профессионально подходят к звонкам, всегда предупреждают о времени подачи машины, водители профессионалы на дороге, довозят до пункта назначения без каких либо проблем!
Мягко кажучи невдоволена
Визивала ввечері для дітей таксі з провулка Міхновського і на 1 Травня 87. Так от водій не довіз дітей і сказав їм виходить біля магазину Радуга. Як діти,то можна чуть не серед дороги висадити? Так не робиться. Завжди користувалася вашим таксі. Тепер задумаюсь
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.