Такси 777 Прилуки

2,9 rating
2.9 из 5 звёзд (основано на 11 отзывах)

Такси 777 в городе Прилуки — номер телефона


Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.

Оставить отзыв

Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси 777 Прилуки" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.

гарне таксі

5,0 rating
17 февраля, 2026

Був приємно враждений обсслуговуванням, приїхали швидко, ціна адекватна, без всяких накруток.

Руслан

Рекомендую)

5,0 rating
29 февраля, 2024

Хотіла замовити таксі 777, але прочитала відгуки і сильно засумнівалася 😄 проте на велике моє здивування водій виявився порядною та приємною у спілкуванні людиною.Навіть раніше зазначеного часу приїхав, забрав у мене важкі дорожні сумки. Тому поїздкою я задоволена. До речі, диспетчер таксі, також пунктуально себе поводила, не хамила. Тому мій вибір очевидний. Рекомендую)

Альона

Отзыв из Такси 777 Прилуки

1,0 rating
7 декабря, 2023

Такси полное ДНО лучше вообще что небыло такого такси в городе вызываешь оператор говорит 15-20мин в итоге 30-40 проще просто пойти пешком чем вызвать это такси!

Людмила

Чудово

5,0 rating
18 октября, 2023

Треба було швидко з’їздити авто було з 4 хв, чудовий водій. Оператор швидко знайшов авто.

Валентина

Цілком і повністю задоволена.Рекомедую.

5,0 rating
30 декабря, 2022

Вдячна за обслуговування,як диспетчера так і таксистів.Їхала з дому в лікарню на милицях.Про те,що машина подана ,повідомили додатково за моїм проханням.Допомогали сісти в машину,підтримували на виході з неї і при цьому дуже чемно та ввічливо поводилися.

Любов

Жесть

1,0 rating
3 октября, 2022

Замовила дві машини. Попросила водія відкрити багажник так як багато було речей. На що він мені відповів «там кнопка», але не попередив що багажник не справний і не фіксується зверху. Коли відкрила багажник і почала складати речі він упав мені на переносицю. Лице в крові, голова болить,а він ніяк не зреагував. Часу не було тому поїхали, на місті він каже що не вмикав лічильник і почекаємо другу машину щоб знати скільки платити. Приїхало друге таксі, але той водій спочатку поїхав не туди і вимкнув лічильник тому також не знає скільки коштувала поїздка. Хвилин п’ять вирішували скільки з мене взяти. В усьому цьому безглузді в машині випав ельфбар який мені звісно ніхто не повернув.

Міла

Такси и как оно быстро едет

2,0 rating
17 февраля, 2022

Заказала такси и мне сказали ждать 15 минут, потом как прошли ещё 10, в итоге такси приехало через 30 минут.

Варвара

САМОЕ УЖАСНОЕ ТАКСИ В ГОРОДЕ

1,0 rating
20 ноября, 2021

Ужасное отношение водителей!не тактичные и не внимательные!грубияны !!

Ирина

Хамское отношение !!!

1,0 rating
16 ноября, 2021

Водители хамы,выражаются неприемлемо, а также Неадекватно ведут себя за рулем

Ирина

Очень довольна.

5,0 rating
24 сентября, 2021

На протяжении более 5ти лет пользуюсь только услугами данной службы. Операторы профессионально подходят к звонкам, всегда предупреждают о времени подачи машины, водители профессионалы на дороге, довозят до пункта назначения без каких либо проблем!

Вась

Мягко кажучи невдоволена

1,0 rating
30 мая, 2021

Визивала ввечері для дітей таксі з провулка Міхновського і на 1 Травня 87. Так от водій не довіз дітей і сказав їм виходить біля магазину Радуга. Як діти,то можна чуть не серед дороги висадити? Так не робиться. Завжди користувалася вашим таксі. Тепер задумаюсь

Анжела

Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.