Такси Виктория Миргород
2.7 из 5 звёзд (основано на 12 отзывах)
Такси Виктория в городе Миргород — номера телефонов
Поделитесь мнением. Вы можете оставить свой отзыв и поделится своим опытом пользования данным такси воспользовавшись формой, указанной ниже.
Сайт отслеживает любые попытки накруток и манипуляций с отзывами, что могут ввести пользователей в заблуждение. На данной странице предоставлена информация о "Такси Виктория Миргород" взятая из открытых источников. Сайт не несет ответственности за качество предоставления услуг.
не їздьте цим таксі
поганий водій, нагрубив і не туда довіз, диспетчер нагрубила
Жах
Викликали машинку, уточнили що на зараз,їхати на ж/д вокзал,але машини не було 12 хвилин,(будинок знаходится в 2 хв від місця де стрянка машин таксі),після звінка диспечер, відповіла що машинка має бути на місці,її не було,я набрала ще через 2 хвилини, на що диспечер сказала що 1 хв і він на місці,і лише за 5 хв до відправи поїзду приїхала зовсім інша машина,Дякую водію Артуру ,що за 3 хв ми були на вокзалі і тільки збіглися до поїзду ,як він відправився.
Не раджу водія Олексія Михайловича номер машини 24 ,не добросовісна людина ,яка не на своєму місці,і не виконає свої посадові інструкції.
Дуже якісно
Дуже якісно та швидко, приємний тариф, рекомендую!
Водій дуже неадекватно себе поводив , перший раз я просто вийшла з авто
Жахливий сервіс, водій приїхав за іншою адресою. Сівши в автомобіль, я пояснила, що він чекав мене, бо під’їхав до дому 115, а не 123. У відповідь я почула «а вам що, лінь пройтись?» Є записана на мій телефон відеорозмова з вашим псевдоводієм. Такого відношення я не бачила щє в своєму житті не бачила! Я плачу гроші за сервіс, а не за таке ставлення та хамство! Це просто жах!! Вичитувати клієнта за те, що водій же сам не розуміє і не всіє користатися навігатором та подивитися номер будинку !!
Водій накричав на мене, хоча був не правий
Викликала таксі на свою адресу, адресу назвала як вказано в документах, так само вона відображається і на гугл картах. Єдине що немає номеру будинку на паркані, але до того всі таксі і кур’єри нас знаходили без проблем. Водій не міг знайти, мені дзвонила оператор, пояснювала на пальцях, але коли в решті решт ми зустрілись і я сіла в машину, водій почав на мене кричати що так не робиться і я назвала невірну адресу. Він на мене конкретно орав, казав на мене «дорогенька», казав що він витратив на мене багато палива, бо нарізав круги, ледь до сліз мене не довів. Я просто в шоці! Як так можна поводитись з клієнтами! В решті решт я показала йому на гугл картах що адреса була названа правильно, він почав мені казати щось про те що нумерація не логічна, тому він не міг знайти…
Я зовсім не конфліктна людина, всякі ситуації бувають і претензій до нього не мала, навпаки пожартувала що ми ніяк не могли зустрітись. Але ОРАТИ на клієнта в будь якій ситуації він права НЕ МАВ!!!
Просто жах! Не рекомендую!
Рекомендую таксі Вікторія.
Машина приїхала швидко,водій допоміг із багажем.Чемний водій,чиста машина,адекватна ціна проїзду.Всім рекомендую!!!!!!
Не хочуть везти з тваринами
Не можуть точно відповісти чи можна їхати із собакою, навіть якщо вона буде на руках і в ковдрі.
Ждал 30 минут
Заказал срочно такси, в итоге ждал 30 минут, з Багачанской машина ехала
Задоволений
Швидко відповіли (на перший же дзвінок) рано вранці, віддзвонилися, що машину знайдено. Авто прийшло швидко. Ціна відповідала попередньому розрахунку (замовляв поїздку поза місто). Спокійно і плавно доїхав. Дуже задоволений, що між першим же дзвінком і приїздом автомобіля було не більше 10хвилин.
Швидко,якісно,надійно.
Гарний сервіз за нормальну ціну.
Не користуйтеся цим таксі
Таксі повний відстій
Добре
Машина охайна, водій ввічливий, приїхала вчасно.
Все отзывы проходят ручную проверку, которая занимает до 24 часов. Несколько одинаковых отзывов отправленых одним пользователем будут восприняты как спам и ни один из них не будет опубликован.